Хропочка з гривкою• 22 марта 2023

В епицентре цены жесть

Кто заметил? Или только я?)
После войны цены стали просто космос. Пошла купить шторку в ванную самая дешёвая 430 грн, очень много шторок от 2000 грн.
Ёршики в туалет есть и по 2000 грн.
Не пойму. Это все кто-то покупает за такие деньги? Это же расходники.
Какой то пир во время чумы...
Інно4каа• 22 марта 2023
Ответ дляБабулька
нічого вони не понизили, сестра там працює
Ви хочете сказати,що я брешу??????в якому відділі працює і в якому Епіцентрі?

Інно4каа• 22 марта 2023
Ответ дляБаба_Воля
Кошмар , бедные наши люди (
Цены космос на все и вместо того , чтоб повысить ЗП , ее понижают .
Нет слов просто .
Це просто жах,як реально вижити на такі зп. Я звернула увагу,що саме зп знижують дуже великі фірми
LJA• 22 марта 2023
Ответ дляMs. Iphone
А чим ви унітаз миєте можна поцікавитися? Чи у вас вбиральня на вулиці?
Доместос пробували залити і залишити ? І ніяких йоршиків не потрібно
Ms. Iphone• 22 марта 2023
Ответ дляLJA
Звичайно, але всеодно треба пройтись йоршиком, щоб було чистіше під обідком та й не тільки.
Контрольница• 22 марта 2023
Мені взагалі здається, що у всіх супермаркетах зараз ціни «жесть» краще все на базарчиках купляти і в маленьких магазинчиках.
Кубик Рубика• 22 марта 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Напишить будь ласка назву
Ось така. В них періодично на неї акції, треба зловити. Мені дууже підходить.
https://www.watsons.ua/ru/telo/sredstva-gigieny-po...
Ангел-предохранитель• 22 марта 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Якщо прати то ні.
Ми не можемо без неї. Вона захищає від ’озера’ на підлозі.
В нас діти малі і озера немає, ну бувають краплі, протер і все