Lusapasika• 19 марта 2023

Доброволець 95-ої окремої десантно-штурмової бригади стає міністром

два часа назад
Це - Оксен Лісовий.
Він - доброволець 95-ої окремої десантно-штурмової бригади.
За кілька днів він сяде у крісло міністра освіти й науки. Його кандидатуру вже погодили на фракції "Слуга народу".
Оксен - кандидат філософських наук, доцент і директор центру "Мала академія наук".
vihola• 19 марта 2023
Такого міністра освіти а нас ще не було. Аж цікаво.
автор Lusapasika • 19 марта 2023
https://zaxid.net/hto_ocholit_ministerstvo_osviti_... розумна людина з незаплямованою репутацією.наш Герой
Тетяна23• 19 марта 2023
Аби ’правив’ добре
v.melnik_km• 19 марта 2023
В добрий путь!!!
alenka3108• 19 марта 2023
Йой, най буде)☺️ син дисидентів)
Buketik• 19 марта 2023
За 30+ років незалежності жодного притомного міністра освіти... Держимо кулачки
Metelitsa• 19 марта 2023
Ответ дляBuketik
А чим Вам не вгодили Іван Вакарчук (ввів вступ по ЗНО) і Лілія Гриневич?
GIJane• 19 марта 2023
Нарешті,
Сподіваюсь, візьмуться за учбові програми замість того, щоб баригувати ділянками навчальних закладів.
І науки у нас також не лишилося.
Shaan• 19 марта 2023
Оксен? Такого имени я пока ещё не слышала
Buketik• 19 марта 2023
Ответ дляMetelitsa
Це не мої слова, забула вказати, вибачте. Цитувала О.Забужко
Але і сама так вважаю, бо маю доньку у школі
Dark_Yasna• 19 марта 2023
мені подобається
ksusha1155• 19 марта 2023
Ответ дляMetelitsa
Це жарт про Вакарчука?
khainus• 19 марта 2023
такий файний, хай буде
Metelitsa• 19 марта 2023
Ответ дляksusha1155
Це жарт про Вакарчука?
Чого жарт?
Іван Вакарчук, батько співака Святослава Вакарчука, був Міністром Освіти і Науки

18 грудня 2007-го обрано на посаду міністра освіти та науки України в коаліційному уряді Юлії Тимошенко за квотою блоку Наша Україна – Народна самооборона (НУНС). Змінив на посаді соціаліста Станіслава Ніколаєнка. Втратив пост у зв´язку з відставкою Кабміну після перемоги на президентських виборах Віктора Януковича.

Саме він запровадив систему вступу у виші за результатами ЗНО, а не вступних іспитів
Kusalochka• 19 марта 2023
Классный
vihola• 19 марта 2023
Я ще в захваті від Дмитра Гапчинського, чоловіка Гапчинської, хоч він колись був порохоботом і малював карикатури на Заленського, принаймні зараз не колотить.
Короче, не знала про це і залипла на його тік ток, така талановита людина, кожне відео маленький шедевр.
До прикладу:

https://vm.tiktok.com/ZMY9KjoWt/

https://vm.tiktok.com/ZMY9KNbn2/
ksusha1155• 19 марта 2023
Ответ дляMetelitsa
Чого жарт?

Я в курсі, що був. З нього такий міністр освіти був, як з мене балерина.
Metelitsa• 19 марта 2023
Ответ дляksusha1155
Можливо.
Але він залишив по собі відчутний результат, на відміну від усіляких шкарлетів і табачників.
Шкарлет і заяву написав із помилкою

І шкарлет, і татабачник, не вважали за потрібне приділяти увагу предмету історії України. Оце-то міністри
Dark_Yasna• 19 марта 2023
ona3233• 19 марта 2023
То дуже добре!
Бо прийдешний міністр плагіатор це був сором.
Lorazat• 19 марта 2023
Ответ дляMetelitsa
Вакарчук був Міністром освіти 2007-2010 рр., а ЗНО ввів Ющенко: Президент Ющенко Указом від 4 липня доручив Міністерству освіти та науки України впродовж 2005–2006 років здійснити перехід до проведення вступних випробовувань до закладів вищої освіти шляхом ЗНО
vihola• 20 марта 2023
Як же хочеться вірити, що запустився процес коли всі будуть на своїх місцях, найкращі будуть займати посади.
А не купувати, отримувати у спадок.
Що Україна просто рване у розвитку.
MagaMama• 20 марта 2023
Ответ дляMetelitsa
Можливо.
Шкарлет і заяву написав із помилкою

Ага, куди ж без обов´язкового екзамену, це ж не освіта
Mrs.Ochmonek• 20 марта 2023
Ответ дляMetelitsa
Можливо.
Шкарлет і заяву написав із помилкою

А про Квіта чого не кажете?
Який забрав з вишів історію України і українську мову як обов´язкові для вивчення?
Сотні науковців, голів кафедр тоді писали , просили не робити цього, підписів 250 мінімум було. І що? Відмінив в 2015.
Mrs.Ochmonek• 20 марта 2023
Кому цікаво, про його батька - перші декілька хвилин
L-i-s-a-92af• 20 марта 2023
Ответ дляMetelitsa
Так,вони були найкращі з поміж всих.
Mrs.Ochmonek• 20 марта 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Так,вони були найкращі з поміж всих.
Гриневич - та що так хотіла злити в школах предмети ’українська література’ і ’світова’?
Яка ’працевлаштувала’ російських філологів, які здебільшого продовжили викладати російську літературу під вивіскою ’світової’?
І що чудово ’вдалось’ Гриневич - так це злити в один предмет історію України і всесвітню, куди там тому табачнику з таким стратегічним мисленням .

До речі, Бояриня Лесі Українки так і не повернулась у шкільну програму, яку табачник вилучив, як і «Великий льох» Шевченка ? ні в 2014, ні в 2019
Мої щирі сподівання на проукраїнську позицію нового міністра.