Жена_КотораяСтена• 27 марта 2023

Apple iPhone в чому різниця Global чи UA?

Зробила замовлення iPhone в інтернет магазині версії UA. Передзвонили та сказали, що пересорт і зараз такої версіі немає та пропонують європейську версію (Global).
В магазині пояснюють, що різниця тільки в тому, що у Голобал тільки гарантія магазину 3 міс, а в UA версії офіційна гарантія 12 міс

Чи варто переплачувати кошти за версію UA? І в чому ще різниця між ними?
Ростки жимолости• 27 марта 2023
Судя по сроку гарантии - тот что 3 месяца серый(( Такая техника или ламается сразу или через год) Гарантия на год не сильно и поможет)) Дешевле на много?

автор Жена_КотораяСтена • 28 марта 2023
Ответ дляРостки жимолости
в том кольорі, що я хочу різниця в тисячі чотири