Засомневаю• 26 марта 2023
колонії для неповнолітніх, чому їх майже відмінили?
зацікавилася, яке може бути покарання для неповнолітніх? в основному це якісь виховні роботи та таке інше несуттєве. позбавлення волі неповнолітнім вбивцям або злочинцям майже не назначають, це повинно бути дуже тяжке вбивство.
в Україні таких колоній майже немає після 2012го року. Тобто частіш за все неповнолітні уникають покарання.
мені здається, що повинні бути принаймні якісь заклади, де з дитиною працють психологічно та таке інше. Що ж це за покарання - виправні, громадські роботи або штраф? це не змінить дитину зовсім.
чи я помиляюсь?
за кордоном діти вбивці або злочинці також часто уникають покарання.
чи я помиляюсь?
Пліткарка• 26 марта 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Криків мало для кваліфікації. Якщо прямо відповідати на ваше питання. За судмедекспертизою внутрішніх пошкоджень не було виявлено. Чому суддя не взяла до уваги покази дівчини, то вже питання буде у слідстві, яке зараз ініціюють. Чи були ті покази, чи долучили їх до справи, чи ознайомилася суддя з усіма матеріалами справи ь.д. Щоб щось говорити стосовно цієї справи, то як мінімум треба ознайомитися з її матеріалами
Удалено администрацией...
Спілий баклажан• 26 марта 2023
Ответ дляСекретница
По той же причине что тубдиспансеры закрыли, и в псих- невролог больницах тоже сократили и отделения и койкоместа
За кордоном немає тубдиспансерів, а туберкульозу немає. А в нас тубдиспансери були, манту, вакцини робили, а туберкульоза повно, тай ще й багато мультирезистентного. Так що можливо це правильна тактика про відміну.
Засомневаю
• 26 марта 2023
Ответ дляТільки не про гроші
так у тому і річ. що людина у комі, наприклад, а кажуть що легкі пошкодження, майже не торкалися. бо підкупні тварини. а ви або наївна, або мати тих покидьків
Засомневаю
• 26 марта 2023
Ответ дляСпілий баклажан
а с псих.лікарнями також? одразу всі вилікувались від псих. захворювань?
Тільки не про гроші• 26 марта 2023
Ответ дляПліткарка
Удалено администрацией...
Пліткарка• 26 марта 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Удалено администрацией...
Спілий баклажан• 26 марта 2023
Ответ дляЗасомневаю
До чого тут псих лікарні, коли я відповілала про туберкульозні?
Залізна тьотя• 26 марта 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Удалено администрацией...
Злякалась? Правильно, бо так кажуть лише ті, хто страшніше кухонного ножа нічого в житті не бачив. Або війну бачили тільки по ютубу. Добре судити, коли не коснулося
Тільки не про гроші• 26 марта 2023
Ответ дляПліткарка
Удалено администрацией...
Пліткарка• 26 марта 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Согласна с вами, есть видео изнасилования, а находятся люди которые говорят что не достаточно данных
Засомневаю
• 26 марта 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Удалено администрацией...
так ви погано ознайомилися з коментарем. порадниця мала на увазі, бути на місті дівчини, яка недавно відпочивала на Мальдівах!!! ознайомтесь краще з коментарем, майте докази, а вже потім звинувачуйте. у коментарі не сказано на місці саме якої дівчини вам бажано опинитись. а то одразу верещати починаєте, не розібравшись)))
Пліткарка• 26 марта 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Удалено администрацией...
Пліткарка• 26 марта 2023
Ответ дляЗасомневаю
Ахахахха😂😂 вы не юрист?
Залізна тьотя• 26 марта 2023
Ответ дляПліткарка
Удалено администрацией...
Все правильно. Вона все зрозуміла і тому така реакція. Хай таким захисницям ґвалтівників прийдеться самим захищатися. Типова російська баба з тупорилим менталом.
Тільки не про гроші• 26 марта 2023
Ответ дляПліткарка
Ви написали, що є відео з криками. Наявність криків це не доказ згвалтування. Якщо нааідео зафіксовано проникнення, то так, це буде доказ. Якщо на відео цього немає, то це не доказ. Їх не звільнили від відповідальності, їм інкриміновано сексуальне насильство. Щоб кваліфікувати,як згвалтування, то мають бути докази проникнення. Або мають бути покази потерпілої, що проникнення було, або судмедекспертиза повинна дати заключення, що є сліди проникнення. Раджу не прокльонами на людей сипати,а розібратися в елементарних поняттях кваліфікації злочинів
Тільки не про гроші• 26 марта 2023
Ответ дляПліткарка
Удалено администрацией...
Чучело. Воно тобі повернеться в багато раз більше. Порядок ти, запам´ятай. Аби більше прокдени нікому не посилати. Все це посипеться на твою хвору голову
Засомневаю
• 26 марта 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Удалено администрацией...
ааа так ви родичка тих звірів?
перекажіть їм вітання) бо ні їм, ні родичам їх життя більше не буде нормального. вся Україна ненавидить цих покидьків
Венздей Адамс• 26 марта 2023
Закрывают подобные заведения на тех местах, где выгодно потом строить новые ЖК
Пліткарка• 26 марта 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Боги посылают испытания тем кто не видит, это урок. Я вижу, этот урок не для меня, у меня другие уроки, а у вас будет этот
Венздей Адамс• 26 марта 2023
Ответ дляЗасомневаю
ааа так ви родичка тих звірів?
А что за история? Я не в курсе
Залізна тьотя• 26 марта 2023
О боги!!! Самое ужасное, что женщины разводят эту демагогию. Вот до чего доводит демократия. Давайте ещё разберём, что психологически подтолкнуло сделать такой поступок. Один раз показательно наказать - и вся преступность уменьшится в разы. Зачем нам россияне, если мы сами настлуем своих женщин и при этом оправдываем настльников? Мне противно от такой позиции.
Венздей Адамс• 26 марта 2023
Ответ дляПліткарка
А можете мне подсказать, какой для меня урок. Отец год лежит после инсульта, я за ним полностью ухаживаю.
Не будь КакСвета• 26 марта 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Але якщо у діточок заможні батьки, то можуть і лікарів підкупити? Що ніяких пошкоджень немає. Як в такому випадку? Я так розумію лише один лікар проводить огляд для справи?