Голодаю• 22 марта 2023
ЗСУ зарплата
Дівчата чи отримали ваші чоловіки премію вже?
Мій каже ще немає, такого ніколи не було.
Бреше чи правду каже?
Добродійка• 22 марта 2023
Чоловік - офіцер, з березня вже немає премії, зняли, бо служить по місцю служби, але підвищили зарплату, майже у 2 рази.
Голодаю
• 22 марта 2023
Ответ дляДобродійка
В нього вже інша, ось і думаю бреше чи ні.
Добродійка• 22 марта 2023
Ответ дляГолодаю
Якщо не в гарячій точці, то не обманює.
Все знаю від і до• 22 марта 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Було 13 тис плюс 30 тис
Дали 21 400.
Все
Дали 21 400.
Все
у мого теж так
Міняйловна• 22 марта 2023
Спасибо за тему. Тоже непонятно с этой премией. Был на передовой, сейчас уже нет.
Голодаю
• 22 марта 2023
Ответ дляЧумачечая_
А он на нуле или в тылу?
Прифронтова зона, але не на 0
Чумачечая_• 22 марта 2023
Ответ дляГолодаю
Прифронтова зона, але не на 0
Тогда, если не было выходов на ноль, боевых больше не будет.
Алгонавт• 22 марта 2023
Ответ дляГолодаю
Прифронтова зона, але не на 0
30000 премії має бути, можливо, затримують
Чумачечая_• 22 марта 2023
Ответ дляАлгонавт
А ну да - 30000 будут по-любому. 90000 - не будет
Маю сечі• 22 марта 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Було 13 тис плюс 30 тис
Дали 21 400.
Все
Дали 21 400.
Все
Вчора Порох просив повернути
Порошенко в Раді закликав повернути виплати 30 тис. грн військовим та погасити борг перед родинами загиблих.Суспільство не розуміє, чому на виплату тридцяти тисяч кожному українському воїну грошей бракує, а на будівництво доріг є – зауважив п´ятий Президент. ’І на фінансування приватних, наголошую приватних телеканалів, які вміють любити Україну лише за бюджетні гроші. В марафоні, який цензурується чиновниками, в якому складені чорні списки заборонених ньюзмейерків, до якого повно претензій у суспільства. І навіть у сьогоднішньому звіті Державного департаменту Сполучених Штатів наголошується на порушенні стандартів свободи слова. А він фінансується з державного бюджету’, – додав Порошенко.
’Ще хочу наголосити: неможливо в це повірити, але держава має заборгованість перед родинами загиблих Героїв. Загиблих, на жаль, багато. Заборгованість – астрономічна. Як ми, живі, допускаємо таку наругу над пам´яттю Героїв?! Та ще й тих, хто віддав своє життя за Україну? І нам з вами треба зараз докласти зусиль для того, щоб негайно погасити цю заборгованість’, – вважає Петро Порошенко.
Баррикадница• 22 марта 2023
Моєму сьогодні прийшла зп , премія зазвичай в кінці місяця.
Дівчата, хтось вже отримав посвідчення УБД ?
Голодаю
• 22 марта 2023
Ответ дляЧумачечая_
Премія 30 повинна бути, вони підписують рапорт на премію
Міняйловна• 22 марта 2023
Ответ дляЧумачечая_
Премия и выход на ноль- это разные выплаты.
Премия должна быть.
Коханозадовільна• 22 марта 2023
Ответ дляАлгонавт
На прифронтову має бути БР-ка теж тепер.
Якщо немає - то не буде 30 тис
Міняйловна• 22 марта 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Якщо немає - то не буде 30 тис
Что такое брка?
Коханозадовільна• 22 марта 2023
Ответ дляМіняйловна
Что такое брка?
Бойове розпорядження.
І кому мали виплатити по 30 тис в цьому міс, вже виплатили (так звичайно не всім й може частинам, а тим , чиї фінвідділи подали розрахунки в казначейство)
До речі, премії, є теж різні. І по рапортах теж.
Кнопус• 22 марта 2023
Ответ дляМаю сечі
Вчора Порох просив повернути
Удалено администрацией...
Малявка ще та• 22 марта 2023
Ответ дляЧумачечая_
будет, 30 000
Добродійка• 22 марта 2023
Ответ дляКнопус
Удалено администрацией...
А он должен?
Это не Порох поставил армию на колени, между прочем, а нынешняя власть.
Маю сечі• 22 марта 2023
Ответ дляКнопус
Удалено администрацией...
Справа громад і Порошенко відвезли на Донеччину допомоги військовим на 13 739 714 гривень. Майже 14 мільйонів.
Це результат тижневого збору, половина наша з вами, половина суми від ПП.
І так щотижня. Не рахуючи мережу майстерень і сто, які працюють у три зміни для ремонту військової техніки.
Не рахуючи людський капітал: не секрет, що на ’Рошені’ круті логісти і юристи, кращі з кращих, і от вони викручують знижки на воєнні поставки.
Не секрет, що весь центральний офіс Справи Громад і регіональні відділення займаються цією волонтеркою. Але одне - знати, а інше - бачити на власні очі. Це постійний конвеєр, атмосфера як на фондовій біржі, потік інформації, цін, оплат, торгів не зупиняється ні на секунду.
Може хай ще квартал-95 долучається?А то від жиру пики пухнуть,а толку 0
НичеНипанимаю• 22 марта 2023
Ответ дляМаю сечі
Вчора Порох просив повернути
И он на 100 % прав