Огірок та Помідорчик• 22 марта 2023

Чоловік оформлює всю нерухомость, так щоб нам з дитиною нічого не дісталось.

Є дитина.
Купляє за свої гроші та родичі його допомагають, але врізаючі наші сімейні розходи.
В мене нема нерухомості. Якщо щось трапиться, то ми залишимось без нічого. Хвилююсь не за себе , а за дитину. Мені батьки залишать будинок і мені цього достатньо.
Як бути і як це розуміти?
175см55кг19лет (она)• 22 марта 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Так хочеться ж не до батьків))))
Та ну, с родителями удобнее и веселее. Чем одной в пустой квартире с ребёнком сидеть
Murzeelka• 22 марта 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Є і не на нього, є і на нього.
Ми одружились після народження дитини. Коли народжувала він був за кордоном і не зміг приїхати і вписатись в графу батько. Та і тепер я розумію що він просто себе так підстраховував.
Так була дура, а що робити?? Я ж не могла його заставити одружитися на на мені.
Он может сейчас признать отцовство- усыновить собственного ребека
Ля-ля-ля• 22 марта 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Є і не на нього, є і на нього.
То ви ще й хитрі) Мати одиначка?
Директриссимо• 22 марта 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Так, але основний дохід його і йому багато родичі допомагають.
Мене дивує що він не хоче дати щось дитині.
Скільки дитині? Якщо не багато рочків,то можливо пізніше це буде навчання,старт в житті.
Ось це я називаю щось дати.
За нерухомість взагалі не варто хвилюватися,дитина спадкоємець,щось та отримає.
Однозначно• 22 марта 2023
Ответ длярукиЖимолости
Може з того що це чоловік і дружина, сім’я. Чи цього не достатньо? У нас і в сім’ях нашої родини це питання обговорюється відразу, все що в шлюбі 50/50. І жінки в основному, не працюють.
Ну оно и так все в браке 50 на 50 и законом это регулируется, просто на мужа оформлено. Он же не оформляет на свою маму
175см55кг19лет (она)• 22 марта 2023
Ответ дляMurzeelka
На самом деле, вы лукавите, когда пишите, что вам батьковской хаты достаточно. А переживаете исключительно о ребенке.
Вопрос о финансах важный, странно, что вы не называете нам здесь , как ваш муж вам объясняет свои действия.
Там точно хата? А не двух-трехъэтажный дом с бассейном
Елена 1919• 22 марта 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Є і не на нього, є і на нього.
То есть вы расписались после рождения ребенка, ребенок как бы не его, ещё и договор составили,что вам ничего?
автор Огірок та Помідорчик • 22 марта 2023
Ответ дляМамина квіточка
Куда ваши глаза раньше глядели ,что видели что мужчина такой? Оформляет на родственников? Если на себя, и вы в браке, все равно имеете право на долю
Довіряла. Коли зустрічались і завагітніла в нього нічого не було. Потім коли вже повинна була народжувати він отримав дуже великий спадок. Це і була причина чому він відтягував одруження.
Всех анонимов аноним• 22 марта 2023
Ответ дляОднозначно
А с чего вы решили что вам должно что-то остаться? Он на вас должен был оформить все то что на что сам заработал??
Ну и в любом случае, вдруг с ним что-то случиться, то вы первая наследница с ребенком.
Если с мужем что- то случится,то ребенок вообще в пролете.Т.к. вся недвижимость наверное на родичах
Чупа-чупс• 22 марта 2023
Ну так вы получайте плюшки как мать одиночка.

Вы не жена этому мужчине, поэтому не тратьте время и найдите другого
Однозначно• 22 марта 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Ну так автор же написала что на себя оформляет.
Директриссимо• 22 марта 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Нічого собі родичі допомагають)
Вмирають виходить.
П´яна вишня• 22 марта 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Є і не на нього, є і на нього.
Тобто і те за на ньому дитині теж не піде, бо он по документах не батько. Тобто якщо він помре, то ви як дружина маєте право на спадок, а дитина ні. І да це дивно. А він не хоче признати батьківство?
Чупа-чупс• 22 марта 2023
Ответ дляДиректриссимо
Нічого собі родичі допомагають)
Вмирають виходить.
Удачно как ))
Murzeelka• 22 марта 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Имущество и деньги полученные в наследство не подлежат разделу и являются собственностью мужа.
Счастье_же_вот_оно• 22 марта 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Є і не на нього, є і на нього.
Нічого не робити
Молитися, щоб не виставив до батьків
Однозначно• 22 марта 2023
Аа, так вы автор ещё и не расписаны? Так какой он вам муж??? Сожитель просто. А ребенок на него записан хоть?
Ответ длярукиЖимолости
Якщо на нього оформлюється, то ви ж в шлюбі, тобто частка автоматом ваша
Ні нам нічого не буде і вони це зробили спеціально. Якщо будемо разом , то він дасть дитині щось. А якщо не дай бог щось трапиться, то нас родичі його залишать без нічого
І якщо розлучимось , то він так і каже що нічого не дасть нам. Каже тільки сину дорослому, але і в цьому сумніваюсь.
рукиЖимолости• 22 марта 2023
Ответ дляОднозначно
Ні, автор вже відповіла
Директриссимо• 22 марта 2023
Ответ дляОднозначно
Автор же написала,що одружилися, після народження дитини
ShellyBelly• 22 марта 2023
Навіщо Вам це недорозуміння? Я так зрозуміла,він навіть не признав дитину офіційно? Фу, блін,від таких ’мужчин’ хочеться проригатися
Счастье_же_вот_оно• 22 марта 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Так а ви яким боком до того спадку?
Елена 1919• 22 марта 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Уже шантажирует...капец...я бы молча взяла ребенка и ушла
СкиниУскачи!• 22 марта 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Є і не на нього, є і на нього.
Ви вкладаєте свої сили, молодість та свої гроші (!), хай і менші, в спільне існування, не отримуючи ніякої підстраховки. Закінчуйте. Це ненормально.
Ответ дляОднозначно
Мені не стільки щось потрібно. Скілтки хочеттся щоб він також думав про майбутнє дитини .
Якщо з ним щось трапиться ми без нічого.
СкиниУскачи!• 22 марта 2023
Ответ дляОднозначно
написано, что и на родственников оформляет
Однозначно• 22 марта 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Он ребенка на себя записал?
Всех анонимов аноним• 22 марта 2023
Ответ дляОднозначно
Написала,что и на родичей.А ребенок юридически даже не признан отцом.Т.е. ребенок не наследник получается
Однозначно• 22 марта 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Господи уже запуталась.
Счастье_же_вот_оно• 22 марта 2023
Ответ дляЕлена 1919
Так нема куди ж, я так розумію