Все буде Україна• 22 марта 2023

Лейкообразна деформація грудної клітини. Питання

Доньці ортопед поставив такий діагноз. Їй 7 років
Деформація поки невелика, але вона є.
Поки лфк та масаж

Казав ще, що якщо не допоможе, то рекомендує вакуумний дзвін. Носиться 8 годин на день. Подивилась відео, розстроїлась. Бо зрозуміла що це боляче та дуже дискомфортно. Хоча б 30 хвилин дитина витримала
Ще лікар рекомендував гантелі. Не запитала 1 кг чи менше. Турнік

Хто стикався з таким діагнозом, напишіть ваш досвід. Може рекомендації
Дуже розстроєна((
Я погнала• 22 марта 2023
А деформація дуже сильна та впливає на якість життя?

Мамина квіточка• 22 марта 2023
Боляче будет, если это усугубится и в свои 30+ дочь Вас будет вспоминать незлым, тихим словом.
Горлаю зрання• 22 марта 2023
Буде боляче , важко, але потрібно лікувати...
Терпіння вам.
автор Все буде Україна • 22 марта 2023
Ответ дляЯ погнала
Ні. Невелика
Але з часом може впливати на внутрішні органи
автор Все буде Україна • 22 марта 2023
Ответ дляМамина квіточка
Тому і питаю про досвід
Ви ставили?