Приветствуется доброжелательная атмосфера. Давайте делится информацией по всему ассортименту IHERB!
Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Запрещено рекламировать свои услуги, коды и тд. по списку. Тема информационная, позитивная.
Эта тема является продолжение первой закрытой темы https://sovet.kidstaff.com.ua/question-228644
Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Пампушечка• 23 ноября 2023
Що зараз доставкою? затримки? з 12-го тільки по США одне переміщення світиться и все...
На_оба_рот• 23 ноября 2023
Ответ дляandronata
Так п´ятниці можна не чекати? Нових кодів не буде?
Новый код минус 25% на все
Татьяна Шопина• 23 ноября 2023
Ответ дляsymbol
По-різному, сьогодні за 17 отримую, за 12-те - затримка рейсу
от і в мене так ... за 13 в дорозі, а за 16 сьогодні має бути
На привозе• 23 ноября 2023
Ответ дляТатьяна Шопина
Містом чи Новою поштою?
У мене від 13го теж десь зависло.
Татьяна Шопина• 23 ноября 2023
Ответ дляНа привозе
Містом чи Новою поштою?
У мене від 13го теж десь зависло.
обидві міст
Маурита• 25 ноября 2023
а у мене 2 посилки за 8 і 9 число зависли на митниці, і виставили рахунок за мито, в сумі дві перевищили 150 дол, оплатила і ще чекаю( вперше така лажа(
Все будет, но потом• 25 ноября 2023
Дівчата,підкажіть,будь ласка ,хто приймав Ніацин ,який брали ,яке дозування потрібно,були припливи ,як пишуть люди?Дуже требя для чоловіка для судин ,підкажіть ,будь ласка
freelancer57• 26 ноября 2023
Привіт дівчатка,
підкажіть будь ласка, який якісний екстракт зеленого чаю замовити?
Татьяна Шопина• 27 ноября 2023
Ответ дляOlya1202
за 12.11 отримала ще позавчора, завтра має бути за 15.11. Їде міст
мда ..... весело ((( а моя зависла ((
На привозе• 30 ноября 2023
Ответ дляfreelancer57
і ще Колаген порадьте будь ласка (для волосся треба)
А що ще ви приймаєте з добавок, крім колагену?
На привозе• 30 ноября 2023
Я розумію, що ті завислі посилки скоро вже приїдуть.
Але все таки, у кого є подібний досвід, якщо раптом перевізник губить/недовозить посилку, хто і в якому порядку відшкодовує її вартість?
Просто айхерб бонусними баксами повертає суму замовлення на внутрішній рахунок?
Ответ дляНа привозе
На карту або на рахунок за вашим вибором
Прибираю щодня• 30 ноября 2023
Как мне нужна посылка за 15. Я и уезжать собираюсь. Так подводят.
СережкинаЯ• 30 ноября 2023
Ответ дляПрибираю щодня
дуже потрібна (((( уже задовбалась писати в різні чати, де футболять
СережкинаЯ• 30 ноября 2023
Ответ дляCarin
Вы НП ожидаете? Если да - пишите им смело, посылки могут уже зайти с таможни но не все быть разобраны.
ні ( міст
Прибираю щодня• 30 ноября 2023
Ответ дляCarin
Нет. Мист
Прибираю щодня• 30 ноября 2023
Ответ дляСережкинаЯ
И я пишу. Но толку 0
Прибираю щодня• 30 ноября 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Я из-за этого не заказала под минус 25 , чтоб не встретились. Там детям витамины, мой инозитол, который почти закончился. Зла очень
Маурита• 30 ноября 2023
Ответ дляsymbol
Можна замовити на іншого отримувача
Скажіть будь-ласка, я можу замовити як зазвичай , оплата з моєї картки , але вказати отримувачем прізвище та ім´я іншої людини чи тоді і оплата має здійснюватись з картки тієї людини отримувача ?