Козачка• 23 марта 2023

Продажа машины по доверенности. Знающие девушки юристы/нотариусы помогите

Продаю машину, попросили продать по доверенности. Мол платят деньги а я заключаю с покупателем и нотариусом договор на месяц/2.

Не знаю, насколько так ок и не будет ли потом у меня проблем. Все говорят разную инфу.

Например:
- техпаспорт мой остается со мной или мне нужно отдавать при заключении договора?
- а если покупатель встрянет на машине в какую то беду (не дай бог собьет кого-то), виновата я? машина ведь на мне еще числится
- или штраф если получит/если заберут на штрафплощадку и т. д.

помогите!)
автор Козачка • 23 марта 2023
и кто платит за доверенность обычно? покупатель?
что проверить при составлении договора?) когда брать оплату?)
Жена аллигатора• 23 марта 2023
А в чем проблема переоформить?
Доверенности это фигня полная!!!
Rtyu-92ee• 23 марта 2023
Платят 50/50, из проблем только штрафы , которые будут засняты на камеру. А почему не хочет переоформить на себя?
Нічна ненажера• 23 марта 2023
Техпаспорт вы отдаете
автор Козачка • 23 марта 2023
Говорит мол машину нужна вот уже, а переоформит ее попозже сам.

Но понятное дело, могут быть и перекупы или люди, которые на запчасти продадут. Машина самого низкого класса, в районе $1000+

поэтому и по доверености
рукиЖимолости• 23 марта 2023
Подумайте двічі. Усі штрафи і листи з суду у випадку дтп будуть надходити вам
Смячиком• 23 марта 2023
я не юрист, але так продавали і купували навіть без довіреності, типу помінялись техпасопрт на гроші, але ми требували писати розписки.
техпаспорт віддається покупцю
при штрафі прийде Вам, але у Вас є документ, який підтверджує ’продаж’, я б ще писала розписку про передачу коштів при 2-х сторонніх людях.
Вільний митець• 23 марта 2023
Сбил человека, скрылся, а вы хозяйка авто.
Не будь КакСвета• 23 марта 2023
Яка різниця витрачати час на довіреність чи переоформити?
Rtyu-92ee• 23 марта 2023
Ответ дляКозачка

поэтому и по доверености
Это перекупы , они продают много машин за год, а там налог платить надо , страшного ничего нету только штрафы
автор Козачка • 23 марта 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
бо довіреність можно і завтра і сьогодні у будь-який час мол оформити з нотаріусом.

А переоформити в мрео це ціла процедура, треба реєструватись попередньо і десь годин 4 там стояти чекати
Грамотний хвіст• 23 марта 2023
Ответ дляКозачка

поэтому и по доверености
Я так покупала. В Одессе купила по доверенности, через две недели переоформили в Киеве. Мне так удобнее было.
автор Козачка • 23 марта 2023
Ответ дляГрамотний хвіст
а кто платил за доверенность? и отдали вам техпаспорт сразу после а вы деньги до нотариуса?
Грамотний хвіст• 23 марта 2023
Ответ дляКозачка

Вы в любой момент можете аннулировать доверенность, а машину подать в розыск.
Грамотний хвіст• 23 марта 2023
Ответ дляКозачка
Платила за доверенность я. Деньги у нотариуса. Я деньги, мне техпаспорт и доверенность
автор Козачка • 23 марта 2023
а как то можно прописать легально в документе, что все штрафы и оплаты дтп с момента доверености будут на том, на кого оформляется доверенность?

чтоб по договору вот так в случае чего, и ко мне не было вопросов
Файна дівка• 23 марта 2023
Я би відмовилась.
Розумію, що перекупам так зручно щоб не платити за оформлення двічі.
Але власником залишаєтесь Ви і якщо на авто щось накоять і втечуть, наприклад, то питання будуть до Вас.
Мрію про космос• 23 марта 2023
Ответ дляФайна дівка
Я би відмовилась.
У мене у брата таке було, продав отак по довіреності, а до нього через рік поліція приїхала. На його машині на смерть в Миргороді збили людину. потягали його тоді знатно, поки все вияснили. Тому нафіг ті довіреності, а платити податок, то проблеми перекупів, вони гроші заробляють, а тобі головний біль.
Лівий Локіть• 23 марта 2023
огоабят банк, а машина на Вас. зачем такое счастье? и штрафи все будут Вам приходить
Мрію про космос• 23 марта 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Автор пише, що 4 години в МРЕО, а потім як штрафи йтимуть, то можна і кожного тижня там по 4 години стояти, щоб доказати, що штраф не твій.
автор Козачка • 23 марта 2023
Ответ дляМрію про космос
ну да, ваша правда
Щаслива Я• 23 марта 2023
Ответ дляЖена аллигатора
А в чем проблема переоформить?
Доверенности это фигня полная!!!
Перекупы берут пр доверке, за продажу более 1машины в год налоги идут
Parasolechcka• 23 марта 2023
ну якщо на машину страховку не оформлять... Знаю такий випадок...Раджу консультацію юриста з цього напрямку.
Сусідка зверху• 23 марта 2023
Ответ дляКозачка

Ні !
На кому зареєстровано авто,тот і винен,в разі ДТП або порушення.
Навіть,якщо у Вас буде алібі,що Ви в цей час були на другому кінці світу,всі претензії будуть до Вас!
задумчивая мордочка• 23 марта 2023
Ответ дляКозачка

поэтому и по доверености
По довіренності беруть перекупи, переоформлення коштує 750 грн.
Всі штрафи- будуть приходити вам. Кажіть, що я знімаю її з обліку і продаю з переоформленням.
задумчивая мордочка• 23 марта 2023
Ответ дляКозачка
ну да, ваша правда
Переоформлення в мрео- по попередньому запису через електронний кабінет. Ми в черзі були 2- на 9.15. А в 11.00 я вже всі документи мала на руках і номера
автор Козачка • 23 марта 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
а якщо машина буде ні на кому, то як же я легально в договорі буду вважатися продавцем? це ж вже по закону не моя власність виходить
Папина дочка• 23 марта 2023
Зараз Довіреності і не потрібні, я їзджу на такій машині з техпаспортом на чуже прізвище і страхівкою на моє. Продавцю це не вигідно, я от мені як другому власнику все рівно, штрафів не маю, але і власника я знаю
Розумна Губка• 23 марта 2023
Ответ дляКозачка

поэтому и по доверености
А что за машина?
Пенсіонер• 23 марта 2023
Що за машина?
Марка
Модель
Рік?