Божа кульбабка• 21 марта 2023

Аirbnb, помешкання в Будапешті, документи

Забронювали житло в Будапешті , оплатили, через декілька днів поїздка, власник помешкання пише що з вересня 2021 року всі туристи Угорщини мають подавати інформацію про себе в їх базу. Власник пише, або йому скинути фото паспортів, або самим в базу ту залити (має на пошту надіслати посилання).
Підкажіть хто стикався з таким
vihola• 21 марта 2023
В Хорватії так само.
автор Божа кульбабка • 21 марта 2023
Ответ для vihola
В Хорватії так само.
Дякую. Тобто це звична практика і законно?
vihola• 21 марта 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Читала що в Хорватії так, хоча спочатку теж кіпішнула.
Погугліть про Угорщину.
автор Божа кульбабка • 21 марта 2023
Ответ для vihola
Погугліть про Угорщину.
Гуглю, але напевно неправильно питаю(
vihola• 21 марта 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Ось лист від госполара вілли, який мене заспокоював).

«Я щойно розмовляв з братом, і він сказав мені, що ви не відчуваєте себе в безпеці, надавши йому свій офіційний документ.

Наш закон вимагає від усіх господарів збирати інформацію від усіх гостей та входити в систему «електронних відвідувачів». Це центральна система хорватського туристичного офісу, який збирає дані від кожного туриста в Хорватії з метою статистики.

Ми маємо ввести дані максимум через 1 день після прибуття гостей. Перевірте це в нашому туристичному офісі. Будьте такі люб ´язні й надавайте паспорти або посвідчення особи моєму брату на короткий проміжок часу, і він поверне їх вам за 3 хвилини.»
автор Божа кульбабка • 21 марта 2023
Ответ для vihola

Дякую Вам велике, мені теж такі підстави написав.
То Ви надавали фото?
Дякую Вам ще раз, часто бачу від вас толкові і небайдужі поради
vihola• 21 марта 2023
Ответ дляБожа кульбабка
То Ви надавали фото?
Ми вже на місці були, спілкувались з братом господаря.
автор Божа кульбабка • 21 марта 2023
Ответ для vihola
Назад дороги немає, так?))
Мені теж написав, що у разі ненаданні документів, може бути відмовлено в оренді
Ви в Хорватії на морському відпочину були? Порадите щось? Кінець червня як там море?
Мадам Тю-лю-лю• 21 марта 2023
В Италии и Венгрии всегда просили документы, это нормально
Галябалована• 21 марта 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Я бронювала в Будапешті житло в грудні 2023, нічого не просили при бронюванні. Але мені довелося скасувати поїздку. Може, по приїзду би просили, але попередньо нічого.
автор Божа кульбабка • 21 марта 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Дякую, це заспокоює
автор Божа кульбабка • 21 марта 2023
Ответ дляГалябалована
Дякую, так, можливо запитують після прибуття
Галябалована• 21 марта 2023
Ответ дляБожа кульбабка
В принципі, ми подорожували в Австрії, Словаччині, там вводили дані паспортів в систему.
автор Божа кульбабка • 21 марта 2023
Ответ дляГалябалована
Самі чи власнику житла давали фото документів?
vihola• 21 марта 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Назад дороги немає, так?))
На початку липня море було прохолодне. В нас велика сім’я, тому винаймаємо велике житло. Якщо цікаво, напишіть у приват, дам посилання).
Мадам Тю-лю-лю• 21 марта 2023
Ответ дляГалябалована
У меня один раз при бронировании просили (был самостоятельный заезд, с хозяином мы не виделись), один раз по приезду (хозяин встречал в квартире).
Галябалована• 21 марта 2023
Ответ дляБожа кульбабка
При реєстрації надавали документи.
автор Божа кульбабка • 21 марта 2023
Ответ дляГалябалована
При реєстрації надавали документи.
Дякую, є різні варіанти я так розумію. Так, напевно документи це обов´язково
Мадам Тю-лю-лю• 21 марта 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Автор, если хозяин со множеством хороших отзывов, не переживайте, всё будет в порядке, на Airbnb все отзывы реальные
автор Божа кульбабка • 21 марта 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Дякую, так, відгуків багато, супергосподар, ще декілька помешкань у нього, він на сайті з 2016 року