Мизимец• 26 марта 2023
Донорство крові
Чи можна брати з собою дитину, якій майже 6 років, на здачу крові? Маю велике бажання та відповідне здоров‘я, і в групі мого міста писали про велику потребу в крові саме моєї групи і резусу, але не маю з ким лишити дитину. Донором ніколи не була. Шукала інформацію, але потрібної не знайшла. Посидіти вона може, зайняти на певний час я її теж можу, це може бути хороший приклад для неї, з боку моралі проблем не бачу. Питання в тому, чи допустять? Хтось має досвід?
freedom_2015• 26 марта 2023
В різних місцях різні правила. Київ - в одному місці дозволили посидіти і ще питали як вона, бо я на 2 години застрягла там, а в іншому навіть у будівлю не пустили її, чекала годину на вулиці мене (((