Огірок та Помідорчик• 22 марта 2023
Чоловік оформлює всю нерухомость, так щоб нам з дитиною нічого не дісталось.
Є дитина.
Купляє за свої гроші та родичі його допомагають, але врізаючі наші сімейні розходи.
В мене нема нерухомості. Якщо щось трапиться, то ми залишимось без нічого. Хвилююсь не за себе , а за дитину. Мені батьки залишать будинок і мені цього достатньо.
Як бути і як це розуміти?
Пушкининиана• 22 марта 2023
Ответ дляTammy21
Ну как же без разницы, вы же выше писали, что ’она решила с помощью ребёнка получить себе блага. В том, что она мужчину себе такого выбрала и решила еще и родить от него. Уверенна даже в том, что ребёнок не был планированным’.
Это достаточно алогичное, ну и спорное высказывание.
Рожать или нет это выбор женщины, так же как и беременеть и предохраняться.
Рожать не в браке, от «перспективного» мужчины, а что, алименты платить ему не надо, автор Рада, что ребёнка другого в жизни мужа нет. Но это ж плохие звоночки тогда были :)) и это не мешало строить отношения, потому что понимала, что может урвать что-то. А это можно сделать только с ребенком.
Душка-свекрушка)))• 22 марта 2023
Ответ дляTammy21
А навіщо дитині зараз те, що батько частину від свого заробітку на ліво тягне?
Тобто якщо знатиме що тягнуть наліво щоб йому квартиру купити, то можна потерпіти. А якщо щоб купити її батькові - то ні?
Ответ дляПушкининиана
Так, стойте, у вас опять противоречие.
’Если детей планируют, то этого хотят оба’, но ’Рожать или нет это выбор женщины, так же как и беременеть и предохраняться’.
Вы идеально по миллиметровой разметке живёте? И откуда мысли про урвать? Авторка это озвучивала?
Чаклунка-ведунка• 22 марта 2023
Ответ дляМандарина
Вопрос первый-вы работаете?
Вопрос второй-вы в браке, как без вашего разрешения он что-то покупает (я о юридической стороне)? Или он сразу оформляет на родственников?
А разве на покупку машины или квартиры надо разрешение жены?
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Ну, так. У сім´ї то нормально, трошки ужатися при великих покупках заради суспільного сімейного блага.
Про роздільний бюджет треба на березі домовлятися, а не у процесі никати.
Пушкининиана• 22 марта 2023
Ответ дляTammy21
Так, стойте, у вас опять противоречие.
Автор это озвучивает в каждом своем посте.
Я стою.
Планированные дети это выбор двоих.
Непланированные рожденные это выбор женщины.
Я стою.
Планированные дети это выбор двоих.
Душка-свекрушка)))• 22 марта 2023
Ответ дляАрабелла.
Не поняла. То есть вы не против чтоб ваш муж на кого то левого деньги тратил вместо вашего ребенка?))
А батько - то хтось лівий?
Душка-свекрушка)))• 22 марта 2023
Ответ дляTammy21
Та вони і домовилися. Він навіть дитину на себе не оформив.
Любовь Калистратовна• 22 марта 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Дивіться, вам в принципі при розлученні нічого не світить, усе майно або отримане в спадок або куплене на родичів або куплене на чоловіка до шлюбу. Ви маєте чітко це розуміти і не рвати собі серце через це. Ви живете в будинку чи квартирі чоловіка до тих пір, поки перебуваєте з ним в шлюбі.
З приводу дитини - ваш чоловік не є батьком дитини, він одружений на матері-одиначці. Якщо вам вдасться юридично оформити батьківство чоловіка - через суд чи на добровільній основі (наприклад, через всиновлення малюка), то це не означає, що майно чоловіка перейде в спадок вашій дитині. Майно чоловіка перейде в спадок тому, на кого буде записаний заповіт, це може бути церква свідків ієгови чи мати чи брат чоловіка. Але оформлення батьківства у випадку розлучення дасть вам можливість подати на аліменти і у випадку, якщо чоловік не оформить заповіт, після його смерті дитина може претендувати на певну долю майна батька, як і інші родичі чоловіка.
Ви або заспокоюєтесь і живете так, як живете, або пиляєте чоловіка і далі і повірте, допиляєтеся до того, що поїдете жити до мами з татом зі своєю дитиною, а чоловік вам помахає ручкою, як помахав своїй дитині від першого шлюбу.
Визначтесь, що для вас важливіше - сім´я тут і зараз і батько, який з задвигами, але зараз є вашим чоловіком і ви разом ростите дитя, чи якісь міфічні матеріальні статки через 20 чи 40 років і ви, яка живе з мамою і татом і сама ростить свою дитину. Думайте добре, бо судячи з ваших постів, ви лізете на рожон уся на емоціях, а вашій дитині потрібен батько і повна сім´я тут і зараз.
+100 Все розклали автору. Авто, Вам треба уявити, що ви на зйомі, як багато сімей, головне мати хороші стосунки з чоловіком, при можливості збирати свій НЗ. А що буде через 10 років невідомо.
Ответ дляПушкининиана
Я стою.
Планированные дети это выбор двоих.
Я стою.
Планированные дети это выбор двоих.
Вот так прямым текстом и говорит? Родила, чтобы деньги тянуть. Пост, пожалуйста.
Ой, как интересно. Нет, я абсолютно точно поддерживаю, что только женщина должна распоряжаться собственной маткой, но как бы она не от святого духа забеременела. Предохранение -- тоже выбор двоих.
Эскиз бесконечности• 22 марта 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Найкраща порада і описує все те що в мене в голові.
Вже виходить дитині нічого не буде світити, навіть якщо він усиновить чи через ДНК визнаємо батьківство?
Дитині щось буде світити, якщо чоловік на когось не оформить майно при житті, не продасть і не прокутить в Лас-Вегасі або не напише заповіт на якусь іншу особу. В нас бабусина тітка залишила величезну квартиру в центрі Харкова церкві, причому тітка була бездітна і усі племінники добряче їй допомагали. А сама бабця свою хату залишила меншому синові, бо любила його до нестями, 2 інші сини отримали дулю. Це особиста справа кожного, як розпоряджатися своїм майном. Але якщо при житті людина не розпорядилася своїми статками, то після її смерті нащадки ділять майно. І ось в такому випадку ваш чоловік має бути юридично батьком вашої дитини, інакше на долю в спадку дитя претендувати не зможе. Так само і при розлученні - є батьківство юридично оформлене - є аліменти, немає - ногою під сраку.
Пушкининиана• 22 марта 2023
Ответ дляTammy21
Нет, предохранение это выбор женщины и только, если речь идет об отношениях не в браке.
Перечитайте автора, где она пишет о том, что у нее не получится урвать кусок и какие у нее дуры подруги, которые тоже не урвали
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Я читала відповіді авторки. То була не домовленість, а фактичний обман.
Не оформив, так, бо травма ж у бідосі, перша жінка з дитиною пішла, прихопивши квартиру (стерва якась, не подумала, що папці вона потрібніша) він з другою малого нажив, та передбачливо не оформив.
АфродитаПетровна• 22 марта 2023
Ответ дляЧаклунка-ведунка
На покупку житла треба точно. Авто ні
ничевока• 22 марта 2023
Ответ дляОднозначно
А с чего вы решили что вам должно что-то остаться? Он на вас должен был оформить все то что на что сам заработал??
Ну и в любом случае, вдруг с ним что-то случиться, то вы первая наследница с ребенком.
звідки беруться такі злі люди? особливо жінки?
сім´я - це ЗАГАЛЬНИЙ бюджет незалежно хто скільки заробив.
дитина собі теж має на їжу і одяг заробити?
Инфотуфелька• 22 марта 2023
Ответ дляАрабелла.
Это добровольно
Что добровольно? А зачем тогда в суд обращаются и делают экспертизу ДНК?
По-моему, Вы понятия не имеете о чем пишете)
Ответ дляПушкининиана
Я вас просто обниму, потому что ваше первое предложение ни что иное как отражение опыта, штампов. Мне правда жаль, что массово у нас вот такие одноклеточные( Это ненормально(
Я читала все ответы. Там не было про урвать, там было подруга спустила на мужика -- дура. И ни слова о том, что ребенка она родила под деньги. Наоборот писала, что тогда у него $ не было.
Однозначно• 22 марта 2023
Ответ дляничевока
Мы уже тут в теме разобрались. Мое мнение такое - муж её скотина. И это не лечится
Пушкининиана• 22 марта 2023
Ответ дляTammy21
Естественно не было, бывшая жена оставила с голой жопой 😂😂😂😂
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Є і не на нього, є і на нього.
Ми одружились після народження дитини. Коли народжувала він був за кордоном і не зміг приїхати і вписатись в графу батько. Та і тепер я розумію що він просто себе так підстраховував.
Так була дура, а що робити?? Я ж не могла його заставити одружитися на на мені.
Як так? Завагітніти змогли, а змусити одружитися - ні?)
Яких пояснень ви чекаєте?
Робить так тому, що так хоче.
Ви зараз пропонували йому хоч би батьківство встановити?
Хоча глобально на нерухомість ьатуся не впливає. Хіба що дитина йому в дорослому житті буде винна.
Яких пояснень ви чекаєте?
Робить так тому, що так хоче.
Ответ дляПушкининиана
И я искренне за нее рада. И, надеюсь, что авторка тоже с дырой в кармане не останется. Потому что вот это муд@#₽ство оно не приобретенное, это нужно определенный сдвиг иметь, чтобы так чудить. Ладно, травма у тебя, что принудили вложиться в род.долг, а то так бы отпетлял как другие платильщики минимальных алиментов, но то, что он второго на себя не записал -- верх цинизма.