Божа кульбабка• 21 марта 2023
Аirbnb, помешкання в Будапешті, документи
Забронювали житло в Будапешті , оплатили, через декілька днів поїздка, власник помешкання пише що з вересня 2021 року всі туристи Угорщини мають подавати інформацію про себе в їх базу. Власник пише, або йому скинути фото паспортів, або самим в базу ту залити (має на пошту надіслати посилання).
Підкажіть хто стикався з таким
Божа кульбабка
• 21 марта 2023
Ответ для vihola
В Хорватії так само.
Дякую. Тобто це звична практика і законно?
Божа кульбабка
• 21 марта 2023
Ответ для vihola
Читала що в Хорватії так, хоча спочатку теж кіпішнула.
Погугліть про Угорщину.
Гуглю, але напевно неправильно питаю(
Ответ дляБожа кульбабка
Ось лист від госполара вілли, який мене заспокоював).
«Я щойно розмовляв з братом, і він сказав мені, що ви не відчуваєте себе в безпеці, надавши йому свій офіційний документ.
Наш закон вимагає від усіх господарів збирати інформацію від усіх гостей та входити в систему «електронних відвідувачів». Це центральна система хорватського туристичного офісу, який збирає дані від кожного туриста в Хорватії з метою статистики.
Ми маємо ввести дані максимум через 1 день після прибуття гостей. Перевірте це в нашому туристичному офісі. Будьте такі люб ´язні й надавайте паспорти або посвідчення особи моєму брату на короткий проміжок часу, і він поверне їх вам за 3 хвилини.»
Божа кульбабка
• 21 марта 2023
Ответ для vihola
Дякую Вам велике, мені теж такі підстави написав.
То Ви надавали фото?
Дякую Вам ще раз, часто бачу від вас толкові і небайдужі поради
То Ви надавали фото?
Божа кульбабка
• 21 марта 2023
Ответ для vihola
Ми вже на місці були, спілкувались з братом господаря.
Назад дороги немає, так?))
Мені теж написав, що у разі ненаданні документів, може бути відмовлено в оренді
Ви в Хорватії на морському відпочину були? Порадите щось? Кінець червня як там море?
Галябалована• 21 марта 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Я бронювала в Будапешті житло в грудні 2023, нічого не просили при бронюванні. Але мені довелося скасувати поїздку. Може, по приїзду би просили, але попередньо нічого.
Божа кульбабка
• 21 марта 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
В Италии и Венгрии всегда просили документы, это нормально
Дякую, це заспокоює
Божа кульбабка
• 21 марта 2023
Ответ дляГалябалована
Дякую, так, можливо запитують після прибуття
Галябалована• 21 марта 2023
Ответ дляБожа кульбабка
В принципі, ми подорожували в Австрії, Словаччині, там вводили дані паспортів в систему.
Божа кульбабка
• 21 марта 2023
Ответ дляГалябалована
Самі чи власнику житла давали фото документів?
Ответ дляБожа кульбабка
Назад дороги немає, так?))
На початку липня море було прохолодне. В нас велика сім’я, тому винаймаємо велике житло. Якщо цікаво, напишіть у приват, дам посилання).
Мадам Тю-лю-лю• 21 марта 2023
Ответ дляГалябалована
У меня один раз при бронировании просили (был самостоятельный заезд, с хозяином мы не виделись), один раз по приезду (хозяин встречал в квартире).
Галябалована• 21 марта 2023
Ответ дляБожа кульбабка
При реєстрації надавали документи.
Божа кульбабка
• 21 марта 2023
Ответ дляГалябалована
При реєстрації надавали документи.
Дякую, є різні варіанти я так розумію. Так, напевно документи це обов´язково
Мадам Тю-лю-лю• 21 марта 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Автор, если хозяин со множеством хороших отзывов, не переживайте, всё будет в порядке, на Airbnb все отзывы реальные
Божа кульбабка
• 21 марта 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Дякую, так, відгуків багато, супергосподар, ще декілька помешкань у нього, він на сайті з 2016 року