Бесбардак• 24 марта 2023

Допоможіть, будь ласка. Математика,4 клас

Як відновити це рівняння?
В шоколаде• 24 марта 2023
Ого, это интеллект у вас?
автор Бесбардак • 24 марта 2023
Ответ дляВ шоколаде
Ого, это интеллект у вас?
Нет,это нуш
З царем в голові• 24 марта 2023
Ответ дляВ шоколаде
Ого, это интеллект у вас?
Яка відповідь? Дай списати
Усміхайлик• 24 марта 2023
Це не рівняння.
автор Бесбардак • 24 марта 2023
Ответ дляУсміхайлик
Це не рівняння.
Розв´язання
Чемодан-Вокзал-Майами• 24 марта 2023
Вы серьезно?
автор Бесбардак • 24 марта 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Вы серьезно?
Так, допоможіть будь ласка,я не розумію,дитина теж не розуміє
Басноплетка• 24 марта 2023
Первое задание: 46800/325=144
Чемодан-Вокзал-Майами• 24 марта 2023
Второе 3861:33
Принцепесочка• 24 марта 2023
Коли ділите на трьохзначне число, підберіть перші три цифри діленого під дільник. З двозначним те саме.
автор Бесбардак • 24 марта 2023
Дуже дякую, дівчата!
Принцепесочка• 24 марта 2023
І так, це не рівняння
Пффф 100%• 24 марта 2023
Ответ дляБесбардак
Нет,это нуш
Та де ж ви таке знаходите? У дочки також НУШ 4й клас і поряд такого немає. В неї все якесь примітивне. Я вже думала, що НУШ це найслабкіша програма, а ваше завдання хоч якусь надію дає.
Дівчина Бобула• 24 марта 2023
Ответ дляПффф 100%
Так і є. Нуш-це найслабкіша програма. Теж 4й клас.. моїй дитині на уроках нудно. Як щось нове вивчають, вона хоч трохи радіє, але ці примітивні задачі-це жах. Таке враження,що тільки б приклади і розв´язували
Пффф 100%• 24 марта 2023
Ответ дляДівчина Бобула
Ну в мене дитина не супер інтелектуал, це скоріше я математик невгамовний просто хочеться, щоб дитина краще мізками працювала, вирішувала щось складніше, ніж однотипні задачі. Інколи вдається спонукати їй до чогось важчого, але не завжди.
Пам’ятаю, що в мене в 3му класі вже відсотки були, самостійну завалила, викликали батьків а зараз вже 4 клас у доньки і не гу-гу, нема відсотків.
Дівчина Бобула• 24 марта 2023
Ответ дляПффф 100%
Ось і в мене так само хоча я ре математик і дитипа в мепе звичайна, не геній. Але займаємось додатково по ростку. Там як раз в четвериому і відсотки, і броби. Все є.
Пффф 100%• 24 марта 2023
Ответ дляДівчина Бобула
Самі займаєтесь? Я колись теж брала їх підручник і з дочкою розв’язували, а щось перестали, треба відновити. І ще вона так швидко робить домашні завдання. Я розумію, що у 5му буде багато предметів, але зараз домашнього завдання 1 приклади, 1 задача, 1 малюсінька вправа з української мови, 2 вправи з німецької мови - все.
ПлакалаВАвтомобиле• 24 марта 2023
Ответ дляПффф 100%
Це напевно в автора підручник Скворцової, там нормальні завдання. У нас Листопад, дуже легкі. Я теж по Ростку займаюсь, але ми відстаєм. Зараз тільки 4 клас починаємо. Ми по російському підручнику ідем, а там діти в 7 років ідуть в школу, програма складніша. Англійською теж займаюсь сама з сином. Ну і плюс програмування і шахи, нормально.
Дівчина Бобула• 25 марта 2023
Ответ дляПффф 100%
Так само. Хоча в старій школі вчитель дуже багато задавала. А тут щось дуже сумно. Так, самі, але трохи ще з репетитором займалась, не знаю чи варто продовжувати.
Дівчина Бобула• 25 марта 2023
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
В нас Скворцова - сум-печаль...якщо то та Скворцовач про яку я думаю ( в мене була Світлана Миколаїіна, якщо я не плутаю по батькові, у школі.) Як вчииель вона розумна тітка, але істеричка страшна ))) в Харікові в 10й школі викладала. Не знаю та чи ні )