Фиктивная• 27 марта 2023
Що робити із колишнім чоловіком
Є спільна дитина
Розлучені вже давно
З батьком дитини ніколи не можемо знайти спільну мову
Він вважає що я повинна робити як хоче він і тільки по його правилам
Якщо шось не так, він відразу поливає мене брудом і тд
Я втомилась від цього
Я втомилась отримувати копійки аліментів і плясати під його дудку
То він маніпулює аліментами, то тим що не буде брати дитину взагалі і тд
Я запропонувала йому графік зустрічей, він спочатку відмовився а потім типу вже погоджується і так по кругу
Як порадите краще поступити ? Я не можу нормально нічого планувати, ні свій час, ні фінанси і тд
Розлучені вже давно
Я втомилась від цього
КаРаКаТиЦа• 27 марта 2023
Ответ дляФиктивная
Ну ось наприклад ситуація
Він повинен брати дитину через вихідні
І в той тиждень коли він не бере дитину - 2 години прогулка увечері
На ці вихідні він повинен брати
І тут смс від нього : шо по вторнику
Тобто він взагалі не орієнтується на якісь домовленості
Сам собі вирішив а потім буде казати що я кончена колишня дружина
Він повинен брати дитину через вихідні
На ці вихідні він повинен брати
І тут смс від нього : шо по вторнику
То чому не написати - то вівторку домовленостей не було, ми зайняті?
КаРаКаТиЦа• 27 марта 2023
Ответ дляФиктивная
Та розумієте, якшо я не даю дитину в ті часи коли йому приспічило - він каже що це я не даю бачитись йому із дитиною
Раніше він взагалі писав: встречи 1 раз в 2 недели
А тут прям наче спеціально пише, типу щоб фіксувати шо я не даю дитину
ну і хай собі фіксує, вам що?
КаРаКаТиЦа• 27 марта 2023
Ответ дляФиктивная
Ну типу же закон є
Я розумію що від нього можна все зо завгодно чекати
Тому краще, щоб були докази у мене що я не перешкоджаю
Але не тоді коли йому приспічило
ви перешкоджаєте завчасно домовленим зустрічам? ні. і все. інше нікого не хвилює.
ОноВамнадо• 27 марта 2023
Вы прям как про моего пишете,поймут только те,у кого были похожие,а так все что советуют я допустим и так знаю,я после общения со своим ещё отхожу дня два,на вашем месте вообще не парилась бы,взял ребёнка,хорошо,нет-еще лучше.У меня немного другая ситуация в том,что ребёнок сам очень хочет к папе,и до сих пор не перестаю удивляться что у них есть связь(с его-то характером)