Акуна_Матата• 25 марта 2023
Якщо я підпишу декларацію з іншим лікарем, моя про це взнає? Як?
Акуна_Матата
• 25 марта 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
І що, вона вам подружка, щоб пояснювати чому змінили?
Та ні. Просто цікаво як це відбувається.
Акуна_Матата
• 25 марта 2023
Ответ дляЩаслива Я
Це якщо лікар хелсі користується. Якщо медкард24, то в хелсі не видно
Повідомлення прийшло з Е-health. Це хелсі?
Щаслива Я• 25 марта 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Не обов’язково. Мені теж туди приходять, а лікар користується Медкард24
Девальвация• 25 марта 2023
Так,педіатр мені за півгодини перезвонила,у системі показало,спитала що таке,бо ми ж типу нормально спілкувались,я сказала мені потрібна сімейна,хочу всіма,так зручніше,тому все видно,напевно і до кого записались