25 марта 2023

МО зможе проводити власну інформаційну політику, у резнікова свій телеканал

Нарешті МО зможе проводити власну інформаційну політику серед населення, відбиваючи ворожі іпсо завдяки професійній роботі власного телеканалу.
Мабуть на Марафоні Єдиних Новин досягнення МО висвітлювались викривлено та недостатньо, що суттєво впливало на бойовий дух українських військовослужбовців.
Настав час нових очешуітельних історій від міністра оборони,про те,як резніков особисто захищав аеропорт Жуляни він вже з екрану раз брехав.
Чекаю нових серій персонажа.
Прикро,що ці гроші можна було витратити на армію,а не на дешевий піар себе.
Тим часом Бутусов викладає накладні про поставку яблук до армії по 79 гривень.
І ніхто не заперечує цей факт.
https://nv.ua/ukraine/events/nacsovet-vydal-licenz...
Kitty-77aa 25 марта 2023
Яблоки были по 70, уже по 79??
Подорожали?
автор Реверанс 25 марта 2023
Ответ дляKitty-77aa
Яблоки были по 70, уже по 79??
Подорожали?
На вчора так 79 гривень/кг,резніков закупив .
Апельсини в супермаркеті по 45
gizma2019 25 марта 2023
Ответ дляKitty-77aa
Яблоки были по 70, уже по 79??
Подорожали?
Яблоки и правда подорожали, сегодня брали по 25, а не по 17

По теме, ну всех все устраивает, чего не продолжать в том же духе?
Kitty-77aa 25 марта 2023
Ответ дляgizma2019
Яблоки и правда подорожали, сегодня брали по 25, а не по 17

По теме, ну всех все устраивает, чего не продолжать в том же духе?
Ааа
Я лук сегодня брала по 78 🤔
По теме: согласна с Вами
gizma2019 25 марта 2023
Ответ дляKitty-77aa
Ааа
Я лук сегодня брала по 78 🤔
По теме: согласна с Вами
Жеееееесть, я неделю назад по 49 , сегодня и не смотрела
автор Реверанс 25 марта 2023
Ответ дляgizma2019
Яблоки и правда подорожали, сегодня брали по 25, а не по 17

По теме, ну всех все устраивает, чего не продолжать в том же духе?
Великим оптом гарні 10-12 гривень можна купити.
резніков їх не в супермаркеті бере.
Дивує ,що при цій владі навіть розголос злочинів ігнорується.Ніхто не боїться ,в МО крадуть далі
Kitty-77aa 25 марта 2023
Ответ дляgizma2019
Жеееееесть, я неделю назад по 49 , сегодня и не смотрела
Был синий лук по 48
gizma2019 25 марта 2023
Ответ дляРеверанс
Великим оптом гарні 10-12 гривень можна купити.
резніков їх не в супермаркеті бере.
Дивує ,що при цій владі навіть розголос злочинів ігнорується.Ніхто не боїться ,в МО крадуть далі
Так я с Вами в этом вопросе на все 100 согласна, а про яблоки для сравнения написала
автор Реверанс 25 марта 2023
Ответ дляKitty-77aa
Ааа
Я лук сегодня брала по 78 🤔
По теме: согласна с Вами
Сільпо
Цибуля Марс синя -44 гривні
Щось в Вас задорого
Kitty-77aa 25 марта 2023
Ответ дляРеверанс
Сільпо
Цибуля Марс синя -44 гривні
Щось в Вас задорого
Синюю и я видела по 48
Мне не подошла для блюда
Обычная вот в такую цену с надписью «отборная»
автор Реверанс 25 марта 2023
Ответ дляKitty-77aa
Синюю и я видела по 48
Мне не подошла для блюда
Обычная вот в такую цену с надписью «отборная»
А в якому Ви місті?
Kitty-77aa 25 марта 2023
Ответ дляРеверанс
А в якому Ви місті?
Я в Киеве вообще то, но конкретно этот лук брала сегодня маме в Броварах
SlawaUkraine 25 марта 2023
Когда они поймут что тв мало что бы нас кормить яблоками по 80 и обещаниями , что будет дальше ? Уколы счастья ? давно уже не слышно про страшные ужасные вирусы простуды,,,
автор Реверанс 25 марта 2023
Ответ дляKitty-77aa
Я в Киеве вообще то, но конкретно этот лук брала сегодня маме в Броварах
Зрозуміло.
Завжди думала,що пригород дешевші продукти
Солнечная-17 25 марта 2023
Ответ дляSlawaUkraine
Когда они поймут что тв мало что бы нас кормить яблоками по 80 и обещаниями , что будет дальше ? Уколы счастья ? давно уже не слышно про страшные ужасные вирусы простуды,,,
Про уколи щастя… як раз недавно переболіла ковідом… ходить ще й як!😱 так підкосило мене, що вже б мабуть і укол щастя зробила б… хоча я була проти. При чому вже заразилася в маленькому місті…
Війна просто страшніше ковіда…
автор Реверанс 25 марта 2023
Ответ дляСолнечная-17
Про уколи щастя… як раз недавно переболіла ковідом… ходить ще й як!😱 так підкосило мене, що вже б мабуть і укол щастя зробила б… хоча я була проти. При чому вже заразилася в маленькому місті…
Війна просто страшніше ковіда…
Страшніші війни ці клопи в МО,які крадуть в хлопців їжу та інше необхідне.
В резнікова нема ні одного не спійманного на злодійстві зама.Всі крадуть.Всі за рік мільйонери в доларах.Ті долари вже з диванів слідчі виколупують.
А потім резніков йде на Майдан до Да Вінчі,який його ненавидів за вкрадене та погане забезпечення армії.І за прикладом Залужного вчепився в труну покійного в липовій ’скорботі’
Пацюк і гнида резніков.
Яйця по 17 грн - 1 шт
Яблуко 79 грн - 1 кг
SlawaUkraine 26 марта 2023
Ответ дляСолнечная-17
Про уколи щастя… як раз недавно переболіла ковідом… ходить ще й як!😱 так підкосило мене, що вже б мабуть і укол щастя зробила б… хоча я була проти. При чому вже заразилася в маленькому місті…
Війна просто страшніше ковіда…
те кто укололся ,здоровее не стали ...что бы болеть легко , нужно своим здоровьем заниматся , здоровый образ жизни