Написано більше 8 шт на місяць не можна. От що робити? Чи ви п´єте більше?
Марина-58d4• 27 марта 2023
Ответ длякатерина12009
Дівчата що збираєтесь робити з тим що препарати будуть рецептурними? Бігати до лікаря? В мене лікарь в області і скажем так безкоштовно і не пукне(
Міняйте лікаря або беріть рецепт на декілька упаковок.
Ответ дляМарина-58d4
Я була в лікаря, бо теж приймала по 15 таблеток в місяць, він сказав, що це дуже багато. Сказав, що потрібно спробувати інше лікування мігрені - або антидепресанти, або бета- блокатори. Я вибрала останнє, приймаю вже місяць, мігрені скоротилися до 7 разів на місяць, побачу, як далі буде.
Мне анаприлин не помогает
катерина12009• 27 марта 2023
Ответ дляМарина-58d4
Та не має на кого там де прописана. Зараз в Києві але збираюсь повертатися то буде зовсім незручно якщо зміню на київського. Поки думаю.
Ответ дляMoco
Пробовать антидепрессанты?
Как-то пробовали с невропатологом лечиться АД. Это капец - мигрени не прошли, но еле ползала. На лекарствах практически живу, за месяц по дням могу пересчитать, когда не болела голова. А не выпить сразу - все прелести с рвотой и темной комнатой.
катерина12009• 27 марта 2023
Ответ дляCейла
А давно за рецептом продається?
Ще ні з 1.04 але як буде
Ответ дляtosja_80
Потому что надо быть ад с противоболевым эффектом, мне помогли, считая что были ещё хронические гб и мигрень
Ответ дляtosja_80
Ой, я теж це проходила....просто овоч...в ітогє лікар невропатолог мені сказав на моє, що мені не краще - ну це ж ваша голова, звідки я знаю.
Ответ дляtosja_80
Ходите на роботу?
Kusalochka• 27 марта 2023
Мне подходит только Стопмигрен. По началу пила антимигрен, но у меня от него адище, судорги и спазмы такие, что голову повернуть не могу.
катерина12009• 27 марта 2023
Ответ дляnet sloff
Мне анаприлин не помогает
Мені ще гірше ві блокаторів, могуть в звати приступ
. Проблеми були то призначали корвітол і останнім часом навіть від нього були приступи
Kusalochka• 27 марта 2023
Ответ дляCейла
В обидвах діюча речовина - суматріптан
Только один нормально переношу, а от друго сдохнуть охота
катерина12009• 27 марта 2023
Ответ дляKusalochka
Індивідуально все перевірено
Невропатолог призначив Есциталопрам. Потім пішла до психіатра - додав Прегабалін. Це як ви пишете із знеболюючою дією. 2 місяця п´ю - результату 0. Веду щоденник мігрені. Ще більше стало. За своєю ініціативою кинула Есциталопрам, давно позбулася страхів і тревожності. А от що робити з мігреню?
Господи, я у відчаї, жити не хочеться так
катерина12009• 27 марта 2023
Ответ дляYaЯна
Це мабуть індивідуально, але приступи в мене зменшуються коли сиджу на дієті - повна відмова від солодкого, хліба і стіл 5
катерина12009• 27 марта 2023
Ответ дляtosja_80
Пора затариваться лекарствами, пока не ввели рецепты
Біда(, вже замовила