Огірок та Помідорчик• 22 марта 2023

Чоловік оформлює всю нерухомость, так щоб нам з дитиною нічого не дісталось.

Є дитина.
Купляє за свої гроші та родичі його допомагають, але врізаючі наші сімейні розходи.
В мене нема нерухомості. Якщо щось трапиться, то ми залишимось без нічого. Хвилююсь не за себе , а за дитину. Мені батьки залишать будинок і мені цього достатньо.
Як бути і як це розуміти?
Murzeelka• 22 марта 2023
Автор, а ваш муж какой как отец, как муж? Без обидок о том, что не оформляет на вас.
Только в имуществе проблема?
ОхиИВздохи• 22 марта 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Є і не на нього, є і на нього.
Ми одружились після народження дитини. Коли народжувала він був за кордоном і не зміг приїхати і вписатись в графу батько. Та і тепер я розумію що він просто себе так підстраховував.
Так була дура, а що робити?? Я ж не могла його заставити одружитися на на мені.
Придется вам на недвижимость зарабатывать.
Мы с мужем вместе зарабатывали на все. И вопросов нет таких.
Мальовнича даль• 22 марта 2023
Ответ дляMurzeelka
Вот этот текст и озвучивайте мужу!
Да что озвучивать? Мужик свой выбор сделал. Он сознательно не признает ребенка ,чтоб ничего ему не давать. Фу ну и мерзкий типок, и как такого можно папа называть?
Мальовнича даль• 22 марта 2023
Ответ дляХвець-тець
Я завжди на боці жінок, і не люблю хитрих мудаків, але Ви, автор, якась дуже дивна, або щось не договорюєте.
Ну да. Мужик хитрожопый ребенка не признает,а автор дывна
ОхиИВздохи• 22 марта 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Він мутить і розповідає казки що все нормально .
І в нього був перший шлюб. Там вони розлучились ще і року дитині не було по бажанню дружини, поки він був за кордоном і працював. І відсудили дуже багато і дружина відразу вийшла заміж за іншого. Він каже що вона його обдурила спеціально.
І я розумію що ситуація дуже зараз впливає на те що він так робить і його родичі.
Ребенку тому помогает?
Ну надо было сразу прислушиваться к таким разговорам. Теперь что уже, только на себя надеяться.
автор Огірок та Помідорчик • 22 марта 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Там точно хата? А не двух-трехъэтажный дом с бассейном
Два великих 2-х поверхових будинка з вигідним місцерозташування , квартира також в центрі, машина.
Хвець-тець• 22 марта 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Так може Ви були просто причиною розлучення? І Ваша вагітність? Тому його родичі так до Вас і відносяться насторожено. І його налаштовують. Схоже на те.
Ля-ля-ля• 22 марта 2023
Ответ дляМальовнича даль
Какие еще выплаты? Чего все к ним прицепились к тем выплатам господи? Это сколько 2 тыс грн?
А яка ще може бути причина щоб жити з батьком своєї дитини і навіть не вписати його батьком? Для вас може 2 тис то єрунда, но я особисто знаю жінок які так і роблять щоб отримувати допомогу.
Та никада в жизни• 22 марта 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Є і не на нього, є і на нього.
Идите запишите отца, поменяйте свидетельство о рождении, день в день делают.
Мальовнича даль• 22 марта 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Вы читать умеете? Мужик не захотел вписываться отцом ,а не автор.Автор выплат не получала,успокойиесь уже))
БЦАшка• 22 марта 2023
Ответ дляЛасую колобками
Удалено администрацией...
Шість вподобайок . Як це розуміти? Про отруєння?
палка-копалка• 22 марта 2023
Ну в мене перший чоловік до всирачки за квартиру бився, хоча я при розлучені навіть на аліменти не подавала і ні на що не претендувала. Навіть, що купляла за свої гроші в квартирі лишила.
Зато тепер все по заповіту на доньку. Сам вирішив. Сину від першого шлюбу нічого. Може й не дуже справедливо, але я всі роки після розлучення будувала нормальні відносини між ним, дитиною і собою, а не маніпулювала, як перша його дружина.
Другий чоловік. Спільних дітей не має. Все фінансове забезпечення на ньому. В мене нуль. Якщо працюю,то тільки моє. Вся нерухомість у випадку чого лише його дітям. Ну нічого не поробиш, все отримати не можна. Мені аби моя дитина була забезпечена
Ответ дляП´яна вишня
Тобто і те за на ньому дитині теж не піде, бо он по документах не батько. Тобто якщо він помре, то ви як дружина маєте право на спадок, а дитина ні. І да це дивно. А він не хоче признати батьківство?
Каже що хоче , але не робить.
Я вже розумію що заставити я не можу.
Без образів• 22 марта 2023
А какие проблемы?,ты любишь паренька или его недвижимость?все рационально он делает
Мальовнича даль• 22 марта 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Зачем можно узнать? Автоматом отцом становится отец только если на момент роддения является мужем. Все остальные вписанные юридической силы не имеют. Нужно подтверждать отцовство анализом днк
Задолбулька• 22 марта 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Умови моїх батьків і його умови дуже відрізняються .
І що потім дорослому сину проживати з мамою?
Я хочу щось дитині також дати.
Ну якщо ви згодні все життя жити в подібних принизливих умовах заради невідомо чого ( скоріш за все нічого ) у майбутньому, то як знаєте. Це ваше життя.
На циголках• 22 марта 2023
Судя по ситуации, вам и вашему ребенку не достанется ничего. Вы и так на птичьих правах.
БЦАшка• 22 марта 2023
Ответ дляПродаю витрішки
О! Кстати да
Ще троє... 9 осіб які згідні на отруєння чоловіка...
Ответ дляMurzeelka
Имущество и деньги полученные в наследство не подлежат разделу и являются собственностью мужа.
Але вони підстрахуватися! І там була перепродала ще.
Тоді я не лізла в їх справи, бо то не моє було.
Та никада в жизни• 22 марта 2023
Ответ дляМальовнича даль
Чтобы сын был наследником в будущем, а не посторонним.
Достаточно присутствие отца в ЗАГСе и его желание быть записанным. ДНК не надо. Делала своему ребенку, при чем мы не женаты.
Ответ дляОднозначно
Аа, так вы автор ещё и не расписаны? Так какой он вам муж??? Сожитель просто. А ребенок на него записан хоть?
Одружились пізніше. Дитина не записана.
Мальовнича даль• 22 марта 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Ну это их личное дело и незнание законов. Хочется переплачивать на услугах перепродаж и прочего их личное дело))
ОхиИВздохи• 22 марта 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
А сейчас что ваше?
Если посмотреть на ситуацию со стороны, мужчина на свои деньги и деньги родителей покупает недвижимость, и так вот каждая будет приходить и забирать половину.
Поставьте себя на его место.
Если он адекватный, ребенка не оставит без ничего. Если не адекватный, ну вы сами виноваты в своем выборе. Начинайте зарабатывать на свою недвижимость.
Мальовнича даль• 22 марта 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Вы читали автора? Ее муж НЕ ХОЧЕТ быть отцом официально. В ЗАГС не пойдет и присутствовать не будет. А самостоятельно переделанное свидетельство никакой юридической силы не имеет.
Ответ дляShellyBelly
Навіщо Вам це недорозуміння? Я так зрозуміла,він навіть не признав дитину офіційно? Фу, блін,від таких ’мужчин’ хочеться проригатися
Так він нормальний чоловік і умови гарні у нас. Куди нам йти? До батьків і виживати на мою зарплату і аліменти мінімальні?
Чаклунка-ведунка• 22 марта 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Так, але основний дохід його і йому багато родичі допомагають.
Мене дивує що він не хоче дати щось дитині.
И да.. почему на ребенка не пишет свое заработанное? Может муж психически болен?
Верочка 100%• 22 марта 2023
Бог парует
Murzeelka• 22 марта 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Э! Погодите -минимальные алименты) Для этого нужно признание отцовства сперва)
Мальовнича даль• 22 марта 2023
Ответ дляОхиИВздохи
А сейчас что ваше?
Поставьте себя на его место.
Он неадекватный и уже говорит,что если разведется,то ребенку ничего. Вы меня извините,но если его завтра машина собьет,то ребенку тоже ничего
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Так а ви яким боком до того спадку?
Вважаєте що повинні жити разом і не мати право з дитиною ні на що?
Зараз він купив за свої і мами гроші. І ми врізаємо свої розходи , щоб він це купив.