Намазюкана нішою• 23 марта 2023
Хто розуміє , що значе цей законопроект ???
Це касається декларацій державних службовців, тепер зможуть подивитися всі банківськи рахунки , крім іноземних?
Мона_Лиса• 23 марта 2023
Прикольно, теперь если захотят то без пробоем увидят ваши доходы заграницей
это типа налоги снимать будут или как?
Анонім-ка• 23 марта 2023
Ответ дляМона_Лиса
это типа налоги снимать будут или как?
Требовать возврата пособий
Намазюкана нішою
• 23 марта 2023
Ответ дляАнонім-ка
Требовать возврата пособий
Яких пособій?
Мона_Лиса• 23 марта 2023
Вчера зашла в тик-ток вечером, там показывали сколько было у наших чиновников до войны денег и сколько сейчас у них стало, что-то я подофигела, стало очень много, если это правда, то они ведь должны объяснить происхождение этих денег
или у самих рыло в пушку а с народа требуют.
Меня не звали• 23 марта 2023
Где-то читала, что это касается счетов от 250тыс дол, за достоверность не ручаюсь
Женщинас• 23 марта 2023
Вони б краще привели до міжнародного стандарту якість доріг, води, кількість ЗП та пенсії
Платье Длинное бальное• 23 марта 2023
Ответ дляМона_Лиса
Ага вот чиновников не отследят)
Платье Длинное бальное• 23 марта 2023
Ответ дляМона_Лиса
А нам сократили зарплату , часы добавили, и почему я должна наше правительство любить......
Пухнасті штани• 23 марта 2023
Ответ дляЖенщинас
делали дороги - мрази дороги делали вместо к войне готовится
приняли закон - мрази лучше бы дороги делали
вывод - что вам не дай все не так
Женщинас• 23 марта 2023
Ответ дляМона_Лиса
Якщо вони можуть пояснити походження то в чому проблема??
Так, там не бідні люди.
Разгуляшка• 23 марта 2023
Там и юрлица,нам прислали
0 березня 2023 року Верховна Рада України підтримала у другому читанні та в цілому проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо імплементації міжнародного стандарту автоматичного обміну інформацією про фінансові рахунки» реєстраційний №8131 (далі – Законопроєкт 8131).
Законопроект 8131 впроваджує в Україні Загальний стандарт звітності та належної перевірки інформації про фінансові рахунки, схвалений ОЕСР (далі – Стандарт CRS). Як зазначається на сайті Міністерства фінансів, впровадження у національне законодавство Стандарту CRS є обов’язковою умовою для приєднання України до міжнародної системи обміну інформацією в рамках Багатосторонньої угоди компетентних органів про автоматичний обмін інформацією про фінансові рахунки (далі – Багатостороння угода CRS), до якої Україна в особі ДПС приєдналася у серпні 2022 року.
Зокрема, основні положення законопроєкту встановлюють:
- функції та права контролюючих органів для забезпечення отримання інформації, необхідної для обміну, відповідно до Стандарту CRS;
- вимоги для фінансових агентів застосовувати правила Стандарту CRS під час здійснення належної комплексної перевірки фінансових рахунків та подавати до ДПС інформацію про фінансові рахунки власників рахунків, які є податковими резидентами інших юрисдикцій – партнерів з обміну інформацією;
- вимоги щодо мінімального строку зберігання документів та порядку надання контролюючому органу таких документів деякими суб’єктами господарської діяльності;
- порядок отримання інформації для податкових цілей контролюючим органом відповідно до Стандарту CRS та на запит від компетентного органу іноземної юрисдикції на підставі міжнародного договору;
- ефективний механізм контролю щодо дотримання вимог Стандарту CRS фінансовими агентами.
З 01 липня 2023 року до підзвітних фінансових установ України будуть застосовуватися заходи належної перевірки фінансових рахунків для встановлення того, чи підлягають рахунки автоматичному обміну (чи є рахунки підзвітними). Стандарт CRS містить окремі правила належної перевірки для рахунків, відкритих до та починаючи з 01 липня 2023 року. Відтак, за часом відкриття, фінансові рахунки поділяються на «нові рахунки» та «існуючі рахунки». Залежно від цього встановлено окремі правила належної перевірки рахунків та строки для завершення цієї перевірки.
Разгуляшка• 23 марта 2023
Ответ дляЖенщинас
Так, там не бідні люди.
поясню в чем : вначале блокирую, потом доказываешь.
И не всегда твои доказательства устроят
Женщинас• 23 марта 2023
Ответ дляПухнасті штани
вывод - что вам не дай все не так
Дороги це добре.
Але ж за державу обидно що приймають закони якби то ще поімєть з народа прикриваючись міжнародними стандартами, чи так як в Європі. А щоб щось ДЛЯ народа-то ні.
Мона_Лиса• 23 марта 2023
Ответ дляЖенщинас
Тоже почитала, конституционный суд постановил!!! Что пенсия не может быть ниже прожиточного уровня 2560 грн где-то, еклмн лучше бы не позорились со своими постановлениями

Паспортний стіл• 23 марта 2023
Ответ дляЖенщинас
только медицину пусть не трогают, потому что медицина тут полный кошмар. Никто не заинтересован в здоровье и лечении, предупреждение. дА, операции и онко лечат, а вот обычную хронику нет, анализы очень дорогие, а по страховке после 40 лет положены лишь раз в 3 года
Намазюкана нішою
• 23 марта 2023
Ответ дляРазгуляшка
Там и юрлица,нам прислали
Дякую!! Але поясніть, будь ласка, це закон тільки для держ службовців ? Означає , що будуть перевіряти всі їх рахунки постійно в Україні та за кордоном ? Нічого не розумію
Разгуляшка• 23 марта 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
В идеале все должно быть прозрачно и в формате , где обе стороны в оном формате.
Я понимаю, это будет касаться в ближайшем времени всех. Мне пришло на юр лицо украинское от регулятора
Женщинас• 23 марта 2023
Ответ дляПаспортний стіл
оо, то саме як раз приклад для наслідування, ми ж все найгарше тягнемо сюди.