БоХатая• 26 марта 2023
Переїзд і життя в іншій країні.
Дівчата, цікавить ваш практичний досвід. Все частіше, чоловік говорить про переїзд на ПМЖ в будь яку іншу розвинену країну після закінчення війни. Т.я. економіка країни нашої ще з 10 років буде в страшному стані. Говорить про покупку житла в іншій країні і влаштування життя сім´ї. А тепер цікаве: він у мене тіхушник, тобто сказавши мені це, я вже розумію, що там вже є аналітичні викладки, вже йде предметне вивчення і т.д. Я точно знаю, що якщо зараз не впишусь в це питання, то через рік - 1,5 просто отримую рішення, яке буде підпитано тааааакими аргументами, що мені залишиться тільки кивнути і збирати чемодани. Але в мене є можливість впливати на нього, з під тишка: я ось читала, або а ти знаєш, що в Фінляндіїї, чи ось знайома розповідала про Швецію і т.д. Тобто крапаю по краплинці. І вже не раз його ідею якусь я за 6 міс- рік перекручую на 180 градусів і він всім впевнено розповідає, що це його рішення, він спочатку думав по одному, але потім знайшов аргументи і передумав і от він молодець. Ще й дуже гордий, що дружина завжди його в усьому слухає і його рішення - закон. При тому, батьки, добрі друзі знають хто в нас на справді приймає рішення, але у нас у всіх "добрий зговір". Люблю його)
Коротше, похваліть країну для проживання: школи, вартість життя, якість життя, відпочинок і т.д. Отримавши в цій темі якусь вхідну інформацію, буду далі вести розкопки, готуючи інформацію, для наживки)
По роботі ми не прив´язані до місця проживання, працюємо онлайн.
Молчалка• 26 марта 2023
А он готов жить без родных, без друзей, и где кем он работать будет, и какой уровень жизни у вас сейчас? Кто он по образованию? И реально только Польша вам светила до войны и то не все смогли остаться
БоХатая
• 26 марта 2023
Ответ дляДавно без алко
Какой сложный у Вас брак
Чого? Чолрвік голова, а жінка шия
Свекруня• 26 марта 2023
В первую очередь ищите, где вы сможете получить внж. Это стоит около 500 тыс уе в большинстве стран ( бизнес-эмиграция)
Давно без алко• 26 марта 2023
Ответ дляБоХатая
Чого? Чолрвік голова, а жінка шия
Перед всеми знакомыми из мужа дурачка без яиц делаете, шея.
БоХатая
• 26 марта 2023
Ответ дляМолчалка
Чому без рідних? Вже говорили, про обов´язкові візити раз 2-3 місяці до рідних. Їх приїзди до нас. Це ж не проблема в наш час. Рівень достатній. Працюємо в IT,середньо в місяць вдвох заробляємо 8-10 т.дол.
Та прям багіня• 26 марта 2023
Похваліть країну для проживання)))
Так як ви вихвалили себе в нас навряд чи вийде)
Свекруня• 26 марта 2023
Ответ дляБоХатая
Если только сможете получить контракт на работу с правом внж
БоХатая
• 26 марта 2023
Ответ дляДавно без алко
Жінки, що пишуть такі речі, не знають про взаємоповагу в родині нічого.
Чорт і Шо• 26 марта 2023
Ответ дляБоХатая
На ці гроші потрібно буде там платити податки, знімати житло. Які візити раз в 2-3 міс? Чи ви в Польщу-Чехію збираєтесь?
Чорт і Шо• 26 марта 2023
Ответ дляБоХатая
Та в вашій теж не дуже з повагою, якщо переживаєте шо чоловік перед фактом поставить
Голова колгоспу• 26 марта 2023
Так можн він вам нормальні аргументи приведе і справді буде правий
БоХатая
• 26 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Ще нікуди не збираюсь, тільки налаштовуюсь на вивчення питання
Миссис Буркул• 26 марта 2023
Ответ дляБоХатая
Сколько вам лет?
ДаЗдраПерма• 26 марта 2023
Что-то непонятно из вашего старпоста, что именно ваш муж будет искать в эмиграции. Какой его (и ваш) основной запрос от смены страны?
Давно без алко• 26 марта 2023
Ответ дляБоХатая
Та прям. Я горжусь своим мужем и его идеями, при этом у нас принято советоваться и вместе принимать решения. А не через какое то время ставить перед фактом, и мне не надо на полгода разворачивать компанию , чтоб развернуть его мнение на 180 градусов
Ответ дляБоХатая
Чого? Чолрвік голова, а жінка шия
Ви перечите сама собі. То Ви видатна і дуже мудра “шия”, то після рішення чоловіка «залишається тільки кивнути».
Оскільки всупереч назві теми, більшу половину тексту описуєте як хитромудро впливаєте на чоловіка - мабуть це не зовсім так.
Схоже на те, що Вам потрібно робити те, що вирішить чоловік
Отжигающая• 26 марта 2023
Ответ дляЖена брата Админа
У меня два варианта. Или Канада, или Норвегия
відгуки про Канаду дуже роздуті- недоліків багато теж в ній
Сонячний зайчик• 26 марта 2023
Ответ дляБоХатая
Коли ви станете резидентами іншої країни, будьте готові переполовинити ваш дохід, що піде на податки. Якщо готові, тоді думайте далі. У нас з близького оточення отак довелося вже зараз покинути Німеччину і переїхати до Польщі саме через податки.
Личко Невеличке• 26 марта 2023
Ответ дляЖена брата Админа
Почему Норвегия ? Мой тоже говорит про Норвегию
постою_послушаю• 26 марта 2023
Ответ дляБоХатая
Чого? Чолрвік голова, а жінка шия
А почему вы заранее уверены, что он выберет страну, в которую вы не захотите? Или вы хотите, чтобы вообще переезжать передумал?
Личко Невеличке• 26 марта 2023
Ответ дляБоХатая
Помое у так думать уже не уважение. Но то такое
Жена брата Админа• 26 марта 2023
Ответ дляОтжигающая
Да, недостатков много. Но каждый сам определяет, где плюсов лично для него много, а где нет
Жена брата Админа• 26 марта 2023
Ответ дляДавно без алко
Кстати, да. Но это их брак. Значит устраивает
постою_послушаю• 26 марта 2023
Ответ дляДавно без алко
Соглашусь. Главное же с благими намерениями: ’люблю его’ Так и просится добавить :’люблю его, дурачкА’
Отжигающая• 26 марта 2023
Ответ дляЖена брата Админа
плюс многие не готовы снимать корону при перезде и снижать требования к профессии