Забобонний фрукт• 20 марта 2023
Дуже смачно поснідала, а у вас що?
Зовсім не було ні настрою ні апетиту вранці, ягоди не любила ніколи, фрукти теж, а тут поїхала по справам, побачила цю красу і так мені добре смакувало по дорозі
Йосип_молодий• 20 марта 2023
Ответ дляДаю справку
А мне наоборот никакой. Смысл в том авокадо и траве? Через полчаса жрать захочется
Еще и авокадо зеленый, он же никакой, я только мягкие переспевшие ем.
Авокадо жирный, и поэтому сытный. А плюс с хлебом, да ещё яйцо.
И этот завтрак хорошо сбалансирован.
Безлім на все• 20 марта 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Подскажите, если мука пшеничная получится?
Я думаю, что должно получиться. Но сама делала только на рисовой..
В принципе продуктов не так много можно попробовать
Даю справку• 20 марта 2023
Ответ дляЙосип_молодий
И этот завтрак хорошо сбалансирован.
Нифига он не сытный,и как он там сбалансорован, один жир и одно яйцо)) детский сад.
Йосип_молодий• 20 марта 2023
Ответ дляДаю справку
Добре, поганий сніданок, ви праві
Даю справку• 20 марта 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Добре, поганий сніданок, ви праві
Не поганий, а несытный, через полчаса жрать захочется)
Забобонний фрукт
• 20 марта 2023
Ответ дляДаю справку
Дєтский сад це ваш коментар, а сніданок ідеальний.
Ситний це як? Яєшня на салі?
Элька-Карамелька• 20 марта 2023
Ответ дляДаю справку
Не захотіла поки 🤣 Я ще каву попила
Крапипопка• 20 марта 2023
Ответ дляДаю справку
Бутеры буду есть еще не решила с колбасой или котлетами, заедать буду бутерами с шоколадным маслом и кофе)
Яке у вас шоколадне масло? В нас з початку війни в жодному магазині намає, раніш тм ферма була і ще якесь.
Даю справку• 20 марта 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
Ситний це як? Яєшня на салі?
Сори я не из секты жующих траву и авокадо)) если что белка в яйце очень мало))
Прилипало• 20 марта 2023
Мне ягоды не заходят, что бы я полноценно поела. Это десерт. Скоро на даче будут такие десерты ведрами..
Элька-Карамелька• 20 марта 2023
Ответ дляДаю справку
Я не люблю переспілі, мені треба різати. А донька гуакамоле більше любить. Авокадо не зелене, якраз те, що треба. М‘які не купую ) Я знала, що причепляться саме до нього 🤣🤣
Даю справку• 20 марта 2023
Ответ дляКрапипопка
Я беру в Злагоде на развес,так дешевле. Но я там недавно нашла,а до этого брала в сильпо ’ферма’.
Даю справку• 20 марта 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ну извините) я не понимаю как можно есть зеленое твердое авокадо
Крапипопка• 20 марта 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Серце кров´ю обливається коли дивлюсь як ви почистили авокадо
Ваш сніданок мені найсмачніший
А як його чистять?
Элька-Карамелька• 20 марта 2023
Ответ дляДаю справку
Воно не зелене, а не переспіле, «ізвіняю» ))
Йосип_молодий• 20 марта 2023
Ответ дляКрапипопка
А як його чистять?
Тоненько. Я взагалі люблю брати за шкірку і здирати її, як з банану. А на фото товстий зріз. Але я по доброму, не мені критикувати.
Крапипопка• 20 марта 2023
Ответ дляДаю справку
В нас немає злагоди. Рошен ще робили дороге але смачне, зараз і рошен не бачу.
КинДза• 20 марта 2023
Фрукты на завтрак не идут как и болгарский перец. Тяжксть в желадке и чувствую себя не хорошо.. если после омлета фрукты или с овсянкой то нормально.
КинДза• 20 марта 2023
Ответ дляКрапипопка
А як його чистять?
Розрізають навпіл . Виймають кісточку , і ложкою виймають середину, якщо авокадо спіле.
Дідова баба• 20 марта 2023
Я нажралася холодця зранку, з хлібчиком, гірчичкою
Зайшла каву зварити, згадала, що вчора холодець зварила і забула і за каву, нехай весь світ зачекає.
ОхиИВздохи• 20 марта 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Поїхала по справАХ
Тогда уже У справах.
ПО делам -это русизм.
Забобонний фрукт
• 20 марта 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Поїхала по справАХ
Слухайте, ви б на себе увагу звернули, а саме, на виховання своє