Просто я• 23 марта 2023

Хвылювалочка.

Zelenkа• 25 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Якщо Вам подобається, то чого нє? Мені не подобається.
Та я рульку просто беру на холодець + домашня курка. Не буду робити експериментів)
Амарилис• 25 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Тоді краще не екперементуйте, дуже на любителя.
Nasta9019• 25 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Як на мій смак - гадость ще та. Мало того, що запах киплячого пива мяко кажучи не айс, пиво ще й добре відчувається в м´ясі. Не моя страва, мені просто запечена рулька набагато смачніша
Спасибі. Як добре що у мене діти і я такого не зробила з грудинкою. Теж був рецепт з пивом у гуглі.
Zelenkа• 25 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Краще тоді як завжди, буженіну і курку цілу, менше мороки)
Амарилис• 25 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Так. Рулька ще має таку особливість, що її краще з´їсти одразу після запікання, розігріта дуже втрачає в смаку, а холодна геть не то.
Zelenkа• 25 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Та і відходів багато. Я ще хочу, якщо куплю, рулет з підчеревини (фартуха). З яйцем вареним всередині, так на Вінничині роблять.
Амарилис• 25 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Має бути смачно)
Амарилис• 25 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Купляла на базарі підчеревину домашню, 265грн
Zelenkа• 25 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Фартух? Плаский шмат сала з прожилками? Ви може з почеревиною плутаєте?
Амарилис• 25 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Не знаю, що таке фартух. Купляла м´ясну підчеревину. Сало з мясом.
Zelenkа• 25 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Ми про різні продукти. То, що почеревина, то гарне таке м‘ясне сало для запікання шматком. А підчеревина або фартух - то тонке сало із прожилками, яке беруть на рулет.
Амарилис• 25 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Зрозуміла)
Zelenkа• 25 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Зрозуміла)
На любителя, але я звикла, бо з дитинства готували. Але я і пупки курячі люблю)))
Nasta9019• 25 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Гадость
Zelenkа• 25 марта 2023
Ответ дляNasta9019
Гадость
А я от не можу їсти гов‘ядину, от до бекання і все. А фляки люблю, кращий бутер - це варений язик з маянезіком і хлібом)
Nasta9019• 25 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Яловичина це таке, краще молода телятина.
Zelenkа• 25 марта 2023
Ответ дляNasta9019
От не люблю і все. Я часто хочу перейти на пескетаріанство (риба і морепродукти), але як відмовитись від свіжини з свинини або окорочка)
Nata.t.1970• 25 марта 2023
Ответ дляZelenkа
А Что такое-фляк?
Если это субпродукты,то я тоже многие люблю
ЛЮБА• 25 марта 2023
Доброго дня .
Nata.t.1970• 25 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Доброго дня .
Добрый день!
Как погода?
И Как Хардик?
Nasta9019• 25 марта 2023
Ответ дляZelenkа
У нас сім´я м´ясоїдів. Рибу та морепродукти тільки чоловік обожнює. Мені вистачає 1-2 рази на тиждень їх, і то не все.
Zelenkа• 25 марта 2023
Ответ дляNasta9019
Я сьогодні зварила розгрузочний овочевий суп на воді) Але зараз буде кров‘янка)
ЛЮБА• 25 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Добрый день!
Как погода?
И Как Хардик?
Погода пасмурно , но тепло, Хардик носится по квартире , не доволен что не может разнести укроп что взошел ))) мать баррикад настроила !
Nasta9019• 25 марта 2023
Ответ дляZelenkа
У мене кожен день розгрузочні. Я дивилася як мої свинячу грудинку їли, потім биточки, а я їла варену курочку з гречкою
Zelenkа• 25 марта 2023
Ответ дляNasta9019
Ну вам зараз так треба!
Nata.t.1970• 25 марта 2023
Ответ дляirina _d
Зато я в электричке незаметно время скоротала. Открыла Танину тему, и все, два часа пролетели незаметно
Здравствуйте
Как работа, продвигается?
Перерыв сделать не хотите?
Две темы Тани в Топе
Nasta9019• 25 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Ну вам зараз так треба!
Краса та стройність самі не прийдуть(
Nata.t.1970• 25 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Укроп в горшках?
Не на улице?
Zelenkа• 25 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Здравствуйте
Как работа, продвигается?
Перерыв сделать не хотите?
Две темы Тани в Топе
Не розказуйте, бо дачні роботи підуть коту під хвіст)))
Nata.t.1970• 25 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Знаю 😂