ГЛЮкоза• 25 марта 2023
СМС. Пропонують роботу
За останні пів року вже разів 5 приходить такий смс. Цікаво, це просто розвод, чи дійсно пропонують роботу?…
ГЛЮкоза
• 25 марта 2023
Ответ дляСмайликівна
Розвод
Який їм сенс? На кого хочуть натрапить?
А вот недавно• 25 марта 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Який їм сенс? На кого хочуть натрапить?
На лохов, конечно же
ГЛЮкоза
• 25 марта 2023
Ответ дляА вот недавно
На лохов, конечно же
Та то зрозуміло😁просто яка ціль- заволодіти персональними даними ,чи як?
Новорічна пальма• 25 марта 2023
Мені такі пропозиції частенько приходили від ´менеджерів’ амазону. Я їх блокую.
ГЛЮкоза
• 25 марта 2023
Ответ дляНоворічна пальма
А ви переходили на посилання?
Та ні,звичайно ж.Просто вирішила запитати тут,може хтось щось знає
Полтавська галушка• 25 марта 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Який їм сенс? На кого хочуть натрапить?
Проведут опрос, потом начнут впаривать курсы. Мне провели, я ответила на все вопросы, тк умею наполнять магазин и запускать рекламу. Работодатель, в кавычках, слилась))
Кавуся• 26 марта 2023
Раз і назавжди зрозумійте, що ніхто не пропонує роботу, якщо ви не досвідчений висококваліфікований спец. Роботу треба шукати. Коли щось ’пропонують’ людям без конкретного підтвердженого досвіду - це завжди лохотрон.