Фиктивная• 27 марта 2023
Що робити із колишнім чоловіком
Є спільна дитина
Розлучені вже давно
З батьком дитини ніколи не можемо знайти спільну мову
Він вважає що я повинна робити як хоче він і тільки по його правилам
Якщо шось не так, він відразу поливає мене брудом і тд
Я втомилась від цього
Я втомилась отримувати копійки аліментів і плясати під його дудку
То він маніпулює аліментами, то тим що не буде брати дитину взагалі і тд
Я запропонувала йому графік зустрічей, він спочатку відмовився а потім типу вже погоджується і так по кругу
Як порадите краще поступити ? Я не можу нормально нічого планувати, ні свій час, ні фінанси і тд
Розлучені вже давно
Я втомилась від цього
Фиктивная
• 27 марта 2023
Ответ дляНу що ви, мамо!
Хорошему адвокату это до печки.
Даже самому обычному адвокату....
Обычно такие люди только с женами такие деловые, остальных людей они боятся как огня.
Даже самому обычному адвокату....
Та адвокату пофігу
То він мені так казав просто, що той не адекватний
LIANA171185• 27 марта 2023
А в чем проблема?Не будет брать-пусть не берет,откажется платить алименты-пусть не платит.Главное,уточните у юристов,вам это чем-то будет грозить или нет.Что будет с ним-пофиг.
Я не представляю,насколько х... было моей маме,но она меня без алиментов вырастила и выучила.Зато я выросла с более менее нормальной психикой.
Фиктивная
• 27 марта 2023
Ответ дляLIANA171185
Та мені пофіг буде платити чи ні
Ті копійки шо він кидає, хватає тільки за садок заплатити
Але ці маніпуляції зустрічами
То беру то не беру
І те що хоче щоб він сам диктував умови зустрічей
Але ці маніпуляції зустрічами
То беру то не беру
Ну що ви, мамо!• 27 марта 2023
Ответ дляФиктивная
Та мені пофіг буде платити чи ні
Але ці маніпуляції зустрічами
То беру то не беру
Але ці маніпуляції зустрічами
То беру то не беру
Пошлите его и не бегите трубку.
Оце так цабе• 27 марта 2023
Ответ дляФиктивная
Там прото весь комплект
Не стриманий
Жадний
Егоїст
Маніпулятор
Психологічний маняк я би так сказала
Не стриманий
Жадний
Егоїст
Маніпулятор
Психологічний маняк я би так сказала
І цей весь комлект ЙОГО проблеми. Він вам КОЛМШНІЙ. Ви ВЖЕ погана, і при цьому жива. заспокойтесь.😎
младокошкина• 27 марта 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Забить болт на него.хочет пусть приходит к ребенку,не хочет-пусть идет лесом
А потом это чмо в сарости будет соки последние выжимать , что ему должны .
Такие люли не меняются .
У меня такое же .
Лучше сразу лешать таких родительских прав и пусуть живут как хотят .
И исчезнут из жизни ребёнка раз и навсегда .
Оно на три гривны купит и год вспоминает как бедный несчастный потратился
Такие люли не меняются .
У меня такое же .
Фиктивная
• 27 марта 2023
Ответ дляPmB
А как вы замуж за него вышли?
По юності
По дурості
Перші серйозні «відносини»
Думала що так норм
Але почала ставати старшою, розумнішою, коло спілкування змінила
І зрозуміла що все фігня
Я або з собою щось зроблю
Або піду від нього
По дурості
Перші серйозні «відносини»
Думала що так норм
І зрозуміла що все фігня
Я або з собою щось зроблю
Або піду від нього
Фиктивная
• 27 марта 2023
Ответ длямладокошкина
Такие люли не меняются .
У меня такое же .
Такие люли не меняются .
У меня такое же .
Так і є
За 5 років дав 2000 грн на стіл письмовий і виговорює мені вже пів року
Аль де Барановна• 27 марта 2023
Ответ дляSectetlyYours
Отдать мужа в летний лагерь к Юре на воспитание. Как раз идет набор
👍
Я пані прохана...• 27 марта 2023
Это твой ребенок. Хочешь быть папой, будешь общаться и платить алименты, не хочешь, выбор за тобой, будешь злостным неплательщиком алиментов, со всеми вытекающими, будешь старым и немощным, ребенок ничего тебе не будет должен, не рассказывай потом, что ты папа.
Фиктивная
• 27 марта 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
Та розумієте, якшо я не даю дитину в ті часи коли йому приспічило - він каже що це я не даю бачитись йому із дитиною
Раніше він взагалі писав: встречи 1 раз в 2 недели
А тут прям наче спеціально пише, типу щоб фіксувати шо я не даю дитину
Аль де Барановна• 27 марта 2023
Ответ дляФиктивная
Та мені пофіг буде платити чи ні
Але ці маніпуляції зустрічами
То беру то не беру
Але ці маніпуляції зустрічами
То беру то не беру
А сколько денег даёт?
Я пані прохана...• 27 марта 2023
Ответ дляФиктивная
Договаривайтесь о днях встречи в переписке, сохраняйте скрины, просит ребенка в другие дни, если есть возможность, пусть берет, если нет, пишите, что договаривались на другой день, бросаете скрин, просите соблюдать договоренность. На алименты подавайте официально. И пусть говорит, что хочет, можете говорить, что он не хочет общаться с ребенком, не забирает в оговоренное время, в эту игру можно играть вдвоем.
LIANA171185• 27 марта 2023
Ответ длямладокошкина
Такие люли не меняются .
У меня такое же .
Такие люли не меняются .
У меня такое же .
Моей маме когда-то так и сказали.Она от алиментов отказалась вообще.
Видимо,помогло,так как о нем я больше не слышала.
Свекруховна• 27 марта 2023
Ответ дляФиктивная
Так він ставить перед фактом мене
Я так не можу
Повинні бути якісь домовленості
І з ним все що усно зафіксовано - нічого не діє
Я так не можу
Повинні бути якісь домовленості
Ну, то не ведіться на його ’факти’. Я приїду завтра. - У нас інші плани.
Все
Свекруховна• 27 марта 2023
Ответ дляФиктивная
Видихайте, максимум - ну, подасть на визначення часу зустрічей. Вам же простіше, тоді дні офіційно,в інші - арввідерчі.
Та і зараз, якщо не той день, га який домовлялися, прямо пишіть, що домовлялися на інші й, на цей інші плани. Все
Вам не поф що каже він комусь там?
Лунтик-паунтик• 27 марта 2023
Ответ дляФиктивная
Там прото весь комплект
Не стриманий
Жадний
Егоїст
Маніпулятор
Психологічний маняк я би так сказала
Не стриманий
Жадний
Егоїст
Маніпулятор
Психологічний маняк я би так сказала
Так навіщо тоді ви хочете,щоб він брав дитину?
Навіщо?
Фиктивная
• 27 марта 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Навіщо?
Ну типу же закон є
Я розумію що від нього можна все зо завгодно чекати
Тому краще, щоб були докази у мене що я не перешкоджаю
Але не тоді коли йому приспічило
Фиктивная
• 27 марта 2023
Ответ дляСвекруховна
Вам не поф що каже він комусь там?
Так
Я вже дійсно хочу офіційно щоб було
Мене це вже все так дістало що я не можу передати вам
Я вже дійсно хочу офіційно щоб було
Аль де Барановна• 27 марта 2023
Ответ дляФиктивная
2500 грн
Смело подавайте на алименты и не ведитесь на его манипуляции.
Фиктивная
• 27 марта 2023
Ответ дляАль де Барановна
Так воно ж спеціально влаштувалось на мінімалку
Хоча я знаю його і розумію, що він отримує не менше 30-40 к в місяць
Свекруховна• 27 марта 2023
Ответ дляФиктивная
Дитина ходить на якісь платні гуртки, секції? Буває якесь лікування за приписом лікаря? Подавайте на відшкодування половини додаткових витрат, це якщо аліменти мінімальні.
Фиктивная
• 27 марта 2023
Ответ дляСвекруховна
Звісно ходить
Карате
Бассейн
Лікування тьфу тьфу тільки стандартне
Раз в рік повний пакет аналізів
Стоматолог
Ну все як у всіх
Одяг, взуття, продукти, лікарі, садочок, гуртки, самокати, велосипеди і тд я купую сама
Він якось дав половину за письмовий стіл і тепер вже пів року згадує і пише що я повинна дякувати йому за це
Або 1 раз за 5 років повів в перукарню і також висказує мені за це
Карате
Бассейн
Лікування тьфу тьфу тільки стандартне
Раз в рік повний пакет аналізів
Стоматолог
Ну все як у всіх
Свекруховна• 27 марта 2023
І до речі, тихенько поспосткрішайик, чи не було в нього крупних покупок на нього (авто чи ще щось). Можна є подати на аліменти у фіксованій сумі, а оце докази, що може платити. Хоча можна ще і роботодавцю написати, мовляв, є підозри, що зп у конверті для прикриття аліментів, тому мовляв, думаємо звернутися в інспекцію з праці
чувака в вільеіть - вуаля, аліменти від середньої зп по регіону.
Ні, якщо мати час і натхнення, можна так довести, що він сам від Вас ховатиметься
але нервів жаль. Тому хоч офіційні аліменти. На всі його істерики не вестися, ’чекаємо, як домовлялися’ і все. Хай хоч лопне
чувака в вільеіть - вуаля, аліменти від середньої зп по регіону. Ні, якщо мати час і натхнення, можна так довести, що він сам від Вас ховатиметься
Фиктивная
• 27 марта 2023
Ответ дляСвекруховна
Так були
Авто купив собі
Досить непогане
Я просто не хочу чіпати гівно
Але вашу пораду я збережу
І якщо буде далі діставати мене, так і буду робити, з його роботою
Авто купив собі
Досить непогане
Я просто не хочу чіпати гівно
Але вашу пораду я збережу
Хлопаю ресницами• 27 марта 2023
Ответ дляНу що ви, мамо!
По теме - автор, он Вами манипулирует, потому что видит что Вы его боитесь и пляшете под его дудку. Как только Вы перестанете это делать - все манипуляции исчезнут.
Вот я так и сделала , перестала вестись на его манипуляции алиментами и встречами с ребёнком , тоже когда хотел тогда и приезжал
В итоге свалил в закат и вот уже как почти 8 лет сыном не интересуется ребенок его даже и не знает Алименты платить перестал вообще, пришлось в суд подавать Теперь платит по суду
Ну що ви, мамо!• 27 марта 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Что и требовалось доказать.
Мой почти 3 года с сыном не общается, но ’любит’ ппц как.
КаРаКаТиЦа• 27 марта 2023
Ответ дляФиктивная
Так він ставить перед фактом мене
Я так не можу
Повинні бути якісь домовленості
Я так не можу
Повинні бути якісь домовленості
У якому сенсі ставить перед фактом?