Для драки• 25 марта 2023

Хелп, вивести пляму

Дівчата, на пальті пляма сіра, не можу зрозуміти від чого. Пальто молочного кольору. Можна кисневим порошком спробувати? Чи стане біле як від хлорки?
автор Для драки • 25 марта 2023
Приготувалась вже, але боюся зіпсувати взагалі

Не стесняюсь• 25 марта 2023
Пятновыводитель для цветного попробуйте.
Най хоч раз• 25 марта 2023
Можна кисневим.Розведіть його окропом,дайте трохи охолонути і нанесіть на 20 хв на пляму,потім змийте.
автор Для драки • 25 марта 2023
Ответ дляНай хоч раз
Тобто, не замочувати, а розвести концентратом? Бо написано 2 ст.л на 1 літр
Най хоч раз• 25 марта 2023
Ответ дляДля драки
Так.На цю пляму візьміть 1 ч.л і півсклянки окропу.
Тільки не лийте окроп на пальто.Розведіть окремо ,потім нанесіть на пляму
автор Для драки • 25 марта 2023
Ответ дляНай хоч раз
Спробую. Сподіваюся, що не буде біла пляма після
автор Для драки • 25 марта 2023
Світлішає, вже краще. Чекаю далі
Борщичок• 25 марта 2023
Ответ дляДля драки
ванишем - ничего не испортите. А если уж сильно боитесь, отдайте в химчистку
автор Для драки • 25 марта 2023
Вивелося, майже не видно, з трудом знайшла після прання. Так що, це порошок рулить