Приветствуется доброжелательная атмосфера. Давайте делится информацией по всему ассортименту IHERB!
Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Запрещено рекламировать свои услуги, коды и тд. по списку. Тема информационная, позитивная.
Эта тема является продолжение первой закрытой темы https://sovet.kidstaff.com.ua/question-228644
Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Ответ дляМаурита
Скажіть будь-ласка, я можу замовити як зазвичай , оплата з моєї картки , але вказати отримувачем прізвище та ім´я іншої людини чи тоді і оплата має здійснюватись з картки тієї людини отримувача ?
Із свого акаунту та карти ви можете замовити на будь-кого)
Маурита• 30 ноября 2023
Ответ дляsymbol
О, це класно) бо вже влетіла на 700+ грн на таможні, така собі економія акційна вийшла( Щиро дякую за відповідь!
Ответ дляUchanSu
Дівчата, як вважаєте косметику зараз краще не замовляти? Затримки на кордоні, вона вся перемерзне... Сижу б´ю себе по руках, давно полюю за одним брендом))
В своїй упаковці, коробці, палеті і машині при температурі близько 0? Ні, не перемерзне. До того ж терміни доставки не настільки збільшилися
Яжемать Мне можно• 07 декабря 2023
Всім привіт)
У мене вперше затримка з доставкою. Якщо замовлення 25.11. і взагалі немає переміщення за посиланням на сайті. Це нормально? Так буває?
Ответ дляЯжемать Мне можно
Всім привіт)
Так і блокування кількох кордонів у нас вперше, якщо з Пасадени вилетіло, то все ок, потихеньку приходять
Яжемать Мне можно• 07 декабря 2023
Ответ дляsymbol
Дуже вдячна за відповідь)
Маурита• 07 декабря 2023
Усім привіт,
скажіть , ще хтось практикує замовлення товару на адресу США , а далі МІСТом чи Новою Поштою глобал до України, коли наприклад певний товар відсутній для України , але доступний наприклад для США і вартість для сша дешевша ? Є у цьому зараз сенс чи вартість доставки виходить не вартий тих маніпуляцій ?
Ответ дляМаурита
Усім привіт,
У вартість для України як раз приблизно вартість доставки і додана) Через НП точно невигідно з їх округленням до 0,5 кг. Тож має сенс тільки для відсутніх для України товарів або якщо хороший код тільки для США
🎄Новорічний розпродаж із знижкою 20% на iHerb на сотні найпопулярніших брендів: YumEarth, NeoCell, Avalon Organics, EVLution Nutrition, One-A-Day та ін. до 3 січня 2024 року
🎄Додатково знижка на бренди:
▫️ 20% на TruSkin
▫️ 20% на BioTRUST
▫️ 20% на Eu Natural
▫️ 20% на FITCODE
💚Таємні коди на окремі бренди:
🌰ЗНИЖКА 20% на горіхові пасти Artisana за промокодом ART20 до 24 грудня
🍏ЗНИЖКА 20% на фруктові снеки Brothers-All-Natural до 25 грудня
🦷ЗНИЖКА 25% на догляд за ротовою порожниною від RADIUS за промокодом RAD25 до 22 грудня
🎄Додатково знижка на бренди:
▫️ 20% на TruSkin
▫️ 20% на BioTRUST
▫️ 20% на Eu Natural
▫️ 20% на FITCODE
💚Таємні коди на окремі бренди:
Меряю от 0• 11 декабря 2023
Добрый день. Посылки за 25.11 у кого то сдвинулись с места? Мне пишет, что 27.11 в США и все.
На привозе• 12 декабря 2023
Ответ дляМеряю от 0
За 24 отримала 4.12, за 25 - 7.12.
Нова пошта
А у нас макарошки• 13 декабря 2023
Дівчата, підкажіть, будь ласка, чи є зараз позиції з дорогими відгуками (2 долари, 5 доларів за відгук).
Malinka111_• 13 декабря 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Нет и не было
Ответ дляА у нас макарошки
Останній раз було 5 долл у середині жовтня за таку позицію:
Force Factor, LeanFire, формула для быстрого снижения веса, 30 растительных капсул. Після цього не траплялося )
Але ж поки не викупиш кошик, то й не побачиш начебто )