Бабайко• 27 марта 2023

Чоловіків, які не законно перетнули кордон, повертатимуть до України

Думаете ЕС такое допустит?
https://tsn.ua/ato/chi-mozhut-choloviki-yaki-neleg...
JulliK_• 27 марта 2023
Ответ дляKitty-77aa
Пока пипл хавает, не будут открывать
Начнутся заворушки-думаю откроют
Да, как между областями коснулось, то сразу стали выражать недовольство и отменили
kanuka• 27 марта 2023
Ответ дляKitty-77aa
Пока пипл хавает, не будут открывать
Начнутся заворушки-думаю откроют
++++ людей держат непонятно за кого, рабы не мы мы не рабы(
JulliK_• 27 марта 2023
Ответ дляЖули-ули
после снятия ВП - еще будут закрыты границы какой-то период времени
Почему?
К@тен@• 27 марта 2023
Ответ дляМелитрисса
Насколько я понимаю, это те, кто речку переплыл, по полю перешел, это нарушение, а те кто по какой-то купленной бумажке поехал, докажите, что он ее купил.
да оно тоже… человек обратится к адвокату в ЕС, скажет, что психически был истерзан бомбежками и необходимостью идти на верную смерть, не помня себя плыл по реке, просит теперь защиты у этой страны. Все это так крутануть можно, что при правильном подходе еще и моральную компенсацию затребовать
К@тен@• 27 марта 2023
Ответ дляMilesa
І про законність військового стану теж величезне питання. Самі мутять казна-що, а порушують тільки звичайні люди.
и должны тоже только мы - и воевать, и донатить, и налоги платить, а как ты там с детьми выживаешь.. то государство тебе ничего не должно. Больные отношения какие-то
феечка.• 27 марта 2023
Ответ дляLusapasika
никто не поведется на такое.это тюрьма с конфискацией для врача или военкома.не придумывайте суммы и движения
Зачем вы утверждаете там , где не в курсе дел
Snake_dreams• 27 марта 2023
Я чула думки від європейців, що українці, які лишились, страждають в тій чи іншій мірі стокгольмським синдромом. Вони насолоджуються своєю жертвеністью - мовляв, ми не втекли, ми сидимо під ракетами, ризикуємо життям наших дітей, ми дуже великі молодці, незламні. І це клініка, чесно кажучи. Тому наших хлопців, які втікають від війни окольними путями, там їх приймають з радістю. Європейці вважають, що вони все роблять правильно, бо залишати людей в небезпеці з закритими кордонами - це знущання і геноцид. Якщо в тебе нема ресурсів воювати і ти вимушений їх випрошувати, то вибачай, як ти зібрався воювати? Смертями тисяч простих людей?!
herba fresca• 27 марта 2023
Ответ дляLusapasika
Не смешите
Мандарина• 27 марта 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
Більшість чоловіків перетинають кордон законним чином, ті, хто перетинають незаконно, не мають штампа в паспорті й зрозуміло, що статус отримати не зможуть. Механізм їх повернення також незрозумілий. Новина ні про що
За деньги-это законный способ?
Мандарина• 27 марта 2023
Ответ дляKitty-77aa
Пока пипл хавает, не будут открывать
Начнутся заворушки-думаю откроют
Пипл это даже поддерживает(
kanuka• 27 марта 2023
Ответ дляК@тен@
+++++ согласна, выжимают все соки с людей, сами жируют(
kanuka• 27 марта 2023
Ответ дляSnake_dreams
+++++++
Kitty-77aa• 27 марта 2023
Ответ дляSnake_dreams
Это непопулярное тут мнение, сейчас набегут
JulliK_• 27 марта 2023
Не, главное все затягивается, куча прифронтовых городов, которые разрушаются каждый день, а сколько уже стёрто, вряд ли будут восстановлены вообще. Куда деваться людям оттуда? Выпускали бы уже всех желающих из тех областей и городов типа Бахмута, Лисичанск, Краматорск, все которые рядом с фронтом или ничего не осталось из жилья, а люди выехали в другой город. Эти все люди обречены на бомжевание по стране? Не лучше ли просто дать возможность им уехать семьями, чтобы иметь возможность себя прокормить, заодно и количество нуждающихся ВПО сократится, ну почему так не сделать?
Ваша величність• 27 марта 2023
Ответ дляЖули-ули
Для чого?
Мелитрисса• 27 марта 2023
Ответ дляК@тен@
Да, я об этом писать не стала, чтобы тех кто ждет, что правда начнут возвращать сильно не расстраивать.
Люда 25• 27 марта 2023
Ответ дляKitty-77aa
Чим далі-стає популярним,але хто нас питає
Люда 25• 27 марта 2023
Ответ дляJulliK_
Багато будинків зруйновано у тій же Київській області, є люди,які втратили і роботу. Є робочі контракти за кордоном,точніше були... І будинків немає і роботи. На мою думку потрібно уже відкрити кордони.
СhanelKa• 27 марта 2023
Якийсь ТСН вкид
За рік, спілкувавшись з багатьма біженцями, волонтерські центри тощо
Сотні людей
Знаю лиш одного чоловіка, якому відмовили в ВНЖ прихисток, але там якась мутна історія взагалі . У людини не було українських документів, тільки свідоцтво про народження, він розповідав, що втратив через пожежу, але там мутно( може й ріками полями, а потім сів з прибалтики на корабель Значить не було ні паспортів ні штампів, і отримав відмову від міграційного центру, самотній чоловік
Так потім міграційний юрист порадив йому податись саме на біженство
Його перевезли в табір саме для біженців ( але там табір, як санаторій з харчуванням, карманними грошима, лікарем 24на 7, парк, бібліотеки, кіно) Дуже сумніваюсь, що цого з того табору виловлять. Чекає рішення , але там довгий процес .. не менше півроку
Be_me• 27 марта 2023
Ответ дляJulliK_
100%. Так само, як і щодо обов´язкової мобілізації жінок. Просто чомусь ув´язнення чоловіків всі тихо схавали.
JulliK_• 27 марта 2023
Ответ дляВаша величність
Для чого?
Тоже интересно, ради прикола, наверное
JulliK_• 27 марта 2023
Ответ дляЛюда 25
Да! Именно об этом я и говорю, ни дома, ни работы.
JulliK_• 27 марта 2023
Ответ дляBe_me
А потому что это как с вакцинами, проще купить и молча порешать,чем что то добиваться, один в один.
Be_me• 27 марта 2023
Ответ дляJulliK_
Мене дуже бісить відсутність стратегічного мислення. Ок, хтось би одразу втік. Але є ж нормальний відсоток чоловіків ,в яких бізнеси, навчання-відрядження. І всі вони мусять або сидіти, або якісь ідіотські способи з’їздити туди-сюди придумувати. Знаю кілька таких чоловіків, що і податки чесні платять, і армії допомагають дуже гарно..І матюкаються, бо елементарне обладання для бізнесу поїхати купити, то місяцами пороги воєнкоматів оббивати. І то не всякий раз успішно. Тобто, навіть якщо ми не говоримо про гуманність (хоча дуже-дуже дивно не говорити про неї, ми ж не рашисти), то хоча б про економіку хтось би мусив думати..Але.
JulliK_• 27 марта 2023
Ответ дляBe_me
Да, а заробитчане сколько денег в страну переводили? Постоянно об этом упоминалось во всех новостях, сейчас экономика стоит на локтях уже, кто о чем думает там на верху непонятно
Pole• 27 марта 2023
Ответ дляSnake_dreams
Європейцям замислитись, чому, з якої причини люди тут лишаються- розуму не вистачить.
Чи вони думають, що люди лишаються виключно через своє небажання тікати бозна куди?
І взагалі, виходить, що наші військові- дурні, що лишилися, а хто втік- молодець?! Такого я ще не чула.
Клементина• 27 марта 2023
А ті, хто з окупованих через рашку поїхав: це законно виїхали чи ні?
І куди їх повертати? - у багатьох вже і житла немає
Чи їм потрібно було вдома лишатися, працювати і рашці допомогати
Lina 75• 27 марта 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
через Миграционку очень легко и есть уже такие случаи (Германия)
Ну что Вы несете????
Что некоторые у нас такие .
Из какой Германии кого вернули? И главное КАК????, если у мужчин ЗАЩИТА страны в которой они находятся.
Как же бесят эти посты
Оксана-004e• 27 марта 2023
Ответ дляК@тен@
Нет, с наших никаких компенсаций невозможно добиться, еще и должен останешься. У нас на конституциб наплевать, хотят работать не дают, хотят границы закрыли, хотят впустили, хотят выпустили
Оксана-004e• 27 марта 2023
Ответ дляJulliK_
Думают только о том, чем хуже картинка, тем больше насыпят