Мусик Пусик• 22 марта 2023

Залицяння на роботі, як бути?

Працюю закордоном, мову знаю не дуже добре, на рівні ( розумію 70%+ того що мені говорять і можу відповісти на елементарному рівні чи простими словами). Колектив в основному чоловічий, всі іноземці, жінок мало . От я прийшла на роботу, всі перезнайомились, якісь елементарні запитання: звідки, як там ситуація в Україні, скажу відверто я дівчина завжди буда коасива і увагою не обділена, але на своїй мові і в Україні я з цим спокійно давала раду. Тут почалась надмірна увага збоку чоловічої статі, я якось відрвзу вивела розмову на те що є чоловік, все ок…..
декому це по-цимбалам. От є два екземпляра, один вічно ходить мило посміхається і постійно хоче мене підвезти, ну але то таке….. напрягає дуже, але терпимо, я просто говорю : дякую, я на машині.
Інший це просто десть. Робота пов‘язана з алкоголем , постійно почав протягом дня приселати мені фото пляшок і питати чи я таке вино люблю, я на все відповідала: ні
Або я не п‘ю.
Дуже сильно дратує, постійно підбігає, питає чи все ок, якщо шось щоб йому сказала, прям дуже навязчиво. На перерві підбіг ( ми з іншими працівниками стділи спілкувались) почав знімати з пальця свого каблучку, давати мені міряти, я відмовилась хоча це було теж дуже пристально. Бігає по п‘ятам. Якось після наступної порції пропозиції вина написав: я куплю любе вино давай вип‘ємо разом.
На що я відповіла: вино я п‘ю лише з чоловіком. Пройшло ще декілька днів і от пише: ти сьогодні вихідна?
- я можу приготувати вечерю, якщо ти прийдеш.
На що я відписала що можу прийти лише з своїм чоловіком ( чесно дістав).
Людина далі не здається…… далі лізе зі своїми залицяннями, чесно, вже тошнить. Може рукою по плечі погладити за таліб взяти.
Ну от як бути? Відверто нахамити?
Пояснятись через гугл перекладач якось дивно в такій ситуації, а своїми словами мені важко пояснити щоб відмахавс, особливо, після того як я чітко сказала що мій час належить лише моєму чоловікові і тд.
От як бути?
З бісиками• 22 марта 2023
Ответ дляНе против
это было бы грубо очень
За это наказывают заграницей?
Ну а что, если вежливо не понимает?
Не против• 22 марта 2023
Ответ дляЗ бісиками
За это наказывают заграницей?
Ну а что, если вежливо не понимает?
уже были варианты пожаловаться руководству, либо пригрозить полицией
автор Мусик Пусик • 22 марта 2023
Ответ дляДюймовочка
Вы какая-то дикая, это обычное общение. Ну может немного флиртует, чтобы на работе не скучно было
Ну ок, для вас не дикість бігати в гості до співробітників на вино- ваше право, проходьте мимо.
автор Мусик Пусик • 22 марта 2023
Ответ дляЗ бісиками
Скажите ему так ’go fuck yourself’
Так вот, впринципі, я готова питання в тому як умісно це на роботі
Дюймовочка• 22 марта 2023
Ответ дляМусик Пусик
Чего это мне мимо проходить?
Говорю же дикая
автор Мусик Пусик • 22 марта 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Автор,хлопці якісь мусульмани? Ну складно уявити норга чи бельгійця чи німця який так упадає і такі настирливі. Переставайте відповідати в вайбері,пише і пише,не читайте. Коли питає,шо таке, кажіть,шо він Вас відволікає,шо ви почуваєтесь некомфортно,шо він порушує етику робочу і тд. І озвучуйте,кщо він не перестане вас діставати,то Ви звернетесь до керівництва через харасмент.
А то він питає з іоткою,чи таке вино подобається,а Ви відповідаєте ні. Це гра в м´яча і Ви постійно подачу вертаєте йому він з потрійною силою зновуВам подає(питання,переслідування і тд). Перестаньте з ним грати. Питає чи подобається вино,то відповідайте,а яке ми маєш право мені пропонувати випити зтобою,я заміжня,ти в мене викликаєш дискомфорт. Перестань мені писати. І в подальшому не читаєте.
Не відповідаю. Тоді він бере це вино і бігає за мною з ним, випитує яке я люблю і тд
автор Мусик Пусик • 22 марта 2023
Ответ дляНе против
Руководству це смішно
Зупка_цем• 22 марта 2023
Ответ дляМусик Пусик
Та я не знаю як відповісти про робочу етику і от це все про некомфорт, як от прям відразу видати. Суть в цьому, що відповідати я то знаю
Яка це краина?
Пес Патрон• 22 марта 2023
Вам по работе надо переписываться?если нет, заблокируйте номер
автор Мусик Пусик • 22 марта 2023
Ответ дляПес Патрон
Я не проти, от думаю чи це норм буде
Пес Патрон• 22 марта 2023
Ответ дляМусик Пусик
Я не проти, от думаю чи це норм буде
Абсолютно
Невісточка ж• 22 марта 2023
Ответ дляДюймовочка