Меряю линейкой• 25 марта 2023
Кто в Германии, давайте поговорим
Скоро год, как мы в Германии (сразу укажу, ехали изначально просто в никуда, так и остались, изначально я не рассматривала ехать на перспективу, не выбирала ни место, ни страну, ничего) а сейчас задумалась, что делать дальше. Понимаем, что домой возвращаться не хотим, даже когда прекратятся ежедневные обстрелы, там уже и сейчас полная разруха...
Язык зашёл, страна в целом нравится, есть свои моменты, но считаю они есть везде
Какие у вас сложились отношения с Германией? Тема просто поговорить, "на подумать "Понимаю, все мы разные, у каждого все индивидуально. В моем окружении друзья, знакомые стали разъезжаться, кто куда, Канада, Америка, Англия, не понравилась Германия, каждый столкнулся со своими трудностями, как у Вас?
Венздей Адамс• 25 марта 2023
Ответ дляБджолина королева
Жизнь покажет кто где будет
Смеётся тот, кто смеётся последний
Венздей Адамс• 25 марта 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Для вас все гарно, радійте цьому.
Є статистика, рівень безробіття, також є статистика у відсотках відносно здорожчання продуктів, скоро підтягнуться комунальні платежі.
Я радуюсь жизни дома. Если что, я безработная
мадам Везувий• 25 марта 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
это потому что джоб центр за вас платит, вы сами попробуйте найти за такие деньги
Джобцентр платить, але я знайшла сама житло. В нашому місті всі самі шукають і потім відсилають документи на підтвердження в дц
Латексне альтер ЕГО• 25 марта 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Вам треба прийняти гірку істину, яка буде неприємною: якби Україна піклувалась про своїх людей, які втратили роботу, чи домівку, то всім цим самотнім жінкам не прийшлось би брати дітей на руки і тікати в незнайому країну, де зовсім інший менталітет, важка для вивчення мова і ряд інших відмінностей. Але саме Німеччина допомагає зараз всіх тим людям, які постраждали від війни. І за це має бути велика вдячність.
Повірте, жіночки з Енергодару повернуться додому, вони побіжать туди після війни. Як і люди з Харкова, в яких знищені будінки. Зараз в Німеччині люди не через те, що мріяли все життя жити в Баварії чи Саксоніі, наші біженці там через те, що власна держава про них не попіклувалась.
Хочеться запитати, у вас був предмет економіка в 8 класі? Яким чином держава, що перебуває у військовому стані може дозволити собі економіку проїдання і соціальні виплати?
Царевна_несушка• 25 марта 2023
Ответ дляВенздей Адамс
Они думают, что параграф 24 = внж
Ага, і впевнені що Німеччина з задоволенням їх залишить)))
З царем в голові• 25 марта 2023
Ответ дляБелоснежко
Вот я тоже, но была в Кишиневе, где кстати чище чем в Украине, я от них такого не ожидала. А теперь когда государство нас прижимает все больше и больше, понимаю если до войны толку не было, после войны можно и не мечтать, на нас плевать. Думаю дожить до лета и уезжать искать работу, ребенка в школу, просвета здесь не будет( печально, обидно, не хочу уезжать, но надоело выживать
Я вас дуже розумію.
Чесно, не знаю що робити. Я тут будувала бізнес оффлайн, працювала, заробляла. Виїзжала «пересидіти», рвалась додому. А зараз розчарування.
Після Німеччини я просто вже не можу закривати очі на все це беззаконня та корупцію, от не можу абстрагуватись і все
Света С Приветом• 25 марта 2023
Ответ дляБанан-барабан
Нетто у меня меньше. На всё хаатает.
Не знаю. У меня 16 евро нетто, 35 часов. Нам на двоих впритык. Слишком много нужно покупать. Аренда с коммунальными у нас 850 . Плюс остальные расходы.
Венздей Адамс• 25 марта 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Ага. Они же поднимают генофонд Германии
Банан-барабан• 25 марта 2023
Ответ дляБджолина королева
💯, а барышня втирает, что типа каждый беженец так может
Так у нас же все с образованием. Все умные. Язык, правда, не у всех есть. Но если специалист хороший, возьмут даже без подтвержденного диплома.
Первые месяцы я на минималке была. Тоже на всё хватало, правда, тогда мужу курсы ещё не оплачивали и за границу не ездили. Но по своей земле катались каждые выходные.
Анонім Секретар• 25 марта 2023
Ответ дляБджолина королева
Ага,щас. У моего мужа хорошо дела крутятся, пока нет надобности давать взятки за выезд.
А вы каким боком здесь вместе со своим мужем? Я с вами не общалась
Пліткарка• 25 марта 2023
Ответ дляЗ царем в голові
З ніг на голову. А може вони там тому, що кацапи тварі нас постійно бомблять? До чого тут держава? Яке піклування вона мала забезпечити людям? Щоб ракети облітали Україну? Так цього навіть Ізраіль зробити не може. Ви або кацапський троль або ще одне слово, за яке можуть забанити.
Ответ дляНеГолосую
Удалено администрацией...
Невеликий відсоток? Їх половина столичного житлового фонду.
Старе обшарпане житло є всюди, але є програми з його реновації, ніхто не чекає, коли само розвалиться і на тому місці збудувати хмарочос.
P.S. на фото ’хрущівка’ в Словенії для порівняння.
Света С Приветом• 25 марта 2023
Ответ дляБанан-барабан
Фантастика какая-то...)))) вам не пришлось обставлять квартиру? Одежда, лечение, транспорт? Телефоны и интернет? Школьные расходы?
Царевна_несушка• 25 марта 2023
Ответ дляБджолина королева
Конечно каждая может. Это же мешки таскать)))
Гл. Амурная• 25 марта 2023
Ответ дляВенздей Адамс
Трудно, наверное, любить Украину на чужбине
Читать заголовок умеете? Займитесь своей жизнью дома
Банан-барабан• 25 марта 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Ого. Как-то вы на широкую ногу живете.
ТигрЛьвович• 25 марта 2023
Ответ дляOlga_Lvn
ви що в европі ніде не бачили обшарпаного житла,я його бачу тут набагато більше ніж в Харкові.Навіть у батьків в селі, немає такого обшарпаного житла ,як тут.І у вас фото з реклами
Латексне альтер ЕГО• 25 марта 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Я вас дуже розумію.
Ви просто вже адаптувались. У вас вже своє життя, свої магазини, набір продуктів, нові друзі, своя дорога додому і назад. І в Україні вас нічого не тримає. Це нормально. Яким чином середньостатистичний українець бачить беззаконня? В новинах, ТГ каналах? А може нове покоління українців читає книжки, займається спортом, проводить один день в тиждень без інтернету, саме створює ОСББ та організовує благоустрій району та прибирання завалів. В мене таке оточення, шкода що у вас інше.
Я тут с краю постою• 25 марта 2023
Ответ дляМуууумие
Какие работы востребованы, можно подтвердить свой диплом?
Підтвердити чи довчитись, тут треба дивитись залежно від професії. З того, що на слуху - радо зустрчіають IT, інженерів різних ланок, залізничників, викладачів. Про медиків всі й так знаютьт(при чому і середній персонал, і лікарі). Ну і сантехніки, електрики, зварювальники (тільки я не знаю, чи це рахується середній чи молодший персонал).
А_я_ЛОЖУ!• 25 марта 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Поляків тут достатньо.В основному чоловіки на заводах. А це добряче так вклались в самотніх мам з дітьми. Ну от уявіть- знімаєш квартиру, пишеш список,що тобі треба і тобі виділяють кошти на всю обстановку. Треба одяг-пишеш список-дають гроші на необхідне. Я просто думаю про це і не розумію- ок соіцал, ну ще куди не йшло-квартира, але обставити всю квартиру, виділити кошти на одяг..Для чого стільки плюшок..В мене таїться думка, чи нема ставки на молодих самотніх жінок,які потім народять від німців..З сирійцями ж так не вийде, там свої в основному.А тут цілком.І вже наче й знов країна німцями наповниться (хай наполовину).Але то лише мої фантазії на цей рахунок.
Почему только в сам с детьми? И пенсионеров много там сидит, и мужчин, причем одиноких, помогают всем одинаково.
Света С Приветом• 25 марта 2023
Ответ дляБанан-барабан
Ого. Как-то вы на широкую ногу живете.
Даааа..очень на широкую😂
Это скорее вы преувеличиваете , что на минималку можно шиковать. Это не правда.
Только два проездных в месяц 60 евро. Телефоны еще 40. Квартиру обставлять самим. Кауцион заплатить. Каждая тряпочка, каждая чашечка покупается.
Я не знаю какие у вас были исходные данные на момент трудоустройства. Но если все самому и с нуля, никак не вытянуть семью на минималку.Это невозможно.
Царевна_несушка• 25 марта 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Тобто не ви повинні допомагати армії вигнати орків, а про вас повинна піклуватися держава?
Ви нічого не переплутали?
І який відсоток в Німеччині тих, хто постраждав від війни, а не з Києва, Львова, Луцька і тд сидить там на виплатах?
Ви нічого не переплутали?
Сладко-соленая• 25 марта 2023
Ответ дляПомеха справа
Вы знаете, в Германии слесари, сантехники и уборщицы очень хорошо живут.
Хорошие дома у них, машины, рестораны, отдых.
Это то, что я лично вижу.
В общем, они живут лучше украинских врачей, учителей, инженеров и пр.
Это то, что я лично вижу.
А их учителя и инженеры живут лучше слесарей.
Только у нас ... ’мой ребенок слесарем??? как вы могли подумать такое, только юрист. Туда перехали и.. ничего страшного, не всем быть юристом, слесари тоже хорошо живут’))))
В Украине если чего слесари тоже хорошо живут ))
Сіґеле-міґеле• 25 марта 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Вопрос на засыпку: а почему Польша уже выдает внж беженцам?
Банан-барабан• 25 марта 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Мебель всю даром отдали, технику за счет социала купили ( мы до лета там числились). Одежду первое время брали в секонде, сейчас на распродажах уже затарились полностью. Машину уже тут купили чуть помятую дешево, крыло и стекло поменяли и ездим. В школе нет расходов. Только на поездку как-то по 20 евро собирали. Пока что у всех лайф украинский. Там 7 евро в месяц звонки + интернет, нам хватает. По лечению ни разу не приходилось платить, хотя муж дважды лежал в больнице.
Ответ дляТигрЛьвович
Це звичайний будинок після реновації, вони тут всі такі. Таких гетто, як в Києві, приміром, в районах Туполєва та Маршала Гречко - немає.
Старі будинки є, але то вже будинки 18-19 сторіччя чи не раніше, серед них є пошарпані, але фасади ремонтують раз на скілько там років.
Я тут с краю постою• 25 марта 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Я лише фантазую на цей рахунок. От взяти пенсіонерів, вони зазвичай неодинокі-це бабусі/дідусі, які глядять онуків, поки мама працює (зараз чи в перспективі),а не ганяє по лікарняних (знов-таки плюс системі).
З чоловіками-так, згодна.Але квартиру зняти за соціал самотньому чоловікові буде в рази важче. Я все ж схиляюсь до того, що переважна більшість-мами з дітьми. Але ж може мені просто важко уявити, що держава може так сильно про когось турбуватись. Хоча й німці он страйкують в понеділок знову, що мало турбуються про них, надбавок просять. Тому, хз, в чому тут справа з такою щедрою допомогою саме нам, українцям.
Царевна_несушка• 25 марта 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Не выдает) и не собирается
ТигрЛьвович• 25 марта 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Не видає,а тільки планую тим хто працює,і відповідь і так очевидна,бо ці люди платять налоги,не працюючим поки що не збирається давати внж
Сладко-соленая• 25 марта 2023
Ответ дляБелоснежко
У меня знакомые уехади 30 лет назад, их дети закончили там коледжи, работчий на ж.д. купил квартиру в кредит, уже живут в ней лет 15 с женой и детьми, ездят за границу отдыхать, машины меняют. Кредит на 35 лет. И он обычный рабочий.
Он рабочий, его дети рабочии... зашибись...
Я понимаю, он рабочий, а его дети хирурги... вот это был бы успех, вот это мотивация ехать...