Голодаю• 22 марта 2023

ЗСУ зарплата

Дівчата чи отримали ваші чоловіки премію вже?
Мій каже ще немає, такого ніколи не було.
Бреше чи правду каже?
Корсет_на_шурупах• 22 марта 2023
Ответ дляДобродійка
А он должен? Это не Порох поставил армию на колени, между прочем, а нынешняя власть.
Та тут хоч сци в очі, а сквжуть божа роса.
Не пробить!

Черпак_для_фантазий• 22 марта 2023
Ответ дляСоветничаю тут
А почему бы Квартал не продать ?
а роялті декому передавать до армії?? Гроші капають з раші постійно,навіть за цей рік війни...
А_мій_самий_самий• 22 марта 2023
Ответ дляДобродійка
Чоловік - офіцер, з березня вже немає премії, зняли, бо служить по місцю служби, але підвищили зарплату, майже у 2 рази.
Чоловік полковник.
30 тис не дають з лютого.
Зарплатню підвищили на 8 тис.
Тил.
Советничаю тут• 22 марта 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Я и говорю ...
Маю сечі• 22 марта 2023
Ответ дляГоловний кошак
раду можно и нужно, оставить штук 20 єтих кретинов, дармоедов, слуги народа- это отборное дерьмо, начиная с Брагаря =- который предлагал продавать собак, чтобы оплатить коммуналку, заканчивая Тищенко.
А Безугла?
А придурочна Ліза Богуцька?
Я такої придурочної партії за все життя не бачила
А Третьякова з неповноцінними дітьми і примусовою стерилізацією жінок.
Як гопники їй Бо
Коханозадовільна• 22 марта 2023
Ответ дляГолодаю
Дивно ..... комусь раніше, комусь затримують
Зовсім ні ...
Різні бригади, різні фінансисти, я вже про керівнтцтво батальонів, і нижчих рангів мовчу.
Оленёнок• 22 марта 2023
Ответ дляМаю сечі
А Безугла?
А придурочна Ліза Богуцька?
Як гопники їй Бо
О боги, ну кто-то же за них голосовал… люди, ну зачем?😂
Маю сечі• 22 марта 2023
Зараз Богуцьке ллє говно на Тайру і ніхто з Слуг,той фонтан красноречія не затикає.Де воно, і де Юля .
Понавибирали ідіоток.
Ось ще кінь педальний
Маю сечі• 22 марта 2023
Богуцька :
Тайра агент фсб

Черпак_для_фантазий• 22 марта 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Вврно!
Підняти зп депутатам!
Хоча ні, жонам депутатів, вірно? Чи ні?
і не тільки.дайош ескортниць послами!! з виплатами крутих зарплат з нашого бюджету! а також всякими заступниками та заступниками нужним людям! а тут ниють про зарплати воювавшим.’неначасі’.
Оце так цабе• 22 марта 2023
Ответ дляКнопус
Удалено администрацией...
Краще хай Зеленський перестане красти
Julieta78• 22 марта 2023
Ответ дляГолодаю
Прифронтова зона, але не на 0
У моего так же.
Премию дали сегодня. Ну суммы непонятные. Не 30, меньше, и разным людям суммы разные.
Чаюри• 22 марта 2023
Щось ніби отримав, сумму не знаю.
ФрекенБок• 22 марта 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Я так розумію, що в цій темі зробили рекламу Петру, а яким чином Рошен потрапляє на окуповані території ніхто пояснити не може?
Я всю оккупацию ела батончики рошеновские, видела фуру разгружающуюся на оптовой базе в то время, как не пропускали украинские товары на блокпостах. Но зачем это порохоботам, Порох первый патриот!
Kidstaff Bot• 22 марта 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Tersy• 22 марта 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Так, так, знаємо, Порох наживається на війні. Сам особисто возить цукерки продавати, мені кума троюродної сусідки розповідала, вона особисто купувала за рублі у нього ромашку.
Чаюри• 22 марта 2023
Ответ дляTersy
У Вас щось близькі родичі, зазвичай донька сусідки першої вчительки племінниці троюрідної сестри.
Tersy• 22 марта 2023
Ответ дляЧаюри
Ну штожж, маленьке коло спілкування)
Lena Sht• 22 марта 2023
Ответ дляBelaya@
Ваш чоловік часом не з 58?
ні в 36 морська піхота

Лірика• 23 марта 2023
Ответ дляиз желе я
За то что не будет передовой без тыла
Офіцери тиловики-це позор і дармоїди! Тил -це люди
Магазин ШАРМ• 23 марта 2023
Ответ дляКоханозадовільна
А я поясню )))
Всім не всім, стільки не стільки...
А мене чоловік ’в тилу’ як ви називаєте, отримав 21400 грн, я та 2 дітей.
З роботи пішов з бішої зп. Бо чогось розуміється на тій посаді, що займає.
Без його роботи , так, саме прямої, нічого на 0 не буде. Ну от так)))

Ок, я згодна, що ті, що ближче до 0, мають більше отримувати.

Але! Ті, хто в тилу отримають 500 дол... п´ятсот!! Щоб утримувати сім´ю.

Ах, так, ще забула сказати, в тилу не мають вихідних, вдома не бувають, сім´ї не бачать.
Чоловік повністю за рік вбив здоров´я своє, але не може навіть пролікуватися.

Чужі гроші круто разувати звісно )))

А ті, що возять зброю, їжу, постійно в дорогах, живуть в машинах - теж без премій...

Ну таке
Саме так, мій водій в тилу. З рік сім´ю бачив 3+4 дні. Важко працює, майже цілодобово іноді.
Но є жаби в нашому суспільстві на жаль
Магазин ШАРМ• 23 марта 2023
Ответ дляКнопус
Пойти работать, не пробовали?
Справа не в цьому. Я щабобочю наприклад достатньо, але вважаю що чоловікові мають платити достойно за його важку працю.
Магазин ШАРМ• 23 марта 2023
Ответ дляМаю сечі
Пріоритет зараз військові.
І так має бути до кінця війни.

https://www.youtube.com/watch?v=bm-88os6nVI

Порошенко захистив військових: поверніть виплати та погасіть борг перед родинами загиблих
Сподіваюсь почують ’слуги’
Магазин ШАРМ• 23 марта 2023
Ответ дляКнопус
Ну да, не спят, не едят, думают, как помочь мужу потратить его зарплату
Надеюсь ваш муж уже на войне
Магазин ШАРМ• 23 марта 2023
Ответ дляКнопус
А у всех военных жены-инвалиды? Или не диеспособные? Или не совершеннолетние? Им работать нельзя?
Где ваш муж?
Магазин ШАРМ• 23 марта 2023
Ответ дляLoveYou
Матрьошка головного мозга там.
+ шизофренические наклонности
Mаксим-1994• 23 марта 2023
По теме комута в тылу выплатили 30, а комута нет, и где справедливость?