Мушля з Криму• 24 марта 2023

Не хочу готовить борщ, буду заказывать.

Девочки, есть ли у вас такое, что не хотите готовить и можете заказать тот же борщ в кафе? Семья из 3-х человек.
Результат:
вже голосів: 163
96 (58.9%) Не заказываю, варю
39 (23.93%) Могу заказать, но не борщ
22 (13.5%) Могу заказать борщ
6 (3.68%) Результат
БезПаспортаНеПродаю• 24 марта 2023
Могу заказать все что угодно, даже сендвичи. Готовлю крайне редко. Борщ не могу заказать по причине, что живем не в Украине. Когда была в Украине, то и борщ и овощной суп заказывала. Не вижу проблем
БезПаспортаНеПродаю• 24 марта 2023
Ответ дляНезламна
А що глово готує?
Ой, ну Вы такая умная, только Вы знаете что такое глово, остальные же не поняли, думают что глово готовит
маринабаранова• 24 марта 2023
Если муж согласен насытится ресторанной порцией - то почему нет?) Вспомнила покойного дедушку: овдовел на восьмом десятке, один остался, но сварить кастрюлю борща - для него это было святое. И помню, мама ему говорит:’ Ну шо ти морочешся з тим борщем, пішов би в столову - і рядом з домом, і варять гарно’ А він каже - так там усе одміряно, а я привик одну тарілку з’їсти, потім ще добавити...
автор Мушля з Криму • 24 марта 2023
Ответ дляtarveldy
До війни, ходили їсти борщ солянку у сільпо, зараз ні
Треба навчитися його таки варити, бо хочеться, ще сала вчора божественного купила і черемши
В Сільпо смачний борщ?
tarveldy• 24 марта 2023
Ответ дляМушля з Криму
В Сільпо смачний борщ?
В нас в Районі взагалі дуже смачна кухня в Сільпо, була у всякому випадку, до війни в обід там не було вільних місць і завжди черга
пьЯНА• 24 марта 2023
Я ненавиджу готувати. Раніше любила, коли сім´я лише вдома вечеряла, бо ходили до шкіл, на роботи. Типер у всіх ,скільки і війна + ковід, дистанційка, постійно готувати набридло до коліков. Вже не можу, сваримося, замовляти чоловік не буде, йому шкода грошей...
Черпак_для_фантазий• 24 марта 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Если не хочу готовить, то готовит муж))
А заказывать борщ это странно. Если и заказывать, то что-то другое.
А мені не дивно. Я його хочу часом рівно одну тарілку. Замовила, зїла, забула
Черпак_для_фантазий• 24 марта 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Ні. Гидую місцями харчування. Там такі брудні кухні, сумнівні продукти!
Просто знайте, що буває по іншому, то просто не ваш рівень
Черпак_для_фантазий• 24 марта 2023
Ответ дляАнонимус Я
Такого борщу як у мене ніхто не зварить, тому тільки варю
Да прям))
Послушная• 24 марта 2023
Борщ не доводилося замовляти.
Так як варити його мені довго і складно ,то це для нас делікатес і свято, варю десь раз в кілька місяців.
Леди_на_драндулете• 24 марта 2023
Ответ дляМиззери
Часто
Солянку правда
Муж гречневую кашу даже заказывает
Е мае, гречку в мультиварку кинуть это 3 минутки 😵‍💫
Леди_на_драндулете• 24 марта 2023
Ответ длявре_Динка
Та яка різниця, замовляю всеодно через глово. Від перестановки доданків сума не змінюється.
Немає в мене ні сил, ні бажання, ні часу на стояти на кухні після роботи. Тим паче це всеодно ніхто не оцінить. Легше зайти в додаток і замовити.
Так вопрос где
Миззери• 24 марта 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Я не доставку на дом имела ввиду, а то что в ресторане-кафе заказывает гречку, я ее ненавижу поэтому мне это странно
Мошей ницца• 24 марта 2023
Бывает конечно, готовить не хотим и пошли поели где-то в кафе/столовке и тд
Анонимус Я• 24 марта 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Да прям))
Отак! :)
Дайте вподобайок• 24 марта 2023
если не хочу готовить, то закажу еду, но не борщ, а что то такое что сама не готовлю. Поем вместо борща суши значит сегодня, а борщ приготовлю завтра когда будет настроение.
Божий одуванчик• 24 марта 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
То ходіть в пристойні місця...
Бешене сарі• 24 марта 2023
Автор, в АТБ сходите, у нас продавался в банках готовый.
КрестьянинДиор• 24 марта 2023
Ответ дляБожий одуванчик
То ходіть в пристойні місця...
Так це ж в пристойних місцях і є.
КрестьянинДиор• 24 марта 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Так в мене тільки high end. Що я там тільки не бачила. Зекономити, надурити, щось віджати на закупівлях - це всюди незалежно від рівня.
LIANA171185• 24 марта 2023
Нет,борщ варю сама.Ни разу не возникло желание его заказать.Я и пиццу сама готовлю,вон вчера как раз доели,и шаурму сама,а муж суши научился делать.Но иногда заказываем)
Божий одуванчик• 24 марта 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Так це ж в пристойних місцях і є.
Не вигадуйте!
Цідило правди• 24 марта 2023
Часто замовляю борщ в Сільпо. Хоча маю надшвидкий рецепт із заправкою Торчин, але не завжди маю вдома капусту.
КрестьянинДиор• 24 марта 2023
Ответ дляБожий одуванчик
Не вигадуйте!
Що стосується їжі та санітарії тут тільки серьйозно. Тому нікому й не довіряю. Ви що, наших людей не знаєте.
Божий одуванчик• 24 марта 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Я просто в цій сфері працюю,знаю все з середини....
КрестьянинДиор• 24 марта 2023
Ответ дляБожий одуванчик
Ну якщо Мак, то там може краще, регуляцій більше.
Божий одуванчик• 24 марта 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
А ви крім мака десь були?
КрестьянинДиор• 24 марта 2023
Ответ дляБожий одуванчик
А ви крім мака десь були?
Не майте сумнівів, були. І в Києві, і в Харкові, і в Дніпрі в самих топчиках.