Амбасадор щастя• 24 марта 2023

Подтянуть writing в английском какие книги помогут?

Здравствуйте, подскажите пожалуйста, какие хорошие учебники или программы есть чтобы подтянуть writing в английском языке ?
VikMih• 24 марта 2023
могу вас подготовить. обращайтесь в личку
автор Амбасадор щастя • 24 марта 2023
Ответ дляVikMih
А как без книг ? Там я так поняла литература должна быть соответсвующая иначе не подготовить. Книг много, а какие именно .
Фуліганка• 24 марта 2023
Ви маєте на увазі грамотно писати з нуля? Правила? Чи щось інше? Завжди рекомендують книгу - Murphy (сторінка правил, сторінка вправ; сторінка правил, сторінка вправ). База так би мовити. Але мені здається, що writing - це ще й досвід. Як з нуля, то довше. Як якийсь рівень вже є, то швидше.
автор Амбасадор щастя • 24 марта 2023
Ответ дляФуліганка
Рівень є. Вільно розмовляю англійською, але з writing біда . Пишу, але помилки і довго думаю перед тим як написати.. може малий словарний запас ? Чи рівень слабкий . У школі німецька мова була . Єкзамени А2 нелавно сдавала є сертифікат було дуже легко , але там письма не було. Тестували і сказали speaking високий ,.а writing...
TaFo• 24 марта 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
а так буває, що ’ вільно вололію’ і лише А2?
автор Амбасадор щастя • 24 марта 2023
Ответ дляФуліганка
Так це дуже ефективна книга . По ній займалася . Вона мені дуже подобається .
Фуліганка• 24 марта 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
Тоді намагайтеся більше читати англійською. Плюс купіть граматику Murphy (вони є різних рівнів; червона - початківці, синя - середні). Також читайте і прописуйте. Плюс знайдіть книжку «Теми» (Топіки), їх люблять задавати на іспитах, по типу… опишіть свій день, розкажіть про відпустку… Ви собі читайте ці топіки і «фотографуйте» очима, прописуйте. В екзаменах, наприклад, як завчиш щось готове, то зможе виручити. Якщо ж ви суто для себе, тоді якомога більше читайте. Будете візуально запам‘ятовувати, як пишеться. І прописуйте. Це монотонна робота. Але буде результат.
автор Амбасадор щастя • 24 марта 2023
Ответ дляTaFo
Ну я вільно розмовляю з дитиною та чоловіком , живу в англомовній країні. На більше не сдавала . Можна і B1 спробувати . Але просто це грощі150 фунтів за екзамен. В Україні трохи дешевше раніше було.. І мені зараз потрібен був А2 от і сдала його.
VikMih• 24 марта 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
пособия к ielts
Фуліганка• 24 марта 2023
Ответ дляTaFo
Оцінка мови по рівням - це комплексний іспит. Може, автор, дійсно вільно володіє розмовною мовою. А письмо та інші рівні - ні. Ви здивуєтеся, але далеко не всі люди на середній рівень напишуть диктант рідною мовою:-).
Tammy21• 24 марта 2023
Я не дипломований викладач, лише особиста думка.
А2 -- замало, щоб щось підтягувати. Найбільш ефективний спосіб який я знаю -- оселитися на англомовних форумах та вбирати в себе і багато писати.
Murphy плюсану, але лексику розмовну, сленг та невимушеність використання шукати не там.
ПС. Ви нереальна молодець! Багато хто на В2 не розмовляє толком.
Tammy21• 24 марта 2023
А, все, прочитала, що розмовна дійсно вільна. Але все одно рекомендую письмове спілкування)
автор Амбасадор щастя • 24 марта 2023
Ответ дляФуліганка
Дякую ! В мене в Україні така книга залишилась з топіками. Де цю книгу знайти таку. Мені для себе . Читаю , але не все впідряд . Дивлячись які книги..Ходжу у колледж , але не те що треба . Тільки грощі задарма викінула Сиджу , сумую, бо там більше грамматики , а я її добре знаю..
Є группа де підтягують writing, але важко попасти туди, ще і з ранку , а я працюю. Бачу що буду сама, тільки книгу треба знайти.
автор Амбасадор щастя • 24 марта 2023
Ответ дляVikMih
пособия к ielts
Простите , а как на английском называется ? Автор есть?
TaFo• 24 марта 2023
Ответ дляTammy21
а как она газывается? не мргу книгу загуглить
Tammy21• 24 марта 2023
Ответ дляTaFo
Murphy? Grammar in use, или как-то так. Раньше они по цветам были разбиты (уровни), не знаю как сейчас.
VikMih• 24 марта 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
все в личку
автор Амбасадор щастя • 24 марта 2023
Ответ дляTammy21
Дякую !
Швидка Настя• 24 марта 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
А Ви там здавали на рівень чи тут? Може різні критерії оцінювання? Бо моя дитина студентка 1 курсу здавала на рівень В2, якщо я правильно запам´ятала), ну не А це точно. Мені сказала, що треба С рівень. Багато займається самоосвітою, з письмом і перекладом все добре, а от вимова не дуже. Але це початок, якщо хотіти, усе можливо. Моя знайома закордоном уже рік, знає лише елементарні фрази, про письмо я мовчу. Але людина не париться взагалі)).
ЛюблюДевчонок• 24 марта 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
Дякую !
Врайтінг - це написання ессе( творів). В США вони пишуться особливим чином, не так як у нас. + є різні види ессе. На тестах в коледжах(і в інших місцях) завжди є ессе. Коли я писала, то перевіряє програма, навіть не людина. Яким чином - поняття немаю, але факт.
Якщо ви в США то купа місць де цьому вчать. Але це рівень апер-інт. або адвансед. З нижчим рівнем починайте з написання параграфів.
ЛюблюДевчонок• 24 марта 2023
Ответ дляTammy21
Як з В2 можна не розмовляти?? З А2 вже розмовляють. В2 це досить високий рівень і розуміння і розмов.
Суцільна зрада• 24 марта 2023
Logman Academic writing series
Там пять частей по тренировке навыка письма, начиная от предложений, заканчивая эссе
Только не знаю, с какого уровня можно работать
автор Амбасадор щастя • 24 марта 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Багато людей ставлять самі собі цей рівень. Але, якщо спробувати здати екзамен на А1, або А2 в ielts центрах то якщо не розмовляєш то навіть А1 не вийде здати
автор Амбасадор щастя • 24 марта 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Logman Academic writing series
Спасибо большое !
Лорка-хлорка• 24 марта 2023
Це огромний недолік комуникативного методу, який просуває ідею, що розмовляти (з помилками можна) це найголовніше. Рідко бачу учнів, що реально вміють писати. Письмо помилок не пробачає, та й думки треба формулювати. Не дивно, що в Америці написання есе - це майже цвях програми з шостого класу.
автор Амбасадор щастя • 24 марта 2023
Ответ дляШвидка Настя
В Україні здавала бо на візу треба було сертіфікат ielts A1. І за кордономздавала на грамматику, то рівень advance поставив тест. Коли поспілкувалась з вчителем , то відмовилась ходити на курси, сказала що рівень набагато нижчий треба, не потягну то точно. Вчитель порекомендувала самій підтягнути без курсів , але я сказала треба курси . Потім протестували на нижчих курсах сказали speaking дуже добрий , але writing слабкий . Заплатила грощі , і тепер дуже жалкую , бо дуже не задоволена слабкий рівень, сумую на заняттях . Не давно тест писали writing and reading , дуже сподіваюсь що переведуть в іншу группу. Одну дівчину мою знайому перевели , але каже дуже важко на іншому рівні. Якась така розбіжність.
Tammy21• 24 марта 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Запросто;) Я сама не говорила на таком уровне на двух языках. Зато писала достаточно чисто.
У меня сейчас по тестам В1 немецкого. В реальности я его даже на А1 не знаю, но говорю, да;) Т.е. меня понимают, а я очень сильно через раз;)
Устная речь и тесты часто, вообще никак не связаны.
Tammy21• 24 марта 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Вибачте за рос, не додивилася.
автор Амбасадор щастя • 24 марта 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
В Америці з першого классу вчать друкувати та набирати швидко текст . Коли в школі вчився то легко. Я навіть дивлюся по своїй дитині, що школа дала дуже багато за 2 роки, а приїхав можна сказати з 0, а зараз ще і мене виправляє.
Україна наше все• 24 марта 2023
Автор, а що саме у вас не виходить по писанню ? Правопис чи вміння формулювати свої думки у письмовому вигляді?