Ответ дляАмарилис
Як на мій смак - гадость ще та. Мало того, що запах киплячого пива мяко кажучи не айс, пиво ще й добре відчувається в м´ясі. Не моя страва, мені просто запечена рулька набагато смачніша
Спасибі. Як добре що у мене діти і я такого не зробила з грудинкою. Теж був рецепт з пивом у гуглі.
Ответ дляАмарилис
Так. Рулька ще має таку особливість, що її краще з´їсти одразу після запікання, розігріта дуже втрачає в смаку, а холодна геть не то.
Та і відходів багато. Я ще хочу, якщо куплю, рулет з підчеревини (фартуха). З яйцем вареним всередині, так на Вінничині роблять.
Nata.t.1970• 25 марта 2023
Ответ дляZelenkа
А я от не можу їсти гов‘ядину, от до бекання і все. А фляки люблю, кращий бутер - це варений язик з маянезіком і хлібом)
А Что такое-фляк?
Если это субпродукты,то я тоже многие люблю
Ответ дляZelenkа
От не люблю і все. Я часто хочу перейти на пескетаріанство (риба і морепродукти), але як відмовитись від свіжини з свинини або окорочка)
У нас сім´я м´ясоїдів. Рибу та морепродукти тільки чоловік обожнює. Мені вистачає 1-2 рази на тиждень їх, і то не все.
Nata.t.1970• 25 марта 2023
Ответ дляirina _d
Зато я в электричке незаметно время скоротала. Открыла Танину тему, и все, два часа пролетели незаметно
Здравствуйте
Как работа, продвигается?
Перерыв сделать не хотите?
Две темы Тани в Топе
Как работа, продвигается?
Перерыв сделать не хотите?
Две темы Тани в Топе
Nata.t.1970• 25 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Погода пасмурно , но тепло, Хардик носится по квартире , не доволен что не может разнести укроп что взошел ))) мать баррикад настроила !
Укроп в горшках?
Не на улице?
Nata.t.1970• 25 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Не розказуйте, бо дачні роботи підуть коту під хвіст)))
Знаю 😂