Добрый день. Подскажите пожалуйста где можно купить такое пальто. Только нужно именно с такой ткани (((
парИла я парИла• 23 марта 2023
Ответ дляУраганнаЯ
В мене таке є Sisley. Нове. Продаю дешево
За сколько продаёте?
УраганнаЯ• 23 марта 2023
Ответ дляпарИла я парИла
За сколько продаёте?
За 450 гривень
Склад 60 вовна 30 поліестер 10 віскоза
парИла я парИла• 23 марта 2023
Ответ дляУраганнаЯ
За 450 гривень
Склад 60 вовна 30 поліестер 10 віскоза
Красивое. Обратила на него внимание, если б не было пальто, купила бы
Мстящий за Зайца• 23 марта 2023
Ви його бачили вживу? Воно страшне. Тканина наче байка для халатів
Мстящий за Зайца• 23 марта 2023
Ответ дляMarkiza7
Навіть міряла. Яке на вашу думку не страшне?
З пальтової тканини. Але якщо вам подобається, то ок
Я думала, може ви його не бачили, бо на фото в інстаграм воно виглядає значно краще, ніж вживу. Одна знайома купила схоже, тепер думає кому збагрити