Библиотекарь• 20 марта 2023
Як ви боретесь з товарами фальсифікатами?
Привіт всім! Зараз у війну багацько ділків вирішили, що вони будуть продовжувати ганьбити героїчний народ України фальсифікатом. Бачу дуже багато цигарок без акцизу в столиці, підробної ікри, відвертої контрабанди! Закликаю всіх укрїнок і українців скаржитись на такі речі в держспожив службу, по цигракам одразу викликайте наряд поліції. Скарги можна подавати і он лайн. Необхідні потрібні документи потрібні для подачи скарги є в них на сайті. Закликаю всіх співгромадян не дати робити з народу України Л... Акциз - то ваші пенсії та соціальні виплати, а ікра підробна то взагаля щось анріал, просто немає слів.
Аноним НаВсеГда• 20 марта 2023
Ответ дляНаивная Хо
Я не знаю, кто где работает, у кого какие учредители.
Мне надо хорошие макароны твердых сортов.
Ну не знайте далі, будьте спонсором війни. Ці ж корпорвції платять податки в рашці, за які потім вона зброю купує. Будете спонсором своєї смерті або розбитої хати. Головне шо не голодні
Замороженная селедка• 20 марта 2023
Делать нечего вам. Много свободного времени. Еще на бабушек на рынке сходите пожалуйтесь
Кредитная• 20 марта 2023
На цигарки скаржиттсь не буду. Їх підняли до необоснованих висот, а багато пенсів курять, нехай мають можливість їх купувати дешевше. І взагалі, ця тема має два боки, бо в країні дуже тяжко з роботою, а так хоч на чомусь люди зароблять.
Замороженная селедка• 20 марта 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Згодна, але я на цигарки наряд поліції викликаю зараз і на інше потрібно звертатись в держспожив службу. Треба переставати з нас робити лохів. Нам так важко дістаєтсья перемога, або ми вистрибнем або назад в це болото втягнемся і праві тоді ті хто виїхав! Ми і є держава.
Да да. Сигареты помогут победе
Библиотекарь
• 20 марта 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Повірте є чим, просто мені болить за Україну. Що з співгромадян роблять вибачте лохів. Я вважаю що нас принижують таким чином, так я це сприймаю.
Аноним НаВсеГда• 20 марта 2023
Ответ дляПлету корзинки
Не зрівнюйте будь ласка дві зовсім різні країни. Нам до Німеччини ще дуже далеко, не одне десятиліття має пройти щоб ми вийшли на їхній рівень. Навколо все працює в обхід податків, зарплати в конвертах, неофіційне працевлаштування, а ви контрабандою збентежені)
Так, звісно, краще на все готове поїхати. Адже німці вибивали нормальне житья і закони саме для того щоб туди понаїхало купа біженців з різн х країн і намагалось і подачку отримати і працювати нелагально.
Замороженная селедка• 20 марта 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
перестаньте палити і ніхто лоха не буде робити. і чоловік мій не палить,тому мені пофіг що за цигарки там продаються
100%
Библиотекарь
• 20 марта 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Да да. Сигареты помогут победе
Це податки, це пенсії та зп бюджетників, мам одиначок, інвалідів. Знаєте колись читала статтю ДЖ. Роулінг, авторки Гаррі Поттера, так от вона могла б зареєструвати свою компанію в іншій країні і платити податки в 2-3 рази менші, але свідомо залишила її в Британії, бо вона колись була на пособії з малою дитиною, і зрозуміла, що її податки це якась мамочка з дитиною яка може опинитись в нужді. В нас страшна війна, як не сьогодні ми маєм це зрозуміти.
Замороженная селедка• 20 марта 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Унижает государство огромными ценами. Иначе не было бы таких точек продаж. Потому ничего плохого в этом не вижу
Кредитная• 20 марта 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Держава не дуже спішить дбати про своїх громадян, то ж дзеркально отримує віддачу. Слуги підняли собі зп в сто разів, а пенсіонерів залишили жити на 2 тисячі.
Библиотекарь
• 20 марта 2023
Ответ дляКредитная
І яким ви бачите вихід з ситуації?
Библиотекарь
• 20 марта 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Добре що не всі так вважають!)
Плету корзинки• 20 марта 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Ви кому написали? Я в Україні від початку війни, і тут працюю офіційно і піднімаю економіку!
Библиотекарь
• 20 марта 2023
Ответ дляПлету корзинки
Можна взагалі нічим не бентежитись і буде зашибісь, як і було! Чи ви можливо пишите на компанії які платять чорну зп? Я думаю що взагалі нічого не робите... і спонукаєте нічого не робити і інших, думаю якби рос світ прийшов теж би сиділи на попі рівно, бо навіщо...
Плету корзинки• 20 марта 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Такі майстрині як ви тільки на порадниці добре пишуть і спонукають людей до конфліктів і дискусій) Ви побоялись навіть без анонімного ніку написати тему, то про що взагалі розмова?
Бавовнятко• 20 марта 2023
Ответ дляЛісАпетная
Не борюсь. Я не Робин Гуд.
Тут уместнее не Робин Гуд, а Дон Кихот.
Библиотекарь
• 20 марта 2023
Ответ дляПлету корзинки
Так, зате поліцію викликати на цигарки не побоялась, як не побоялась про це заявити в публічному просторі і написати скаргу в держспоюив службу і підняти скандал у великій групі київського мікрорайону. А тут, так ви праві, не захотіла. Та і яка різниця, другий же всеодно нік по якому ви так само не знаєте мене як і я вас)
Бавовнятко• 20 марта 2023
Ответ дляБиблиотекарь
И что? Придёт наряд, им дадут денег и продолжат торговать ибо это мега-прибыльный бизнес, который крышуется депутатами и чиновниками. Рыба гниёт с головы.
И если безакцизная пачка сигарет стоит на десятку дешевле, то её обыватель и купит, не рассуждая о высоком.
Бавовнятко• 20 марта 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Ні, ви відкладаєте життя. Кажете що від вас не залежить, але ж народ України спинив те, на що нам давали 72 години. Спинили коктейлями молотова та рушницями. Поки ми не станем дійсно народом, нас будуть ’сношати’! В Німеччині я не уявляю щоб хтось став продавати цигарки без акцизу або відверту підробку, це неможливо, бо є суспільство яке одразу звернеться в органи!!!
Не идеализируйте ’Німеччину’, норм там контрабас и паль продаётся. Отходите уже от этого стереотипа про великую Германию и добропорядочных бюргеров. Там турки, румыны, албанцы и африканцы мутят нелегальным бизнесом на миллиарды евро.
Библиотекарь
• 20 марта 2023
Ответ дляБавовнятко
Читаю і розумію що в нас хворе суспільство. не впевенена, що ми використаєм цей останній шанс на розбудову держави...
Библиотекарь
• 20 марта 2023
Ответ дляБавовнятко
Так, але це з під поли) публічно ніхто собі подібних речей не дозволяє. Я про це і кажу.
Бавовнятко• 20 марта 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Когда у Вас будет пауза в битве с ветряными мельницами, почитайте про Ли Куан Ю: ’Из третьего мира в первый’ и ’Мой взляд на будущее ’. Вам будет очень полезно расширить кругозор и понять, как происходит эффективная борьба с коррупцией.
Бавовнятко• 20 марта 2023
Ответ дляБиблиотекарь
То есть, Вас смущает только факт публичности? Миллионы мимо казны, это чепуха, главное, не публично
Библиотекарь
• 20 марта 2023
Ответ дляБавовнятко
Ні, обсяги інші. Невже ви не розумієте, що таке коли стоїть розкладка і прохідність людей тисячі. І передавати сарафанним радію чекаючи коли тебе здадуть в поліцію. Повністю побороти контрабанду і злочинність неможливо, але наша задача її мінімізувати на скільки це можливо.
MacOS-ница• 20 марта 2023
Ответ дляБавовнятко
Удалено администрацией...
Фляшунька• 20 марта 2023
А это наш хваленный капитализм. В совдепии такие делки сидели бы уже, а у нас они дома строят и машины покупают.
ЛісАпетная• 20 марта 2023
Ответ дляБавовнятко
Тут уместнее не Робин Гуд, а Дон Кихот.
Точно. Спасибо.