БоХатая• 26 марта 2023
Переїзд і життя в іншій країні.
Дівчата, цікавить ваш практичний досвід. Все частіше, чоловік говорить про переїзд на ПМЖ в будь яку іншу розвинену країну після закінчення війни. Т.я. економіка країни нашої ще з 10 років буде в страшному стані. Говорить про покупку житла в іншій країні і влаштування життя сім´ї. А тепер цікаве: він у мене тіхушник, тобто сказавши мені це, я вже розумію, що там вже є аналітичні викладки, вже йде предметне вивчення і т.д. Я точно знаю, що якщо зараз не впишусь в це питання, то через рік - 1,5 просто отримую рішення, яке буде підпитано тааааакими аргументами, що мені залишиться тільки кивнути і збирати чемодани. Але в мене є можливість впливати на нього, з під тишка: я ось читала, або а ти знаєш, що в Фінляндіїї, чи ось знайома розповідала про Швецію і т.д. Тобто крапаю по краплинці. І вже не раз його ідею якусь я за 6 міс- рік перекручую на 180 градусів і він всім впевнено розповідає, що це його рішення, він спочатку думав по одному, але потім знайшов аргументи і передумав і от він молодець. Ще й дуже гордий, що дружина завжди його в усьому слухає і його рішення - закон. При тому, батьки, добрі друзі знають хто в нас на справді приймає рішення, але у нас у всіх "добрий зговір". Люблю його)
Коротше, похваліть країну для проживання: школи, вартість життя, якість життя, відпочинок і т.д. Отримавши в цій темі якусь вхідну інформацію, буду далі вести розкопки, готуючи інформацію, для наживки)
По роботі ми не прив´язані до місця проживання, працюємо онлайн.
постою_послушаю• 26 марта 2023
Ответ дляБоХатая
Жінки, що пишуть такі речі, не знають про взаємоповагу в родині нічого.
Троллить изволите?
Жена брата Админа• 26 марта 2023
Ответ дляЛичко Невеличке
Почему Норвегия ? Мой тоже говорит про Норвегию
Мне очень нравится страны. Уровень жизни. Их обычаи, отношение к окружающим. Медицина пойдет. Соц защищенность на уровне. Погода нормальная
Lusapasika• 26 марта 2023
странно ..доход 10 тыс баксов в месяц и мужа турбує економіка країни) ну і как же без этого’10 лєт в Украине ничего не будет ’
Коли мовчу- приємна жінка• 26 марта 2023
Ответ дляЖена брата Админа
Вы в Норвегии сейчас? Она ещё принимает беженцев?
Жена брата Админа• 26 марта 2023
Ответ дляОтжигающая
плюс многие не готовы снимать корону при перезде и снижать требования к профессии
Да. Это, наверное, чаще всего. Потому что редко есть возможность переехать в другую страну и сразу найти роботу по профессии. Разве что айти, или инженер с классным знанием языка.
А так, да. Будь добр начни с начала(
Жена брата Админа• 26 марта 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Не, я в Украине. Муж служит. Без него не уеду. Могла бы поехать в Канаду, мы как раз до 24 доки собирали, но нет. Так хоть могу иногда поехать к нему. Та и вообще, вдруг что-то случится. Я рядом хочу быть всегда.
Радість моя• 26 марта 2023
Ответ дляБоХатая
Чому без рідних? Вже говорили, про обов´язкові візити раз 2-3 місяці до рідних. Їх приїзди до нас. Це ж не проблема в наш час. Рівень достатній. Працюємо в IT,середньо в місяць вдвох заробляємо 8-10 т.дол.
Будете резидентами - минус 40%, зависит от страны.
постою_послушаю• 26 марта 2023
Ответ дляОтжигающая
У автора доход 8-10 на семью. Вполне себе могут обойтись без смены своей деятельности на работу в канадском хаускипинге
Разве что разница во времени с коллегами может усложнить работу
Давно без алко• 26 марта 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Соглашусь. Главное же с благими намерениями: ’люблю его’ Так и просится добавить :’люблю его, дурачкА’
Я знаю такой типаж, все с переподвыподвертом, считают себя такими мудрыми, из них потом такие же мамы, такие же свекрови и тещи, помешаны на контроле.
Без комплексів• 26 марта 2023
Вы тоже хотите,чтобы мы вам подсказали, рассказали, а вы потом выдадите это за свое решение?
Давно без алко• 26 марта 2023
Ответ дляМиззери
Тоже так подумала , как все сложно
Почему просто не поговорить и не обсудить
Нужна сложная схема, чтоб он думал, что он сам, но чтоб все вокруг кроме него знали, что это она.
Потринділиця• 26 марта 2023
Ви впевнені що тут буде гірше ніж в інших країнах?) після нашої перемоги маю на увазі
ДА да да• 26 марта 2023
якщо ви працюєте онлайн на західний ринок, то варто поцікавитися оподаткуванням в потенційній країні, десь податок може складати 6% ,а десь 40%
з вашої цитати ’Все частіше, чоловік говорить про переїзд на ПМЖ в будь яку іншу розвинену країну після закінчення війни. Т.я. економіка країни нашої ще з 10 років буде в страшному стані. Говорить про покупку житла в іншій країні і влаштування життя сім´ї’
схоже що це чоловік по краплинці капає, а не ви
Ответ дляБоХатая
У нас аналогичная ситуация
Я бы хотела рассматривать Канаду, но мужу это далеко, он очень привязан к маме и брате.
Личко Невеличке• 26 марта 2023
Ответ дляДаксо
Гірше норвегії для еміграції мабуть тільки швейцарія
Я тоже читаю, и привлекательного ни чего не нашла 🤷🏻♀️
Молчалка• 26 марта 2023
Ответ дляБоХатая
Вы ж понимаете не будет заграницей этих доходов и поездка раз в 3 месяца это не о чем если вы проводили с друзьями и родственниками каждые выходные, а ещё есть ностальгия, и доход просядет налогов больше, а расходы увеличивается в несколько раз
Молчалка• 26 марта 2023
Ответ дляБоХатая
Ще нікуди не збираюсь, тільки налаштовуюсь на вивчення питання
А вы с такими доходами не объездили всю Европу
...не верю
Молчалка• 26 марта 2023
Что вам выбирать, не верю что вы в Айти, но вы д понимаете где выгодней контакт, туда и поедете, но ...
Смайлик• 26 марта 2023
Друзья при похожих вводных, просчитав все и вся осели в Португалии, перевезли уже и мам и нянь и сестру. Тоже аргументируют что пока там проще и спокойней
Бодіпозітівна• 26 марта 2023
Ответ дляNatalifairy
Авторе, почитайте за Португалію. Ми плануємо туди, але не з України.
Там очень низкие айтишные зп
Угги в горошек• 26 марта 2023
Если у вас доход 10 тыс, то нахиба вам уезжать? Вы и так в шоколаде были, есть и будете. Это кассирам в АТБ и пенсам надо думать, как жить
Ну що ви, мамо!• 26 марта 2023
Ответ дляТа прям багіня
Похваліть країну для проживання)))
Так як ви вихвалили себе в нас навряд чи вийде)
Не завидуйте.
Когда у людей все хорошо, они без умысла о себе рассказывают. Моя подруга и ее муж - айтишники, на двоих доход был около 7 тыс. Жилье есть тут, купили большее перед войной.
Это абсолютно нормальные, не хвастающиеся люди.
Танцепесенная• 26 марта 2023
Після прочитаного складається враження, що ви тільки-но вийшли від психолога
Та прям багіня• 26 марта 2023
Ответ дляНу що ви, мамо!
Не завидуйте.
Я не заздрю, а висловлюю свою думку. Звідки в вашій голові, що якщо людина на щось звертає увагу, то це відразу заздрощі? Питання риторичне))