Зараз все скажу• Изменено 26 марта 2023
Дівчата, а хто знає, де ділась порадниця Оля з Праги
Яка з Різдва лежала з загрозою, а потім народила дівчинку другу, там теж пригоди були з пологами. Щось давно її ніде в темах не бачу. В неї здається на аватарці Нані Брегвадзе, нік не пам´ятаю.
Зараз все скажу
• 26 марта 2023
Ответ дляМрію про космос
Это кто вообще?
Одна з учасниць форуму, була раніше активна тут, вже майже рік не бачу її.
Фея_3уровень• 26 марта 2023
Вона в росії начебто. Іноді зустрічала відповіді її протягом останнього року
Отчебучкина• 26 марта 2023
Ответ дляФея_3уровень
С чего вы сделали такой вывод? Она писала, что в Праге
Зараз все скажу
• 26 марта 2023
Ответ дляФея_3уровень
Я теж вже після 24.02 пару раз зустрічала на початку, а потім пропала. В неї соловік чех, мама в росії, вона на момент початку війни там була, здається.
220В• 26 марта 2023
Ответ дляОтчебучкина
Помню её комментарии, она писала, что в Питере была (это уже после начала войны было).
Зараз все скажу
• 26 марта 2023
Ответ дляОтчебучкина
Я теж думаю, що постаралась звідти виїхати (з пітера), але ніде не зустрічала її в темах давно.
Зараз все скажу
• 26 марта 2023
Ответ для220В
Я теж таке пам´ятаю.
Настасья Пицун• 26 марта 2023
Ответ дляОтчебучкина
Жила в Празі.
Потім переїхала до росії .
Вона росіянка.
Не пише, мабудь ,соромно.
Потім переїхала до росії .
Вона росіянка.
Не пише, мабудь ,соромно.
Настасья Пицун• 26 марта 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Так. Все правильно.
Зараз все скажу
• 26 марта 2023
Ответ длядолой_лама
Ник у нее тоже Нани Брегвадзе
Так, я була не впевнена, картинка запам´яталась, а нік не чітко.
Зараз все скажу
• 26 марта 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Жила в Празі.
Потім переїхала до росії .
Вона росіянка.
Не пише, мабудь ,соромно.
Потім переїхала до росії .
Вона росіянка.
Не пише, мабудь ,соромно.
Просто цікаво, чи вона виїхали до Праги, чи там лишилася? Вона ж , ніби, жила і в Україні.
Коко На Страже• 26 марта 2023
Пару днів тому зустрічала її в якійсь темі. Нік той самий, але вже аватарка порожня.
Настасья Пицун• 26 марта 2023
Ответ дляЗараз все скажу
В Україні жила давно.
Так виїхала. Я на неї підписана в фейсбук. Вона виставляла фото з Праги. Це було після початку війни. Приблизно літом.
Зараз все скажу
• 26 марта 2023
Ответ длядамаАмстердама
Не знала, что она Оля
Тут така історія була з її вагітністю, ми всі молилися, і все добре скінчилося.
Зараз все скажу
• 26 марта 2023
Ответ дляКоко На Страже
Згадала. В темі про швидку допомогу закордоном.
Не бачила такої.
Зараз все скажу
• 26 марта 2023
Ответ дляЗупка_цем
Она отписывалась в какой то теме. Я поняла, что она в Канаде
Може Ви плутаєте іншу порадницю,,яка спочатку в росію з чоловіком переїхала, а потім в Канаду вони виїхали, нік не пам´ятпю її.
дамаАмстердама• 26 марта 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Не бачила такої.
дамаАмстердама• 26 марта 2023
Ответ дляЗупка_цем
В Канаде Постою послушаю
Копирайторша• 26 марта 2023
Ответ дляОтчебучкина
Она жила то в Праге, то в Питере. Мы с ней общались об этом, тк я тоже жила и там, и там.
Куда делась - не знаю((( Но может война застала ее в Питере и что ей написать...
Зараз все скажу
• 26 марта 2023
Ответ длядамаАмстердама
О, дякую знайшла. Можливо, що без аватарки, не помічаю її в темах.
Зараз все скажу
• 26 марта 2023
Ответ длядамаАмстердама
В Канаде Постою послушаю
Так, вона.
Зараз все скажу
• 26 марта 2023
Ответ дляКопирайторша
Так в пітері застала, вона відписувалася на початку війни