Метелик• 23 марта 2023
На вашу думку з якою формою нігтів мені краще?
Пальці жирненькі, нігті самі короткі (пластина). З довгими дуже мені не зручно (працюю за клавіатурою). Овал, мигдаль чи квадрат?
Життє Бентежне• 23 марта 2023
У вас не квадрат, а сквовал тут
Я люблю квадрат, але з цих фото голосую за мигдаль
Метелик
• 23 марта 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
М‘який квадрат, фото 2
Дякую. Це зараз такі
Метелик
• 23 марта 2023
Ответ дляСама собі лікар
Фото 2. Інші форми гарніше, коли худі пальці
Ну це мені не загрожує
Я навіть коли дуже сильно худну, то щічки і пальчики залишаються як у хомячка
пу_пугренчик• 23 марта 2023
Автор, Ви самі робите манікюр і покриття?
По суті питання так - Вам працювати на клавіатурі і довші нігті заважатимуть, а мигдаль потребує довжини, навіть трохи більшої, ніж на фото 3, там рано почали завужувати ніготь, я проходила кілька курсів по опилу форм, то там сказано, що точки вросту - святе і всі опили починаємо нижче неї, причому органічно то виглядає, коли від лінії краю нігтьового ложа. А ще так - дивимось зверху на палець, бокова паралель нігтя повинна іти рівно до точки, де видно пучку, край пальця і всі опили ’вільного краю’ - це та довжина, що поза пучкою. А ще була порада, що як не знаєте, яка форма краще на коротких нігтях, повторіть опилом край нігтьового ложа, сегмент якби круга пучки. І ще на коротких завжди красиво сквоовал або мякий квадрат