рукиЖимолости• 21 марта 2023
Ти не маєш тут скакати
Вже обсудили дівчинку зі скакалкою і сварливу жінку ?
Ви за Лізу?
У дворі сварливої жінки люди стрибають із скакалкою на підтримку Лізи
Ви за Лізу?
тогдалия• 21 марта 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Сварливая женщина может выйти с ружьём и всех замочит
Как вам такой вариант?
Или кислотой обольет.
Сейчас в целом с психикой у людей проблемы, а война это все усугубила.
Всегда за избегания конфликтов со стремными людьми.
Пэрисхилтонша• 21 марта 2023
Ответ дляНевидимка
Люди как раз очень здоровые. У девочки начались проблемы в заведении, где она учится, люди хотят ее поддержать и добиться справедливости.
Девочка провокатор, кстати.
Но я не поддерживаю бабку.
Но и не поддерживаю девочку.
Но я не поддерживаю бабку.
Но и не поддерживаю девочку.
Гостра на язик• 21 марта 2023
Посмотрела я видео.
Скажу я вам, автор, на голову этой бабки кто-то наденет скоро лавку.
рукиЖимолости
• 21 марта 2023
Ответ дляГубной рояль
Удалено администрацией...
Хіба 19 ? Вона виглядає на років 14
Барабан для дорослих• 21 марта 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
От я не можу бачити як мами годують дітей сіською.
Навіть прикриті. Да, я отака сволота. Правда, не дійшло до зауважень, я просто ратіруюсь по далі.
То це б сказала і ще повен двір був би мама з сіськами наверх.
Не питайте чому терпіти не можу. Не знаю. Сама мама і годувала. Але ніхто цього не бачив. І прогулянки підлаштовувала так, щоб годувати вдома. І соска була щоб не витягати на любий хник сіську на вулиці.
В мене тошнота починається як бачу як годують. І після ковіду стали запахи дуже чутливі. Якщо в одному приміщенні і я ще чую запах молока, то можу блювануть.
Може, в мене псих розлад
А на запах спермы рыгаете?
Бубль Гум)• 21 марта 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Я скакать не могу, уписиваюсь
Скачите на здоровье. Лишь бы не укакивались.
Барабан для дорослих• 21 марта 2023
Ответ дляSo_so
И камеру совершенно случайно включила..так удачно получилось
Всё продумала
Пэрисхилтонша• 21 марта 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Моя дочка тоже часто отстаивает свое мнение и были похожие ситуации.
В той вчерашней теме описала одну.
И она переживает стоит ли так делать или свое мнение перед старшими отстаивать нельзя, а делать то, что они говорят, даже если считаешь это неправильным.
Вчерашнее видео ей показала и она очень обрадовалась. Восприняла как поддержку.
Нужно ещё флешмоб показать.
В той вчерашней теме описала одну.
Нужно ещё флешмоб показать.
Омерзительное видео со всех сторон.
Oksana0612• 21 марта 2023
Бабуля ще по ст 173 Адміністративного кодексу може піти - образливе чіпляння до громадян
Кіна не буде• 21 марта 2023
Ответ дляОпля Картопля
Я за тётку
Ви мабуть та сама тьотка
це ппц
Бідна дівчинка
це ппц Бідна дівчинка
Ответ дляТелячі ніжноСті
Хм... а яка справедливість буде від того, що люди поскачуть на скакалці? Чи, думаєте, бабку совість замучить - їй взагалі пофіг.
Річ не у бабці, а в тому, що це інфопривід та своєрідне виховання суспільства. Не замовчувати отакі випадки -- хороша ідея. Буліти жінку , чи дитину -- звісно ні.
Невидимка• 21 марта 2023
Ответ дляГубной рояль
Этой девочке 19 лет, уже забебали типа обидели ребенка. Я за бабку, конечно выражается она не очень, но пожилым людям хочется покоя, а стук скакалки на асфальте не очень приятно слушать.
Кто мешаел ей не садиться на лавку перед девочкой, которая прыгает на скакалке?
Ло Шарик• 21 марта 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Девочка провокатор, кстати.
Но я не поддерживаю бабку.
Но и не поддерживаю девочку.
Но я не поддерживаю бабку.
Но и не поддерживаю девочку.
Кого ж вона провокувала? Бабка прийшла коли та вже скакала, треба були підти і нашого не казати наглій бабі?
Пишу каліграфічно• 21 марта 2023
Ответ дляГубной рояль
На кладбище тихо. Проблема не в скакалке. Если бы не ситуация со скалкой, эта балка мозгоклюйка бы придралась к детям на велике, в песочнице, на качеле и тд и ТП.
Новорічна пальма• 21 марта 2023
Ответ дляДокладальниця
Девочка во дворе прыгала на скакалке, на неё напала бабка, чтоб она не прыгала, обозвала её говно мале и ещё как-то там, только бабка не знала, что у девочки была камера включена. Она выложила это в тик ток, теперь сделали флешмоб в её поддержку и все прыгают на скакалке
У нас так в детстве бабки гоняли за игру мячом...
Пэрисхилтонша• 21 марта 2023
Ответ дляГубной рояль
Удалено администрацией...
Надеюсь, что сбило спесь.
Ибо старость нужно уважать.
Галя із Дарниці• 21 марта 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
А на запах спермы рыгаете?
Ні, але не ковтнула б ніколи
Борщик• 21 марта 2023
Ключове в тому, що дівчина вже скакала, бабка прийшла і почала її виганяти. Тобто, бабка навмисне прийшла, сіла перед дівчиною зі скакалкою і почала мучитись, слухаючи звуки. Це якась окрема форма мазохізму? Чи таки навмисне бажання злити негатив, повчати і просто показати, хто тут головна. Впевнена, мова про друге, бо всі ми знаємо таких, вічно невдоволених, бабок.
Думаю, якби дівчина прийшла після бабці, то можна було б говорити про неповагу до останньої чи щось таке (хоча це двір багатоповерхівки і там якби взагалі з особистим простором не дуже).
Коротше, я в цілому не за когось, але вважаю, що міняти суспільство треба: продовжуємо виховувати дітей через повагу, а не образи.
Пишу каліграфічно• 21 марта 2023
Ответ дляSo_so
Она вообще прыгала на камеру. Это бабка зашла в камеру удачно.
Кіна не буде• 21 марта 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Сделавшие флешмоб, не умнее бабки.
Все вірно вони зробили! Підтримую! Таких ’розумних’ тьоток потрібно ставити на місце! Щоб в слідуючий раз думала мізками (якщо в неї вони є звичайно)
Губной рояль• 21 марта 2023
Ответ дляНевидимка
Удалено администрацией...
Пэрисхилтонша• 21 марта 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Меня облаяла бабка за катание на качели.
Качели скрипели.
Теща дочки• 21 марта 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
К детям да. Но если бы здоровый мужик полчаса прогревпл машину у бабки под носом, она бы засунула язык в дупу