Підскажіть ,будь ласка, де можна зняти житло на сутки в готелі недорого. Треба поруч з автовокзалом, де зупиняються маршрутки. Син їде зі служби у відпустку, треба добратися в сторону Миколаєва, але зараз нічого не можемо знайти з транспорту, тому треба переночувати. А вранці добратися вже до маршрутки чи автобуса. Дякую
Ответ дляS-290479
Какой автовокзал? Их несколько в Киеве
Не знаю, взагалі не орієнтуємося. Підсказали десь Голосіївський
Люблю море• 22 марта 2023
Ответ длязаходите в гости
Ну і шукайте там. Є готель голосіївський. Це близько від центр автовокзалу