Жерица ночи• 26 марта 2023

Парк Совки, Київ

Шановні порадниці, ті хто там поруч живе чи володіють інформацією.
Підкажіть, які зараз ціни на альтанки у парку совки з можливістю використання мангалу.
І чи взагалі це доречне місце для святкування дитячого день народження (влітку)?
Всім заздалегідь дякую за будь яку інформацію
Ненька наша• 26 марта 2023
Там є мангал?
Для драки• 26 марта 2023
Ответ дляНенька наша
Там є мангал?
Є
І альтанки
автор Жерица ночи • 26 марта 2023
Ответ дляНенька наша
Там є мангал?
Там гуляли ще 2 роки тому, то бачили люди там смажили шашлики... от і питаю, може хтось знає
БезВзяток• 26 марта 2023
Скорая помощь• 26 марта 2023
Ответ дляЖерица ночи
Подзвоніть
Вчора там була, але цін не знаю
автор Жерица ночи • 26 марта 2023
Ответ дляСкорая помощь
Подзвоніть
Вчора там була, але цін не знаю
Дякую Вам
Сегодня не целуюсь• 26 марта 2023
Дуже багато комарів влітку і дітям мало місця для ігор, але дуже зелено.
Скорая помощь• 26 марта 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
2 роки назад святкували малій там др, було 20 дітей і 3 аніматорів, вони ганяли там, нормально, місця мільйон
Сегодня не целуюсь• 26 марта 2023
Ответ дляСкорая помощь
Сам дитячий майданчик маленький, споруди для лазерних боїв є, мотузковий парк є, батут малесенький. Дивлячись скільки дітям років і скільки готові витратити.
автор Жерица ночи • 26 марта 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Дякую Вам!)