Бабайко• 27 марта 2023
Чоловіків, які не законно перетнули кордон, повертатимуть до України
Думаете ЕС такое допустит?
Ответ дляМелитрисса
Насколько я понимаю, это те, кто речку переплыл, по полю перешел, это нарушение, а те кто по какой-то купленной бумажке поехал, докажите, что он ее купил.
да оно тоже… человек обратится к адвокату в ЕС, скажет, что психически был истерзан бомбежками и необходимостью идти на верную смерть, не помня себя плыл по реке, просит теперь защиты у этой страны. Все это так крутануть можно, что при правильном подходе еще и моральную компенсацию затребовать
Ответ дляMilesa
І про законність військового стану теж величезне питання. Самі мутять казна-що, а порушують тільки звичайні люди.
и должны тоже только мы - и воевать, и донатить, и налоги платить, а как ты там с детьми выживаешь.. то государство тебе ничего не должно. Больные отношения какие-то
Snake_dreams• 27 марта 2023
Я чула думки від європейців, що українці, які лишились, страждають в тій чи іншій мірі стокгольмським синдромом. Вони насолоджуються своєю жертвеністью - мовляв, ми не втекли, ми сидимо під ракетами, ризикуємо життям наших дітей, ми дуже великі молодці, незламні. І це клініка, чесно кажучи. Тому наших хлопців, які втікають від війни окольними путями, там їх приймають з радістю. Європейці вважають, що вони все роблять правильно, бо залишати людей в небезпеці з закритими кордонами - це знущання і геноцид. Якщо в тебе нема ресурсів воювати і ти вимушений їх випрошувати, то вибачай, як ти зібрався воювати? Смертями тисяч простих людей?!
herba fresca• 27 марта 2023
Ответ дляLusapasika
никто не поведется на такое.это тюрьма с конфискацией для врача или военкома.не придумывайте суммы и движения
Не смешите
Ответ дляSnake_dreams
+++++++
Kitty-77aa• 27 марта 2023
Ответ дляSnake_dreams
Это непопулярное тут мнение, сейчас набегут
Не, главное все затягивается, куча прифронтовых городов, которые разрушаются каждый день, а сколько уже стёрто, вряд ли будут восстановлены вообще. Куда деваться людям оттуда? Выпускали бы уже всех желающих из тех областей и городов типа Бахмута, Лисичанск, Краматорск, все которые рядом с фронтом или ничего не осталось из жилья, а люди выехали в другой город. Эти все люди обречены на бомжевание по стране? Не лучше ли просто дать возможность им уехать семьями, чтобы иметь возможность себя прокормить, заодно и количество нуждающихся ВПО сократится, ну почему так не сделать?
Ваша величність• 27 марта 2023
Ответ дляЖули-ули
после снятия ВП - еще будут закрыты границы какой-то период времени
Для чого?
Мелитрисса• 27 марта 2023
Ответ дляК@тен@
Да, я об этом писать не стала, чтобы тех кто ждет, что правда начнут возвращать сильно не расстраивать.
Ответ дляJulliK_
Багато будинків зруйновано у тій же Київській області, є люди,які втратили і роботу. Є робочі контракти за кордоном,точніше були... І будинків немає і роботи. На мою думку потрібно уже відкрити кордони.
Якийсь ТСН вкид
За рік, спілкувавшись з багатьма біженцями, волонтерські центри тощо
Сотні людей
Знаю лиш одного чоловіка, якому відмовили в ВНЖ прихисток, але там якась мутна історія взагалі . У людини не було українських документів, тільки свідоцтво про народження, він розповідав, що втратив через пожежу, але там мутно( може й ріками полями, а потім сів з прибалтики на корабель Значить не було ні паспортів ні штампів, і отримав відмову від міграційного центру, самотній чоловік
Так потім міграційний юрист порадив йому податись саме на біженство
Його перевезли в табір саме для біженців ( але там табір, як санаторій з харчуванням, карманними грошима, лікарем 24на 7, парк, бібліотеки, кіно) Дуже сумніваюсь, що цого з того табору виловлять. Чекає рішення , але там довгий процес .. не менше півроку
Сотні людей
Ответ дляJulliK_
А потому что это как с вакцинами, проще купить и молча порешать,чем что то добиваться, один в один.
Мене дуже бісить відсутність стратегічного мислення. Ок, хтось би одразу втік. Але є ж нормальний відсоток чоловіків ,в яких бізнеси, навчання-відрядження. І всі вони мусять або сидіти, або якісь ідіотські способи з’їздити туди-сюди придумувати. Знаю кілька таких чоловіків, що і податки чесні платять, і армії допомагають дуже гарно..І матюкаються, бо елементарне обладання для бізнесу поїхати купити, то місяцами пороги воєнкоматів оббивати. І то не всякий раз успішно. Тобто, навіть якщо ми не говоримо про гуманність (хоча дуже-дуже дивно не говорити про неї, ми ж не рашисти), то хоча б про економіку хтось би мусив думати..Але.
Ответ дляBe_me
Да, а заробитчане сколько денег в страну переводили? Постоянно об этом упоминалось во всех новостях, сейчас экономика стоит на локтях уже, кто о чем думает там на верху непонятно
Ответ дляSnake_dreams
Європейцям замислитись, чому, з якої причини люди тут лишаються- розуму не вистачить.
Чи вони думають, що люди лишаються виключно через своє небажання тікати бозна куди?
І взагалі, виходить, що наші військові- дурні, що лишилися, а хто втік- молодець?! Такого я ще не чула.
Клементина• 27 марта 2023
А ті, хто з окупованих через рашку поїхав: це законно виїхали чи ні?
І куди їх повертати? - у багатьох вже і житла немає
Чи їм потрібно було вдома лишатися, працювати і рашці допомогати
Оксана-004e• 27 марта 2023
Ответ дляК@тен@
Нет, с наших никаких компенсаций невозможно добиться, еще и должен останешься. У нас на конституциб наплевать, хотят работать не дают, хотят границы закрыли, хотят впустили, хотят выпустили
Оксана-004e• 27 марта 2023
Ответ дляJulliK_
Думают только о том, чем хуже картинка, тем больше насыпят