БоХатая• 26 марта 2023
Переїзд і життя в іншій країні.
Дівчата, цікавить ваш практичний досвід. Все частіше, чоловік говорить про переїзд на ПМЖ в будь яку іншу розвинену країну після закінчення війни. Т.я. економіка країни нашої ще з 10 років буде в страшному стані. Говорить про покупку житла в іншій країні і влаштування життя сім´ї. А тепер цікаве: він у мене тіхушник, тобто сказавши мені це, я вже розумію, що там вже є аналітичні викладки, вже йде предметне вивчення і т.д. Я точно знаю, що якщо зараз не впишусь в це питання, то через рік - 1,5 просто отримую рішення, яке буде підпитано тааааакими аргументами, що мені залишиться тільки кивнути і збирати чемодани. Але в мене є можливість впливати на нього, з під тишка: я ось читала, або а ти знаєш, що в Фінляндіїї, чи ось знайома розповідала про Швецію і т.д. Тобто крапаю по краплинці. І вже не раз його ідею якусь я за 6 міс- рік перекручую на 180 градусів і він всім впевнено розповідає, що це його рішення, він спочатку думав по одному, але потім знайшов аргументи і передумав і от він молодець. Ще й дуже гордий, що дружина завжди його в усьому слухає і його рішення - закон. При тому, батьки, добрі друзі знають хто в нас на справді приймає рішення, але у нас у всіх "добрий зговір". Люблю його)
Коротше, похваліть країну для проживання: школи, вартість життя, якість життя, відпочинок і т.д. Отримавши в цій темі якусь вхідну інформацію, буду далі вести розкопки, готуючи інформацію, для наживки)
По роботі ми не прив´язані до місця проживання, працюємо онлайн.
Екатерина 04_94• 27 марта 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Расскажите в какой город в Чехии переехали? Аренда дорогая? Работу быстро нашли?
Карловы Вары, нашли быстро, работы достаточно, но без знания языка работа по 12 часов и в день и в ночь, вся работа сложная работать можно, но рассчитывать на лёгкую жизнь не стоит, если есть цель все получиться, но рассчитывать на лёгкий старт не стоит.
Аренда 8 тысяч 12 км от Вар, комуннлка 4 тысячи ( это экономно) в городе аренда однушка 10-15 тысяч корун соответственно + коммуналка, цены в магазине сейчас особо не отличаются от Украины.
Залізний кіготь• 27 марта 2023
Вы очень смелые в этом возрасте эмигрировать. Мне тоже 39, тоже айти, но взвесив все за и против, я поняла что нафиг не нужна мне эта эмиграция уже. Это надо делать молодыми, когда есть шанс полность ассимилироваться. А так, жить в чужой стране и всю жизнь оставаться чужим для окружающих, вдали от близких, ну такое себе удовольствие. Это я поняла, прожив год из за войны в Европе. А ехать в Канаду это вообще идиотизм - высокие цены, неподъемная стоимость жилья, стремная медицина, отвратный климат, легализация наркотиков. А плюсы какие? Ну разве что москалей под боком нет
постою_послушаю• 27 марта 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Сразу видно знатока Канады. Ну ладно про цены блогеры разное говорят, но про климат же из уроков географии все знают, зачем повторять ошибочные стереотипы
Да и цены по отношению к зарплатам сейчас не проблема посмотреть реальные, а не по словам паникеров. В каком месте они высокие?
Залізний кіготь• 27 марта 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Я была довольно серьезно настроена на Канаду, поэтому много о ней узнавала , читала, смотрела. Собирать и анализировать информацию я умею. Так что да, я в какой то мере знаток.
постою_послушаю• 27 марта 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Нет. Вы пишете сплошные шаблоны, далекие от реальности