Слухи-руки не распускаю• 25 марта 2023
Сколько денег в месяц тратите на моющее для посуды?
Вопрос в связи с подорожанием моющих.
Я на олх беру Диш Дропс. Бутылки в 1 л нашей семье хватает на 5 месяцев примерно.
Грубо говоря, это по 40 грн/месяц на моющее для посуды.
Это много или норм?
Кидаю курити• 25 марта 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Поллитра фери на 6-8-10 месяцев. Зависит от жирности посуды и наличия горячей воды.
У меня также
Rocka Rolla• 25 марта 2023
Навіщо це рахувати? Я веду домашню бухгалтерію більше 10 років, але в розрізі прям товар ніколи нічого не рахую
Лялькодзьоб• 26 марта 2023
Тому що багато українців знаходяться зараз за межею бідності і не всі вони є ВПО,ціни зросли,а доходи знизились тому у людей зараз одне актуальне питання як зекономити щоб вижити.І не зовсім справедливим є розподіл допомоги від міжнародних організацій,сім´ї з 3 дітьми отримують допомогу безліч разів а сім´ї з меншою кількістю дітей не отримують нічого,хоча можливо і живуть набагато бідніше.Та й взагалі вважаю,що сім´ям з доходом більше 30тис.у місяць допомога не мала б надаватись.