Кумедна• 26 марта 2023
Парова праска
Дівчата, поділіться своїм досвідом, в кого є парова праска, відпарювач? Наскільки практично, який у вас, яким користуєтесь? Чи дійсно краще звичайної праски?
Блакитна устриця• 26 марта 2023
Кумедна
• 26 марта 2023
Ответ дляБлакитна устриця
Користуюсь давно. Браун. Час гладіння зменшує в половину. Крута річ.
Дякую! Ним можна користуватись як паровою праскою так і звичайною, вірно?
Блакитна устриця• 26 марта 2023
Ответ дляКумедна
Так, звісно. Два режима. Постільна білизна дуже швидко гладиться, простиню зразу напополам гладжу. Можна відпарювати на вєсу щось.