Инна Безрук• 31 декабря 2024
Горить Петиція, Ви-Чарівники,допоможіть зібрати,в нас 2 дні ( Дякую!!!!
Ви-Чарівники, в чиїх руках радість на очах родини Максима,якому було і назавжди буде 24 роки!
Підпишіть,врятуйте Петицію- Герой України (посмертно). Для них- це маленька ПЕРЕМОГА. Коли мамі Світлані і тату Андрію вже трішки за сорок років і вони опановують соціальні мережі ночами три місяці,бо є мета-хоч щось зробити для Пам´яті свого сина.
Вгамує це біль-НІ, але буде гордістю для молодшого брата,який так і не встиг подарувати свій подарунок Максиму. Здійснимо ДИВО - наберемо 25 000 голосів