lilu1990• 20 марта 2023

Польша вступит в конфликт в Украине, если

Польша вступит в конфликт на Украине, если она не защитит свой суверенитет, заявил посол Польши во Франции Ян Эмерик Ростишевский телеканалу LCI. Комментарий размещен в Twitter.

«Если Украина не сможет отстоять свою независимость, у нас не будет выбора, мы будем вынуждены вступить в конфликт», — сказал он.

Що думаєте з цього приводу?
SlawaUkraine• 20 марта 2023
Ответ дляNastyushaK
Нажаль я не дуже вiрю Кривоносу..
Це Порошенкiвський генерал((
А там де Порошенко iсторично завжди лайно та бруд i Медведчук..
Вибачте.
Цей чоловiк навiть не воюе а лише критикуе та поливае брудом владу та наш народ..
Вiн нiчого не робить для перемоги над ворогом а лише критикуе.. Нiчого не пропонує взамiн..
Я до таких людей ставлюся критично.
Якщо ти вiйськовий ТО ЗАХИЩАЙ країну а не п***ди по телевiзору та на ютубi..
Особливо коли хлопцi гинуть та держава у небезпецi..
порошенковский генерал Сырский- командовавший ато, сейчас руководит Бахмутом а раньше пан Зеленский хотел его поставить вместо Залужного
NastyushaK• 20 марта 2023
Ответ дляSlawaUkraine
Що таке АТО?
Це часом не вирiб сiвочилого?((
Коли Раша оккупувала Донбасс придумали ’АТО’ якесь..
Де ви берете цю всю маячню....
Ото менше слухайте уклонистiв Кривоносiв котрi воюють на ютубi з мельницями та хлiборобами замiсть справ та допомоги ЗСУ та перемоги..
SlawaUkraine• 20 марта 2023
Ответ дляNastyushaK
Що таке АТО?
Це часом не вирiб сiвочилого?((
Де ви берете цю всю маячню....
Уклонисты 24 февраля по бункерам сидели или за границей, а Кривонос воевал с свинособаками под Киевом в аэропорту жуляны ,а потом его из армии уволили ,не понравилось наверно что аэропорт спас и свинособаки не смогли высадить 10 самолетов десанта
Мармедадка- шоколадка• 20 марта 2023
Думаю пиз$шь. Прилетело к ним на границе, так зелю обвинили в этом, что пво сработало
NastyushaK• 20 марта 2023
Ответ дляSlawaUkraine
А може вiн там не воював а зустрiчав?((
Якщо Кривонос такий рембо i мачо чому вiн зараз сидить у тилу в бункерi десь та вiщає якусь херню на ютубi на порошенкiвскьих помийках..
Жодного конструктиву лише критика та бруд..
I це офiцер? Це генерал? Не смiшить мене.
В такi важки часи для країни ховатись десь в бункерi i полавити всiх брудом та россказувати як треба було робити це працця на поразку а не перемогу...
Аби да каби..
Це не поведiнка офiцера i патрiота.
Bad.girl• 20 марта 2023
Ответ дляd-mixalych
Половина поляков говорят и пишут на Украине.
Вы поляк... Нет. Вот и не нужно рассуждать. Вся Україна має дуже негативну реакцію на це ’на’. І те, що можна пробачити іноземцю, для громадян неприйнятно. Про що мова..? Чи какая разница, знову включимо. Вже набридло, якщо чесно.
Lianaa_06• 20 марта 2023
Ответ дляkryasanchik
Ви знаєте, нам казали,що не дадуть далекобійну зброю, не дадуть танки та літаки, так що все може бути
В любой стране, которая имеет соседей может быть конфликт военный. В обозримом будущем ч Польшей не будет конфликта.