Коник-стрибунець• 24 марта 2023

Дівчата, не можу жабу заспокоїти

Дівчата, мене душить жаба та й все.
Як з цим боротися?
Моя рідна сестра зараз з чоловіком мають їхати на море, а ми не можемо.
Вони на виплатах назбирали, а ми працюємо, донатимо а поїхати не можемо
автор Коник-стрибунець • 24 марта 2023
Ось не дає мені спокою ця новина
Астоновитесь!• 24 марта 2023
В свою жизнь направляйте энергию и внимание
Гл. Амурная• 24 марта 2023
Коли вже це закінчиться?
Небалувана Галя• 24 марта 2023
А чого Ви з чоловіком не назбирали на море?
Бабайко• 24 марта 2023
Розумію…Мене жаба душить, коли бачу як цілими родинами сидять за кордоном. Причому знаю, що немає там інвалідів та 3 дітей
пицунда• 24 марта 2023
это же ваша сестра. порадуйтесь за нее лучше... начинайте тоже собирать деньги
ПробілНеПрацює• 24 марта 2023
Надо было тоже на море собирать, в чем проблема?
Носки на подтяжках• 24 марта 2023
ну тут жаба задушить тільки за те що чоловік сестри може виїхати за межі країни
СамавиховуюКота• 24 марта 2023
Так їдьте на виплати, там же медом намазано порадницям.
Зажуженная Жужжа• 24 марта 2023
Ну... Ми теж обирали донатити і волонтерити чи собі на плюшки усякі збирати. Нормальним людям вибір очевидний
Сиамская сороконожка• 24 марта 2023
А на яке море вони їдуть? Не можна же, міни там.
Носки на подтяжках• 24 марта 2023
Ответ дляБабайко
теж хочете? є ж варіанти
автор Коник-стрибунець • 24 марта 2023
Ответ дляНебалувана Галя
Так ми назбирали .
Кокосиха• 24 марта 2023
Автор, вы прям как моя сестра. Вырвались в прошлом году на недельку в отпуск, там она так губы дула, мол поехали, буржуи такие. А мы по Украине прокатились, т.к. достали ежедневные обстрелы.
Сиамская сороконожка• 24 марта 2023
А, то вони не в Україні. То хай їдуть, краще було якби вони не казали вам про свої плани.
СамавиховуюКота• 24 марта 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Так ми назбирали .
Так вас благословити на дорогу? Чи для чого тема?
Гл. Амурная• 24 марта 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Ось не дає мені спокою ця новина
А на яке це море вони їдуть у березні?
ПробілНеПрацює• 24 марта 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Во всем мире мины в море?
Бабайко• 24 марта 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
теж хочете? є ж варіанти
Я не хочу незаконно. Та й чоловік дуже «правильний» в цьому питанні, він працює зараз в галузі, що допомогає відновлювати житло.
Небалувана Галя• 24 марта 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Так ми назбирали .
Так їдьте , раз назбирали. Які проблеми?
КликОЛЬКА• 24 марта 2023
А потом говорят как классно иметь брата и сестру. Завистника и конкурента
Цветов Мне срочно• 24 марта 2023
А я ни разу не донатила и не собираюсь. Не с чего. И на море была последний раз 5 лет назад и не ною
автор Коник-стрибунець • 24 марта 2023
Ответ дляАстоновитесь!
Я розумію . Але як вона мені вчора сказала , я прямо не можу прийти в себе . Щоб я її дітей забрала в Україну на 10 днів , а вона з чоловіком хочуть поїхати на відпочинок
Kidstaff Bot• 24 марта 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
бобкина• 24 марта 2023
Трiль.
автор Club girls • 24 марта 2023
Ответ дляНебалувана Галя
Чоловіки невиїздні ж
Korsika999• 24 марта 2023
Автор. Напишите нормально. Что вы по чайной ложке даёте информацию? Вы не хотите детей брать на время ее отпуска?
Buketik• 24 марта 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
Так можна ж волонтерити руцями, коли бажання є. Справа не в грошах
Kosulia15• 24 марта 2023
Причем тут жаба?
У каждого свои приоритеты, если вы сделали неверный выбор и вас давит жаба, то значит ваш выбор был не таким уж и правильным :)
GaleTTa• 24 марта 2023
Автор, це нормально. Жабу не потрібно соромитись, вона є у всіх. Але деяких вона стимулює а деяких знищує. Якщо хтось вірить що друзі і родичі щиро радіють вашому успіху, то утопія. Але жаба допомогає, бо добре стимулює.
Розумію що тема апріорі трольна, але все ж таки. Вас ніхто не змушує донатити останні, деякі бачте і за державу турбуються, ще й ролсройси купують😂