Ду да ду да ду• 26 марта 2023
хочу посадити такий фундук, як в магазині
Дівчата, підкажіть. Є фундук, по смаку як ліщина...а хочеться, щоб був той самий смак фундука. Може у нас не той сорт? Чи ліщину обсмажити треба?
Ду да ду да ду
• 26 марта 2023
Ответ дляСамохвалова
Фундук - это лищина, только на русском.
блин, я напутала)) короче, вкус никак магазинного, а обычного ореха((
ВаршавскаяЮ• 26 марта 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Обжаарить конечно и подсушить
Ангелок з ріжками• 26 марта 2023
Когда-то смотрела в передаче про сад-огород, так сказали, что фундука порядка 70-ти сортов существует.