Просто звязда• 22 марта 2023
Дівчата, я знову зі своїми кросівками) Допоможіть обрати
Вибираю між цими двома, сьогодні треба замовити, щоб отримати до п’ятниці. В суботу іду з міста на довго… А я знову не можу вибрати… Допоможіть, будь-ласка
Результат:
вже голосів:
85 (68.55%)
Фото 1-2
39 (31.45%)
Фото 3-5
Просто звязда
• 22 марта 2023
Ответ дляКузякин
Удалено администрацией...
Я ж вас не змушувала сюди заходити, правда?
Помогалочка• 22 марта 2023
Когда уже мода пройдет на этот спорт
как инкубаторная весна - все поголовно в кроссовках или белых кедах
Хлопаю ресницами• 22 марта 2023
Кросівки з фото 3-5 зможете зносити років за 7, настільки добротними виглядають
Стрекоза любви• 22 марта 2023
Нормальні міські кроси. Перші подобаються більше за рахунок чорних елементів.
Свій варік• 22 марта 2023
Ответ дляКузякин
Удалено администрацией...
Почему вы всегда так резки? Ну вот не первый раз замечаю.
Теща дочки• 22 марта 2023
Ви знаєте як я казала в таких випадках доньці ,,ти, насправді, вже знаєш, які хочеш,,) Так що і ви явно якісь більше хочете)
Ро30BbIu_CJIoHuK• 22 марта 2023
Ответ дляСвій варік
Наверное счастья ей в жизни не хватает (( как в песне и только от жизни собачей собака бывает кусачей
Ро30BbIu_CJIoHuK• 22 марта 2023
Ответ дляКузякин
Удалено администрацией...
Вы тоже многих бесите, но на вас же не срываются
Ро30BbIu_CJIoHuK• 22 марта 2023
Ответ дляКузякин
главное, что вам хватает и вы с радостью обсуждаете выбор кроссовок. Дівчата. Тьху.
Да, хватает и вам того же желаю, может станете чуточку добрее
Ро30BbIu_CJIoHuK• 22 марта 2023
Ответ дляКузякин
Удалено администрацией...
Оно и видно как вам пофиг )) так пофиг, что мимо пройти не можете
Ро30BbIu_CJIoHuK• 22 марта 2023
Ответ дляКузякин
Я не хочу быть добрее. А вы свои рекомендации и пожелания оставьте для своих домашних, мне они не нужны.
Если вы зашли на общий форум, значит нужны и не обманывайте себя
Ро30BbIu_CJIoHuK• 22 марта 2023
Ответ дляКузякин
побольше скобок
)))))))))))))))))))))) хватит?
Теща дочки• 22 марта 2023
Ответ дляКузякин
Удалено администрацией...
Прошу передать привет и песню Бритни Спирс ,,Toxic,, Кузякин-у/ой/е)
муха в кедах• 22 марта 2023
Ответ дляКузякин
Удалено администрацией...