Мусик Пусик• 22 марта 2023

Залицяння на роботі, як бути?

Працюю закордоном, мову знаю не дуже добре, на рівні ( розумію 70%+ того що мені говорять і можу відповісти на елементарному рівні чи простими словами). Колектив в основному чоловічий, всі іноземці, жінок мало . От я прийшла на роботу, всі перезнайомились, якісь елементарні запитання: звідки, як там ситуація в Україні, скажу відверто я дівчина завжди буда коасива і увагою не обділена, але на своїй мові і в Україні я з цим спокійно давала раду. Тут почалась надмірна увага збоку чоловічої статі, я якось відрвзу вивела розмову на те що є чоловік, все ок…..
декому це по-цимбалам. От є два екземпляра, один вічно ходить мило посміхається і постійно хоче мене підвезти, ну але то таке….. напрягає дуже, але терпимо, я просто говорю : дякую, я на машині.
Інший це просто десть. Робота пов‘язана з алкоголем , постійно почав протягом дня приселати мені фото пляшок і питати чи я таке вино люблю, я на все відповідала: ні
Або я не п‘ю.
Дуже сильно дратує, постійно підбігає, питає чи все ок, якщо шось щоб йому сказала, прям дуже навязчиво. На перерві підбіг ( ми з іншими працівниками стділи спілкувались) почав знімати з пальця свого каблучку, давати мені міряти, я відмовилась хоча це було теж дуже пристально. Бігає по п‘ятам. Якось після наступної порції пропозиції вина написав: я куплю любе вино давай вип‘ємо разом.
На що я відповіла: вино я п‘ю лише з чоловіком. Пройшло ще декілька днів і от пише: ти сьогодні вихідна?
- я можу приготувати вечерю, якщо ти прийдеш.
На що я відписала що можу прийти лише з своїм чоловіком ( чесно дістав).
Людина далі не здається…… далі лізе зі своїми залицяннями, чесно, вже тошнить. Може рукою по плечі погладити за таліб взяти.
Ну от як бути? Відверто нахамити?
Пояснятись через гугл перекладач якось дивно в такій ситуації, а своїми словами мені важко пояснити щоб відмахавс, особливо, після того як я чітко сказала що мій час належить лише моєму чоловікові і тд.
От як бути?
автор Мусик Пусик • 22 марта 2023
Ого, я настрочила
Мамина корзиночка• 22 марта 2023
Товаришуйте з голубими.
Подвійна веселка• 22 марта 2023
Не отвечайте и все, занимайтесь работой
5cmhybyna• 22 марта 2023
спіть за гроші
Кудрі кручу сама• 22 марта 2023
Це європейці так надриваються,дивно? ?? Чи Ви в Турції десь ... І Ви не бажаєте чітко ставити кордони,що у відносинах ви не зацікавлені. Така є недомовленість,чоловіки шаленіють,а Ви і тішите самолюбство.
Хвігура мічти• 22 марта 2023
Дайте чоловікові його номер, хай подзвонить і скаже що Ви заміжня і крапка.
Дівчина Бобула• 22 марта 2023
Це вже якісь домагання! Закордоном за це можна і за грати сісти) Я б Вам радила дати йому відсіч більш серйозно, він напевно, вважає, що то Ви так фліртуєте.
Кудрі кручу сама• 22 марта 2023
Ответ дляДівчина Бобула
Насправді автор і фліртує,не прямо явно,але настирливі чоловіки зчитують і продовжують залицятися
Хвігура мічти• 22 марта 2023
Або відправте його на три літери (чи скільки там в їхньому слові) прямо грубо
Grga• 22 марта 2023
Скажіть, що повідомите керівництву. Що вам некомфортно. Що вже написали доповідну, і якщо він не отямиться, тоді його звільнять. І заблокувати
автор Мусик Пусик • 22 марта 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Де в описаній мною ситуації ви не бачите чіткість? Ви розумієте суть чи просто судите по своєму дивному скмолюбству мене?
Bilenkova• 22 марта 2023
якщо ще важко вільно розмовляти, якби мене так дістали. то я б в гугл-перекладачі настрочила все , що я хотіла б сказати і відправила б електронкою чи роздрукувала. От чесно. Якщо ще є надія, що він гадає, що ви фліртуєте, то конкретно напишіть по-суті.Якщо і це не допомагає - то звертитись вище до кенівництва
автор Мусик Пусик • 22 марта 2023
Ответ дляДівчина Бобула
Фліртую коли кажу що проводжу час лише з чоловіком?
Ну ок, тема і є про більш серйозну відсіч: як?
Чи не паритись якщо це буде по хамськи?
автор Мусик Пусик • 22 марта 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Тут все як завжди
Дівчина Бобула• 22 марта 2023
Ответ дляМусик Пусик
Чи не паритись якщо це буде по хамськи?
Наприклад, можна сказати прямо - мені не подобається, коли ти мене зачіпаєш, та пишеш не по робочим справам, ще раз повториться - дам знати керівництву про твою поведінку. От і все
автор Мусик Пусик • 22 марта 2023
Ответ дляBilenkova
Ну по суті запрошень я йому відповіла, а тут якби причиною всієї нав‘язчивості є допомога по роботі, яка мені нафіг не потрібна від нього тим більше.
Типу, так і написати: відвали мені не потрібна допомога? Він тоді з іншим сунеться
автор Мусик Пусик • 22 марта 2023
Ответ дляДівчина Бобула
Наприклад, якщо навчитись читати і розуміти прочитане багато чого стане на свої місця
Напишіть будь ласка свій текст без перекладача на французькій, німецькій чи англійській. Дякую
Не против• 22 марта 2023
Ответ дляДівчина Бобула
А как там заводят отношения, если за проявление симпатии и флирт в тюрьму можно сесть?
Дівчина Бобула• 22 марта 2023
Ответ дляМусик Пусик
Ви дивна) чесне слово)
Не вмієте користуватись перекладачем в телефоні? Чи просто не хочете)))
автор Мусик Пусик • 22 марта 2023
Ответ дляНе против
Це так й міф про грати як і багато інших міфів про закордонні стстеми
Не против• 22 марта 2023
Ответ дляМусик Пусик
Чи не паритись якщо це буде по хамськи?
А почему вы просто не можете игнорить? Если подходит в свободное время, отходите просто. Так вы дадите понять, что он достал вас и пора остановиться.
Дюймовочка• 22 марта 2023
Вы какая-то дикая, это обычное общение. Ну может немного флиртует, чтобы на работе не скучно было
автор Мусик Пусик • 22 марта 2023
Ответ дляНе против
Так він це робить регулярно прибігаючи на робоче місце, десь в кафе робоче де я спокійно сижу обідаю і от ці всі знаки уваги
автор Мусик Пусик • 22 марта 2023
Ответ дляДівчина Бобула
Ви дивна) чесне слово)
Мені вашим фантазіям навіть відповідати не хочеться
Не против• 22 марта 2023
Ответ дляМусик Пусик
А вы так и скажите ’еще раз подойдете и я позову полицию’, на полном серьезе.
З бісиками• 22 марта 2023
Скажите ему так ’go fuck yourself’
Кудрі кручу сама• 22 марта 2023
Автор,хлопці якісь мусульмани? Ну складно уявити норга чи бельгійця чи німця який так упадає і такі настирливі. Переставайте відповідати в вайбері,пише і пише,не читайте. Коли питає,шо таке, кажіть,шо він Вас відволікає,шо ви почуваєтесь некомфортно,шо він порушує етику робочу і тд. І озвучуйте,кщо він не перестане вас діставати,то Ви звернетесь до керівництва через харасмент.
А то він питає з іоткою,чи таке вино подобається,а Ви відповідаєте ні. Це гра в м´яча і Ви постійно подачу вертаєте йому він з потрійною силою зновуВам подає(питання,переслідування і тд). Перестаньте з ним грати. Питає чи подобається вино,то відповідайте,а яке ми маєш право мені пропонувати випити зтобою,я заміжня,ти в мене викликаєш дискомфорт. Перестань мені писати. І в подальшому не читаєте.
Дівчина Бобула• 22 марта 2023
Ответ дляМусик Пусик
Моїм фантазіям?!
Це щось новеньке)
Бачу, що фантазерка тут Ви)
Ну, розважайтесь і далі)
Не против• 22 марта 2023
Ответ дляЗ бісиками
Скажите ему так ’go fuck yourself’
это было бы грубо очень
автор Мусик Пусик • 22 марта 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Та я не знаю як відповісти про робочу етику і от це все про некомфорт, як от прям відразу видати. Суть в цьому, що відповідати я то знаю