Жирафовое варьенье• 26 марта 2023
Хто знається на Таро, подивіться будь-ласка
Дуже переймаюся за чоловіка.. чи приїде він до мене впродовж весни?
Дякую
кнопкодав• 26 марта 2023
не приїде. Він воює? Чи просто важка робота? Щось передасть вам впродовж цього терміну, може , посилка
Жирафовое варьенье
• 26 марта 2023
Ответ длякнопкодав
Працює в критичній інфраструктурі, на три міста водночас він один 🙄
кнопкодав• 26 марта 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
зрозуміла. Карти показують часті думки про вас, важливість справи, також важку працю, і неможливість приїзду в цей термін
Пописанная парта• 27 марта 2023
Ответ длякнопкодав
А можите мені сказати, чи вийду заміж, чи повернусь жити в Україну, чи буду щаслива?